Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Mamici inimoase de Constanta *145*


Recommended Posts

Neatza dragelor.[pup] Venim si noi la semnat condicuta.:) David e tot asa,nu stiu de unde vine febra asta.Ieri am fost la analize,luni mergem la control.Colac peste pupaza,ta-su s-a imbolnavit iar,aseara a zacut,iar azi e ragusit si vai de el..[bang] Va pupam si va dorim o zi superba.[flo] [URL="http://community.webshots.com/user/leditia"]POZE CU NOI[/URL] [mamica] de David Christian[copil] [URL="http://negusdavidchristian.blogspot.com/"]Speranta si incredere pentru David[/URL] [URL="http://bazar.desprecopii.com/advancedsearch.asp?search=1&catid=&SearchStr=&AllAnyExact=all&customs_criteria=1&cfs_txt_UMANITAR=pt+David&PriceFrom=&PriceTo=&StartFrom=&StartTo=&EndFrom=&EndTo=&ExcludeStr=&OrderBy=end_asc&MaxResults=10&sbmtAdvSearch=%3E%3E#results"]Poti ajuta si tu!Bazar umanitar pt David si alti copilasi speciali!.[/URL]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 205
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

vladis - eu inteleg prin ce treci.

dar inainte de a te urca la volan....gandeste-te cum ar fi sa mergi cu autobuzul? sa cari cumparaturile, sau cum ar fi mereu cu taxiul.cu tot felul de soferi unul mai breaz ca altul???

e mai bine in masinuta ta, chiar daca mergi cu 30 la ora si te injura toti.

mult timp de acum incolo ti se va parea ca ceilalti intra in tine.

dar cu timpul vei uita.

si apoi cum e mai bine? cu tine la volan? sau cu altul?

 

pupam.

 

 

ps. intr-adevar e o zi frumoasa.(na belea ca era sa scriu intr-un cuvant!mi-am propus sa ma corectez mereu)

 

 

mamica jo [hippi] , alexandra [bicla] si bianca [testoasa]

noutati.id="size1">,

***************

***************

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hia]

Bogdi e bine...Isabella mult mai bine,dar inca are mucii pana'n brau....eu sunt o fata "simtita" caci imi simt si ochiul de pe partea stanga din cauza unei masele,nu-i umflata dar simt tot si spre ureche si spre ochi)[bang][bang][bang]

eu intre timp am mai lucrat cate ceva pentru primavara-vara[olala]

O vinere frumoasa tuturor..

 


id="right">

Blogul Speranta moare ultima

Blogul lui Bogdan Andrei , goblenuriid="size1">

Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la

Dumnezeu imposibilul!

id="purple">id="size3">id="Script MT Bold">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

mneatz,

 

Ledi ,ufff , sanatate maxima [pup]

 

Gabi, ce frumoase sunt creatiile din colectia primavara-vara [olala]si manechinul...nu mai zic....[flo]

 

 

 

Alina, mamica lui LUCA GABRIEL (20.08.2007)

 

Daca va fi sa te infierbanti, infierbanta-te la soare.

Daca va fi sa inseli, inseala-ti stomacul.

Daca va fi sa plangi, plange de bucurie.

Daca va fi sa minti, minte in privinta varstei tale.

Daca va fi sa furi, fura o sarutare.

Daca va fi sa pierzi, pierde-ti frica.

Daca va fi sa simti foame, simte foame de iubire.

Daca va fi sa doresti sa fii fericit, doreste-ti in fiecare zi...”

Pablo Neruda.

 

 

sa il ajutam pe Bibi

 

 

Faceti shopping- ajutati copii speciali

 

 

Poze Mos Craciun DC

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dodo, ce de lucruri frumoase ai tu acolo, eu abia cum am vazut pozele[bang]

 

Pisoi, cum te mai simti? cum merge cu alaptatul?

 

Vine week-endul! Cica va fi vreme frumoasa...asa ca spor la plimbarici!

Un sfarsit de saptamana frumos va doresc![pup]

 

MADALINA si leutii ei, SOFIA MARIA(12.08.2004)si ALEXANDRU NICOLAS(4.08.2008)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare inimoaselor!

