Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aspirante optimiste >(644)


Recommended Posts

sophia 8 zile dpo

 

pozulici[foto]

TBid="red"> Asteptam barza!!id="red">id="size4">

 

 

Tu Maica si Fecioara primeste-ma la Tine,

Ca Tu esti Preacinstita, ma aperi si pe mine

Ajuta-ma sa sufar ajuta-ma sa lupt

Si sa ma rog la Tine cu glas neintrerupt.

Puternica Stapana, doar Tu poti sa ma ajuti

Cu ruga Ta fierbinte spre Fiul cel de Sus.id="size1">id="blue">id="red">

 

Ma [ruga] la Bunul sa-mi daruiasca un [copil] sanatos

 

 

ASPIRANTA PANA-N MADUVA OASELORid="red">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 203
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

daca imi taie si trompa asta s-a terminat [q]

 

pozulici[foto]

TBid="red"> Asteptam barza!!id="red">id="size4">

 

 

Tu Maica si Fecioara primeste-ma la Tine,

Ca Tu esti Preacinstita, ma aperi si pe mine

Ajuta-ma sa sufar ajuta-ma sa lupt

Si sa ma rog la Tine cu glas neintrerupt.

Puternica Stapana, doar Tu poti sa ma ajuti

Cu ruga Ta fierbinte spre Fiul cel de Sus.id="size1">id="blue">id="red">

 

Ma [ruga] la Bunul sa-mi daruiasca un [copil] sanatos

 

 

ASPIRANTA PANA-N MADUVA OASELORid="red">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Lia73
anca asha imi arata graficul ca sunt 8 zile dpoluciana mai ai secretie maro acum?daca e sa fie extrauterinase vede acum la eco??pozulici[foto]TBid="red"> Asteptam barza!!id="red">id="size4">Tu Maica si Fecioara primeste-ma la Tine,Ca Tu esti Preacinstita, ma aperi si pe mineAjuta-ma sa sufar ajuta-ma sa luptSi sa ma rog la Tine cu glas neintrerupt.Puternica Stapana, doar Tu poti sa ma ajutiCu ruga Ta fierbinte spre Fiul cel de Sus.id="size1">id="blue">id="red">Ma [ruga] la Bunul sa-mi daruiasca un [copil] sanatosASPIRANTA PANA-N MADUVA OASELORid="red">
align="right" id="quote2">Ieri am avut dar nu e maronie , e alb bej(cum spunea cineva mai sus), asta dimineata nu am fost atenta [:D]Doamne ajuta-ne sa devenim mamici in 2011!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Lia73
nici nu pot sa mananc [q]ma dor maxilarele de mor cand incerc sa mananc solidnu am idee dc [q]pozulici[foto]TBid="red"> Asteptam barza!!id="red">id="size4">Tu Maica si Fecioara primeste-ma la Tine,Ca Tu esti Preacinstita, ma aperi si pe mineAjuta-ma sa sufar ajuta-ma sa luptSi sa ma rog la Tine cu glas neintrerupt.Puternica Stapana, doar Tu poti sa ma ajutiCu ruga Ta fierbinte spre Fiul cel de Sus.id="size1">id="blue">id="red">Ma [ruga] la Bunul sa-mi daruiasca un [copil] sanatosASPIRANTA PANA-N MADUVA OASELORid="red">
align="right" id="quote2">Eu chestia asta o pateam cand stateam in curentDoamne ajuta-ne sa devenim mamici in 2011!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

luciana cand tre sa vina menstra?

 

pozulici[foto]

TBid="red"> Asteptam barza!!id="red">id="size4">

 

 

Tu Maica si Fecioara primeste-ma la Tine,

Ca Tu esti Preacinstita, ma aperi si pe mine

Ajuta-ma sa sufar ajuta-ma sa lupt

Si sa ma rog la Tine cu glas neintrerupt.

Puternica Stapana, doar Tu poti sa ma ajuti

Cu ruga Ta fierbinte spre Fiul cel de Sus.id="size1">id="blue">id="red">

 

Ma [ruga] la Bunul sa-mi daruiasca un [copil] sanatos

 

 

ASPIRANTA PANA-N MADUVA OASELORid="red">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Lia, nu se vede nimic la eco

la mine nu s-a vazut absolut nimic la 5 saptamani de sarcina, dar nici nu mi-a facut beta atunci(prostia mea ca nu am insistat)

si cand i-am zis ca ma doare mijlocul si simt intepaturi a zis ca nu e normal la 5 saptamani, ca un tratament de sustinere la o sarcina asa mica nu e indicat si m-a chemat la urmatorul control la 7 saptamani cand s-a si vazut extrauterina si m-a si operat de urgenta

 

asa ca, beta sa iti faca

 

