Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aspirante optimiste >(644)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 203
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Buna seara fetele!

Nu am mai putut sa intru si nici de acum incolo nu stiu daca voi mai putea de la servici. Eu va doresc o primavara minunata si tuturor sa primiti ca martisor un test IIid="red">

Multa bafta fetelor care urmeaza sa se testeze si spor la prestat celor care sunt inperioada fertila [pup]

multi [pup][pup][pup][pup][pup][pup] tuturor[pup] si voi mai intra sa aflu noutati[pup][pup][pup]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui kitty-27
camcris si tie ce diagnostic ti-a iesit?nu te-a ajutat cu nimic laparo?sze ca te stresez cu intrebari..dar parca sunt un copil mic..nu mai am rabdare...[flo][flo][flo]ASPIRANTA LA BEBE
align="right" id="quote2">o trompa mai greu permeabila in rest nimiceu am facut operatia la spital elias, pe masa de operatie esti goala mie mi-a facut o injectie in vena apoi mi-a bagat un tub pe gat cand eram deja anesteziata si nu stiu cum a fost, m-am trezit in sala de reanimare goala si bineanteles acoperita, a venit o asistenta la mine si ma inbracat cu o pijama de noapte gen furou de matase (era vara)ca asta aveam de acasa, apoi m-a dus in salon, nu ma dureau taieturile i-mi era rau de la anestezie, mi-au facut calamnte+antibiotic+perfuzie si dupa cateva ore m-am ridicat din pat si am plecat acasa cu masina a condus sotul,in aceeasi zi ca asa am vrut eu, eram ametita, simteam ca se invart toate cu mine, am mai si vomat pe unde am apucat dar am zis ca mai bine zac acasa in pat la mine decat la spital, plus ca toate asistentele stateau pe langa mine "mana intinsa"1 zi maxim 2 te tine internata doar daca i-ti este rau si vrei tu sa ramaiscuze ca m-am intins [:I][:I][:I]GRAFICAnul acesta ajuta-ma Doamne [ruga] sa fiu [gravi]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui camcris
Citat:
citat din mesajul lui kitty-27
camcris si tie ce diagnostic ti-a iesit?nu te-a ajutat cu nimic laparo?sze ca te stresez cu intrebari..dar parca sunt un copil mic..nu mai am rabdare...[flo][flo][flo]ASPIRANTA LA BEBE
align="right" id="quote2">o trompa mai greu permeabila in rest nimiceu am facut operatia la spital elias, pe masa de operatie esti goala mie mi-a facut o injectie in vena apoi mi-a bagat un tub pe gat cand eram deja anesteziata si nu stiu cum a fost, m-am trezit in sala de reanimare goala si bineanteles acoperita, a venit o asistenta la mine si ma inbracat cu o pijama de noapte gen furou de matase (era vara)ca asta aveam de acasa, apoi m-a dus in salon, nu ma dureau taieturile i-mi era rau de la anestezie, mi-au facut calamnte+antibiotic+perfuzie si dupa cateva ore m-am ridicat din pat si am plecat acasa cu masina a condus sotul,in aceeasi zi ca asa am vrut eu, eram ametita, simteam ca se invart toate cu mine, am mai si vomat pe unde am apucat dar am zis ca mai bine zac acasa in pat la mine decat la spital, plus ca toate asistentele stateau pe langa mine "mana intinsa"1 zi maxim 2 te tine internata doar daca i-ti este rau si vrei tu sa ramaiscuze ca m-am intins [:I][:I][:I]GRAFICAnul acesta ajuta-ma Doamne [ruga] sa fiu [gravi]
align="right" id="quote2">\dr tutunaru ti-a facut laparo?ASPIRANTA LA BEBE
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

te opereaza de dimineata nu?

sa nu mananci pe seara dupa ora 20:00 nimic pana maine la operatie, dupa operatie nu ai voie sa bei nimic si nici mancare

eu te sfactuiesc sa-ti iei camasa de noapte la tine ca o sa ai nevoie in ce te imbraca dupa operatie?

 

GRAFIC

Anul acesta ajuta-ma Doamne [ruga] sa fiu [gravi]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna seara DRAGUTA, ce fain ar fii sa ne dai vestea ce mare maine,dar eu vreau sa-ti zic chiar daca testu nu iese cu II ma voi ruga ca sa iasa la urmatoarea luna si va iesi cu siguranta si cele II liniute.Eu am o stre ciudata ma cam dor sanii si parac s-au marit putin de vre-o 4 zile,si cand urinez dupa ce termin si ma sterg scuze expresia sterg o secretie mai groasa pal galbuie dar cam consistenta fara miros,si acu imi arde si fata si sunt de garda,asa asi dormiii[nani]

 

[ruga] asteptam un [bb] ,teodor de 2 ani,tati si [bis] eu!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...