Ce faceti? Cum ati inceput we? Sunteti bine, sanatosi?

 

Noi am inceput we cu program administrativ [curat] & [papica], le-am finalizat si acum ne facem planuri de plimbare.[:D]

 

Va doresc distractie placuta![flo]

 

***************************************

Puii nostrii speciali: Mihaita, Bogdan, Ionut Minoiu, David, Bibi

***************************

 

 

 

[foto]1 , 2, 3

Eu, Alexandra -Elena id="red"> & Teodora Luciaid="red"> id="Script MT Bold">

 

 

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna, fetele!

 

Se pare ca azi toata lumea e la plimbare, de e asa liniste. Eu azi sunt cu cele ale casei, ca ne pregatim, maine pentru petrecerea piticului, il serbam mai devreme, cat mai sunt si eu acasa, ca sambata viitoare o sa fiu la munca [q]

 

Vladis: te inteleg perfect cu condusul si eu cam la fel sunt, dar incearca pe trasee scurte si vezi cum te descurci, e greu ca toata baza e pe tine cand e al tau sot plecat.

 

Leditia: multa sanatate lui David si sotului, tare v-ati mai chinuit in ultima vreme, poate in urma analizelor, o sa fie mai bine [pup]

 

Alina: cu gatitul si eu am o problema perioada postului, eu nu prea ma impac foarte tare cu legumele, eu am facut ultima oara tocanita de legume cu mazare de la congelator.

 

[pup] sa aveti o sambata frumoasa!

 

Mami de [copil]Lucian(16.03.2009) si de [roker] Sebastian(05.08.2003)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am mai trecut si eu pe aici nu sunt disparuta ci doar in lipsa de timp.Dar vroiam sa va cer o parere Rares are de cateva zile muci lichizi nimic iesit din comun i-am dat cu ser si se uscasera acum ieri au aparut dar mai vascosi iar dimineata avea la nasuc muci uscati dar visinii am zis eu cu sange s-o fi lovit zgariat dar i-am spalat si astazi i-am si aspirat de 2 ori si erau rozalii voi ati patit asa ceva?nu stiu cum sa reactionez daca e urgent de medic sau nu pe net vad ca se zice ca poate fi o alergie dar mi se pare ciudat.Eu cred ca merg maine la homeomed daca mai gasesc ceva roz si maine dimi.In rest astazi am fost pe plaja cateva ore bune am venit am mancat am dormit si acum venim din portul tomis e vremea super e pacat sa nu profiti.Pupici si sanatate multa tuturor.[pup]

 

[hopsieu]Diana, mami de id="red"> Raresid="green"> 30.04.2009 id="red">

Bazar general pe DCid="green">

 

 

am hainute la bazar

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

mai fetelor,intru si voi nu aveti inca cafeluta data?

simona distractie placuta strumfului si La Multi Ani[s]

 

mai avem bolnaviori?

dodo ce-ti fac hunii,sunteti mai bine?[pup]

vladis tu cum te simti mamicule?cum masina cum a mai ramas?[pup]

pisoi nu am cont de FB ca fug de el ca dracu de tamaie[:D],dar cred ca motanel e superb[olala].Cum stati cu alaptatul?[pup]

diana nu stiu ce o fi ca noi nu am patit asa,dar pentru linistea ta,mergi la medic si intreba.Sanatate maxima la flacau sa fuga zmeii mai repede[pup]

leditia si voi tot bolnavi? off,off...multa sanatate la toata trupa si sa auzim ca v-ati insanatosit[pup]

 

na ca nu mai stiu ce mai vroiam sa zic [:I][:I],nu ma certati,nu ?[:D]

 

Mirunel [buburuza] terorista [poc][poc]

 

 

 

BAZAR

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cris, pisoiul nu mai vroia in ruptul capului sa pape tzitzi si nici nu mai am lapte...cu chiu cu vai mai scot 30-40 ml pe care ii dau pe langa completare dar nu cred sa mai iasa mult timp, cu toate ceaiurile si capsulele pentru stimulare...o fi ereditar? Si mama cam tot atat a avut la amandoi...

 

Cristina, mami de ANDREI (16.02.2011)

 

Totul sau nimic. Si de obicei totul...

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...