Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Mamici inimoase de Constanta *145*


Recommended Posts

neata doamnelor

sanatate multa tuturor copilasilor virusati. sa treaca totul rapid! [pup]

Simona spor la munca! sunt sigura ca totul va fi bine. re-adaptare usoara iti doresc.

Gabi imi pare bine ca sunt ok copiii.

Jo ce mai fac mandrele?

si Patrick e din nou cu febra... dar atat doar. sper sa treaca si la el rapid.

o zi frumoasa va doresc!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 205
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

diana si mie mi-e dor de un mers la padure si kinder lasat sa oboseasca bine de tot ca sa-mi fac si eu sera de cap cu ta-su[:D]

lulu pai incep sa se anunte caldurile,asa ca sper sa fie si la voi ultima tura de muciuleti la baiat[pup]

giorgi sanatate maxima la copilasi sa treca raceala asta o data[pup]

simona super atmosfera ati avut la party [8D],multi copilasi fain decorat[pk].Sanatate soacrei si recuperare usoara dupa operatie.Capul sus si fi barbata ca o sa fie doar un pic mai greu la inceput cu reacomodarea la munca,apoi o sa fie usor[pup]

dodo nu stiu cum pui tu imaginile astea asa cafeloase pe aicea,dar in fiecare dimineata mi se scurg balele[pofta][pofta]

 

incerc sa tin pasul cu voi dar uneori scrieti asa de multttt, si tocmai cand ma aglomerez eu cu treaba[bang]

Dati si la mine pls o gradi.cresa care sa nu fie la naiba in praznic si cat de cat ok la bani ca vreau sa-mi incriu copila ca din iunie o sa fiu si eu la munca pe teren si nu am pe nimeni baza cu cine sa o las[q]

 

Mirunel [buburuza] terorista [poc][poc]

 

 

 

BAZAR

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

cris, bine ai "aparut"..eu gradi iti pot recomanda numa' din cea cu program normal, adik pana la 12.

in rest..experienta nasoala la una si in rest nu cunosc.

 

Alina, mamica lui LUCA GABRIEL (20.08.2007)

 

Daca va fi sa te infierbanti, infierbanta-te la soare.

Daca va fi sa inseli, inseala-ti stomacul.

Daca va fi sa plangi, plange de bucurie.

Daca va fi sa minti, minte in privinta varstei tale.

Daca va fi sa furi, fura o sarutare.

Daca va fi sa pierzi, pierde-ti frica.

Daca va fi sa simti foame, simte foame de iubire.

Daca va fi sa doresti sa fii fericit, doreste-ti in fiecare zi...”

Pablo Neruda.

 

 

sa il ajutam pe Bibi

 

 

Faceti shopping- ajutati copii speciali

 

 

Poze Mos Craciun DC

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ms lulu[pup],dar eu vreau ceva cu program prelungit ca vom fi la munca noi adultii si cea cu program normal iese din discutie.Am "gasit" eu ceva mai ok,dar e departe tare rau,fac cu masina mea proprie si 40 minute pana acolo,daca nu,chiar mai bine.. .vara mnu ar fi o problema,dar cand e timpul rece si polei si toate cele,cum trezesc eu copilul la 6 dimineata ca sa o duc?[alcool]

Grele rau cu kinderii..

 

Mirunel [buburuza] terorista [poc][poc]

 

 

 

BAZAR

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui cris_82
.. .vara mnu ar fi o problema,dar cand e timpul rece si polei si toate cele,cum trezesc eu copilul la 6 dimineata ca sa o duc?[alcool]
Grele rau cu kinderii..


align="right" id="quote2">
ai uitat sa pui la calcul pentru vara turisti ,trafic la greu si aglomeratie[:D]
eu nu mai am referinte despre nici o gradi din Ct

~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*
Bazar DC pt Bogdan si nu numaiid="blue">,blogul lui Bogdan Andrei , goblenuriid="size1">
Blogul Speranta moare ultima
Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la
Dumnezeu imposibilul!
id="purple">
id="size3">id="Script MT Bold">


Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare offffffffffffff dar nu se mai duc o data toate virozele si mucii astia?noi mai avem putini dar tot in picioarele goale umblam pe gresie asa ca chiar daca am 24 grade gresia e totusi rece eu umblu cu papuci indiferent de sezon ai mei in schimb nu au atata grija de ei asa ca ii las in pace.Simo frumoasa petrecerea si tortuletul[:)] unde l-ai facut si cat costa pe kg?noi anul trecut l-am facut la Grande Brioche ca doar un copil au mami si cu tati dar acum desi nu cred ca imi mai trebuie asa mare ca anul trecut nu vreau parca sa mai dau 70 lei/kg asa ca astept idei.Eu ar trebui sa intru la cura dar nu am atata bunavointa ca Lulu sa fac pt baieti o mancare si pt mine alta asa ca as vrea la o sala a si inca ceva daca stiti cumva unde se poate face in orasul asta un curs de apicultor sunt f interesata.

Pupici si sanatate sa toti virusatii

 

[hopsieu]Diana, mami de id="red"> Raresid="green"> 30.04.2009 id="red">

Bazar general pe DCid="green">

 

 

am hainute la bazar

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

vin si eu la semnat condica primavara asta.

am trecut de perioda de proba( 6luni) cu bine si am obtinut si marirea de salariu dorita[8D]

am petrecut un weekend f frumos, mi-am aniversat sotul si am am avut party sambata, a fost superfun- prieteni, rude: gratar, mancare si iar mancare, dulciuri, tort, bautura, tot tacamul. copii alergand prin casa[:I]

sanatate bolnaviorilor si noi suntem un pic raciti/racite.

abia astept sa vina ziua de joi sa mergem la parada de Sf. Patrick! maine trebuie sa imi pictez cupila pe fata ori cu shamrock, ori cu irish flag pt ca au Green Day, se imbraca in verde, maine e party la scoala. apoi au minibreak pana marti. si noi off work pana luni[pk]

vremea vad ca nu tine cu noi totusi.

ma duc sa ii citesc povestea de nani(& ea imi citeste una in engl/romana) drei mele careia ii cresc deja 2 dintisori noi.

 

va pup

 

Homo sum: humani nihil a me alienum puto(Terentiu) "Om sunt si nimic din cele omenesti nu-mi este strain"id="size2">id="red">

 


Never say neverid="size3">id="purple">id="Book Antiqua">

 

m-am facut maricicaid="red"> id="size3">Floricele frumuseleid="green">id="size3">id="Times New Roman">

 

 

 

POVESTEA MINUNIIid="green">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...