Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Mamici si viitoare mamici de gemeni&tripleti(57)


Recommended Posts

eu le fac baie in chiuveta ca la spital, nush cat ca deja nu prea mai au loc si le fac baie singura primul trezit, primul servit sau daca a trezi amandoi, cine urla mai tare acela e servit spalat, masa, uns imbracat, pupat pus in pat cu bibe si somn de voie mami cu motaneii [bebic]Razvan si [bebic] Robert (26.12.2010) si mami de Vlad (12.12.1999) [ruga]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 301
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

fetelor dragi, maine ma uit sa-mi fac un cont cu poze. acum sunt zombie ca nu m-au lasat azi noapte sa dorm, iar ziua eu nu prea pot dormi:(. Carla, mercic mult. Fata vrea sa suga, o mai pus la san. Insa baiatul e lenes. Ma musca si nu vrea sa suga. oricum mai incerc, pt ca am vazut ca ii calmeaza totusi suptul. Chiar acum maraia Eva, ma duc sa vad daca vrea tzitzi. Revin. mama de Eva si Fabian din 8 Martie 2011
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

fetelor , am si eu doua intrebari la voi: 1) codul numeric personal al copiilor (mai ales cele cu baiat-fata) este identic cu exceptia primei cifre (aceea a sexului)? ma intreb, daca da, in cazul celor cu copii de acelasi sex, ce cifra difera? ma gandesc sa nu fie o greseala a celor de unde am inregistrat copiii...si sa o reparam cat mai repede. 2) este posibil ca la nici doua saptamani de viata sa apara colicii? am citit pe net si scrie ca de pe la 3 saptamani pot aparea, insa bebicii mei au cam inceput se ne frece seara rau [q] Astept raspunsurile voastre [pup] mama de Eva si Fabian din 8 Martie 2011
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Monas
fetelor , am si eu doua intrebari la voi: 1) codul numeric personal al copiilor (mai ales cele cu baiat-fata) este identic cu exceptia primei cifre (aceea a sexului)? ma intreb, daca da, in cazul celor cu copii de acelasi sex, ce cifra difera? ma gandesc sa nu fie o greseala a celor de unde am inregistrat copiii...si sa o reparam cat mai repede. 2) este posibil ca la nici doua saptamani de viata sa apara colicii? am citit pe net si scrie ca de pe la 3 saptamani pot aparea, insa bebicii mei au cam inceput se ne frece seara rau [q] Astept raspunsurile voastre [pup] mama de Eva si Fabian din 8 Martie 2011
cnp-urile alor mei sunt 5090317115183 5090317115173 colicii pot aparea..si la o zi de viata Daca ar fi sa o iau maine de la capat, nu as schimba nimic la viata mea! [url="http://www.facebook.com/album.php?id=100000225799068&aid=53495"]Comorile noastre[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

MONAS, la noi difera prima cifra (a sexului, 5 la Radu si 6 la Anastasia) si penultima cifra.
Citat:
citat din mesajul lui Monas
merci mult petrean, asa se gandea si sotul meu ca ar fi la gemeni de acelasi sex. acum astept o fata cu fetita si baiat sa-mi spuna. deci colicii pot fi de vina...of... mama de Eva si Fabian din 8 Martie 2011
mamica de Anastasia si Radu, 23 noiembrie 2008
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

noi avem CNP 5091130410077 si 6091130410124...exista un program(nu am acum link-ul) de verificare CNP(e o formula pt ultimele cifre) dar nu cred sa fie gresit,se dau din 2 registre separate si e posibil sa se fi ajuns la acelasi numar colici noi nu am avut asa ca nu stiu ce sa spun,parerea mea e ca este posibil,mai ales ca tu le dai lapte de al tau [mamica] [copil] Dragos si [copil] Eva _30.11.2009 [url="http://picasaweb.google.ro/fulgusori2009/Gabitza35?locked=true#5434378561397743474"] mucosii[/url] [url="http://picasaweb.google.com/gabi.barbu1973/EvaDragos?authkey=Gv1sRgCJ26lrT3xLD4Tw#"] poze[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare.Pot sa incep prin a va spune ca ma tin de cuvant cu slabitul .Mi-am facut exercitiile si tocmai am facut un dus bine meritat.Atunci cand bebeii dorm imi fac de cap.Va mai tin la curent.Cine mi se alatura in lupta cu kg sa ridice doua degete sus ,e altfel cand suntem mai multe .Putem sa ne dam sfaturi una alteia si sa ne stimulam reciproc.ASTEPT PRETENDENTE!!!!![flo][pup][pup][pup][pup][pk] Andreea Tanasa
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...