Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aspirante optimiste >(644)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 203
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

neata fetele[pup][pup] azi dim mi-au aparut 2 lniute foarte clare la testul de ov[pk] da acum sunt in mare dubiu[:D] asa ca va rog sa ma luminati si pe mine[pup] 1. ieri nu am facut test de ov(am uitata) si nu stiu daca ar fi fost si ieri pozitiv. 2. cum se presteaza in perioada asta? in fiecare zi? de ex am prestat aseara nu merge si la 2 zile? sincer daca prestam in fiecare zi parca e ca mersul la servici o obligatie, dispare placerea. da eu sunt o fata ascultatoare si daca voi imi ziceti ca e musai in fiecare zi va ascult[:D] aaaa si inca ceva cat timp dupa ce apar 2 liniute trb sa prestezi? referitor la ce v-am spus aseara ca 2 zile mi-a fost rau...vad ca azi sunt ok, nu mai am greata si nici ameteala dar simt o presiune in cap si ma ustura ochii de mor[q] cred ca o sa ma dag la niste analize de sange cat de curand va [pup][pup][pup] Cu ajutorul lui Dumnezeu in 2011 o sa fiu [gravired]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nouasnrs putine dintre noi au facut inseminare, deci putine am putea sa-ti spuneam din proprie experienta de ce ai acele dureri, in plus organismul fiecareia este dif deci reactioneaza dif. bafta, sa se lase cu [bibe]. Ne dorim mult un [bb] . Doamne ajuta-ne sa-l avem curand!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Anca f.tare [:-)))][:-)))][:-)))] Pe al meu il cheama Levente[olala][olala][:D]
In fiecare zii tot mai aproape de minunea [caru] noastra
"A person is a person, no matter how small. " Dr.Seuss
[url="http://www.ticker.7910.org/an1cxJA0g410010MjEyODc2c3wxMDAwOTk4c2F8V2UgaGF2ZSBiZWVuIG1hcnJpZWQgZm9y.gif"]Marriage Ticker[/url] [url="http://lh5.ggpht.com/_0M6i3TiE0-U/TTP-kMQRdRI/AAAAAAAAAm0/YjdM-8M1Ak0/s1152/coollogo_com-163852335.png"]Trying To Conceive[/url] [url="http://www.mommy-layouts.com/mommy-graphics/cat/baby-loss/remember-mommy-angel.gif"]Mamica de ingeras fetita[/url] 27 de sapt,bilateral renal agenesis(2007)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bella poate este o ovulatie mai dureroasa. Eu am cateodata la ovulatie simptome ca la CM- oboseala mare, durere la ovarul cu care ovulez. Bafta la jap-jap. relaxeaza-te si nu te mai gandi la tot felul de prostii. esti sanatoasa tun si ai un corp gata pregatit sa-lk primeasca pe bebe. Cosmi tin pumnii sa fie o luna cu noroc.[bibe], doar e luna femeii. Monique[pup], sanatate multa! Luci imi pare rau, macar ai elucidat misterul. Ne dorim mult un [bb] . Doamne ajuta-ne sa-l avem curand!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...