Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

ATENTIE: Peste stricat la Carrefour


Recommended Posts

Am cumparat saptamana trecuta Macrou de la Carrefour. Arata foarte bine la exterior. Dar cand l-am eviscerat carnea nu vroia deloc sa stea pe oase... am incercat totusi sa il pregatesc la gratar dar nu s-a putut manca sub nici o forma. Era groaznic la gust si cu siguranta stricat de mai multa vreme. Am dat o cautare simpla pe net cu cuvintele "peste stricat la carrefour" si am descoperit ca este o practica constanta a lor de care sunt constienti si de care evident nu le pasa... eu una sigur nu mai iau nimic din gama "mancare" de la ei... cine stie la ce alte produse aplica acelasi standard. Si am mai dat si 24 de lei pe ei ...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 5
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

In data de 6 noiembrie am cumparat niste peste file proaspat de la ei (parca pastrav negru-sau asa ceva) era prima data (si sigur ultima) cand cumparam peste de la ei. In primul rand m-a uimit termenul de garantie afisat la raion - valabil pana pe 13 noiembrie (hai sa fim seriosi ce peste tine 7 zile? proaspat). L-am facut la gratar si carnea s-a raspandit, nu mirosea urat dar clar nu era f proaspat asa ca nu am indraznit sa-i dau copilului cu toate ca il luasem pentru el. Niciodata nu pot sa zic ca am luat un peste proaspat din magazinele noastre asa ca il prefer pe cel congelat. Am vazut la auchan cum au pescuit un peste mort (plutea cu burta in sus) din bazin , l-au feliat si l-au pus la vanzare......[bang].
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si in Carrefour am vazut pesti morti in bazin. Cu siguranta tot la vanzare au ajuns. Nici in cel congelat nu pot avea incredere. Parca poti sti ce-au pus la congelat? Parerea mea e ca cel care da din coada e cel mai bun. [:D]
[url="http://www.bucataras.ro/miha/"]Miha papa tot[/url] [yum]
[url="http://www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=cat%20de%20fericit%20e%20copilul%20tau%20klorane&page=12"]Copiii mei fericiti[/url] [:)] ms1 si ms2 [flo]
[url="http://dulciurifeldefel.blogspot.com/"][yum] De la lume adunate si-napoi la lume date...[/url]
Daca va este frica sa nu va ingrasati, incercati sa beti inainte de fiecare masa 100 ml de cognac. Cognac-ul, precum se stie din batrani, atenueaza teama...[cheers]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...