 

********************************************

 

in curand,voi fi din nou[gravired]

 

First and foremost believe in yourself. The love and support you get from everyone else is just gravy.

http://www.youtube.com/watch?v=RU7w0Z35XEE&feature=related

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui sophia_m
Lia, nu se vede nimic la ecola mine nu s-a vazut absolut nimic la 5 saptamani de sarcina, dar nici nu mi-a facut beta atunci(prostia mea ca nu am insistat)si cand i-am zis ca ma doare mijlocul si simt intepaturi a zis ca nu e normal la 5 saptamani, ca un tratament de sustinere la o sarcina asa mica nu e indicat si m-a chemat la urmatorul control la 7 saptamani cand s-a si vazut extrauterina si m-a si operat de urgentaasa ca, beta sa iti faca********************************************in curand,voi fi din nou[gravired]First and foremost believe in yourself. The love and support you get from everyone else is just gravy.http://www.youtube.com/watch?v=RU7w0Z35XEE&feature=related
align="right" id="quote2">ma duc yo singurala medlifepozulici[foto]TBid="red"> Asteptam barza!!id="red">id="size4">Tu Maica si Fecioara primeste-ma la Tine,Ca Tu esti Preacinstita, ma aperi si pe mineAjuta-ma sa sufar ajuta-ma sa luptSi sa ma rog la Tine cu glas neintrerupt.Puternica Stapana, doar Tu poti sa ma ajutiCu ruga Ta fierbinte spre Fiul cel de Sus.id="size1">id="blue">id="red">Ma [ruga] la Bunul sa-mi daruiasca un [copil] sanatosASPIRANTA PANA-N MADUVA OASELORid="red">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Lia73
luciana cand tre sa vina menstra?pozulici[foto]TBid="red"> Asteptam barza!!id="red">id="size4">Tu Maica si Fecioara primeste-ma la Tine,Ca Tu esti Preacinstita, ma aperi si pe mineAjuta-ma sa sufar ajuta-ma sa luptSi sa ma rog la Tine cu glas neintrerupt.Puternica Stapana, doar Tu poti sa ma ajutiCu ruga Ta fierbinte spre Fiul cel de Sus.id="size1">id="blue">id="red">Ma [ruga] la Bunul sa-mi daruiasca un [copil] sanatosASPIRANTA PANA-N MADUVA OASELORid="red">
align="right" id="quote2">Pai duminica a trecut menstra daca o pot numi asa , pt ca a venit f putin , in z2 am folosit absorbante(ajungea si unul) si in rest protej-slip.Mi-a spus Katy sa fac un test ca poate e sarcina si am facut ieri se negativ [alcool]Poate m-am racit putinDoamne ajuta-ne sa devenim mamici in 2011!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

CAPITOL NOU AICIid="red">id="size4">id="Comic Sans MS">

 


In fiecare zii tot mai aproape de minunea [caru] noastraid="orange">id="Comic Sans MS">

"A person is a person, no matter how small. "

Dr.Seuss

id="right">id="Comic Sans MS">

Marriage Tickerid="Comic Sans MS">id="red">

Trying To Conceiveid="limegreen">

Mamica de ingeras fetitaid="pink"> 27 de sapt,bilateral renal agenesis(2007)id="orange">id="Comic Sans MS">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui sophia_m
Lia, stai asa nu te panica totusi..du-te la medic si vezi ce se intamplaeu sper sa fie altceva[pup]cam cat ai avea de la conceptie?? Luciana, sa nu dezinformam, ca asa m-am luat si eu dupa toata lumea..durerile nu sunt deloc f mari la extrauterine, din contra, totul decurge cat se poate de normal pana incepe sa creasca sarcina, de aia majoritatea care trecem prin asta ajungem direct cu hemoragie interna la spital pentru ca nu da prea mult de banuitnu te supara[flo], dar e bine pentru cine simte cea mai mica neregula sa mearga direct la medic********************************************in curand,voi fi din nou[gravired]First and foremost believe in yourself. The love and support you get from everyone else is just gravy.http://www.youtube.com/watch?v=RU7w0Z35XEE&feature=related
align="right" id="quote2">Ok nu dezinformam , si cred ca dupa ce te arzi sufli si in iaurt , dar totusi nici nu putem trai intr-un stres continuu si sa ne gandim tot timpul ca e ceva in neregula.E ziua 8 DPO deci pot sa fie foarte bine si simptome postovulatie nu?Zicea Lia ca nu sunt puternice.Nu m-am suparat , pentru ca suntem aici sa ne sfatuim cu toatele nu?Dar nici nu putem sa ne panicam din orice [flo]Doamne ajuta-ne sa devenim mamici in 2011!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...