Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Mamici inimoase de Constanta *145*


Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui lulu77
Citat:
citat din mesajul lui vladisRox, sanatate lui Patrick! chiar acum de ziua lui...
align="right" id="quote2">mi-a scapat mie ceva???Patrick e in vara nascut!!! [alcool]
align="right" id="quote2">la catolici azi e Sf Patrick~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*Bazar DC pt Bogdan si nu numaiid="blue">,blogul lui Bogdan Andrei , goblenuriid="size1">Blogul Speranta moare ultima
Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de laDumnezeu imposibilul!id="purple">id="size3">id="Script MT Bold">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 205
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Fetelor va multumim tare mult pentru urari si pentru aprecieri [pup]

 

Si va fac cinste la alegere cu ce doriti voi [cheers] [cafea] [pepsi] [papica]

 

 

Diana: tortul l-am facut la Aida, are laborator pe la Flamanda si a costat 35 de lei Kg, a fost cu fructe si deasupra caramel si frisca.

 

Roxana: e draguta foc Eva cu rochita aia frumoasa

 

Eu sunt putin suparata ca dupa atata antibiotic, Sebi iar a inceput sa se simta rau, tuseste, ii curge nasul si are o stare generala proasta, astept sa se trezeasca sa mergem iar la doctor. Nu-mi explic cum toata iarna nu am avut nimic si acum nu se mai termina o data.

 

 

 

 

Mami de [copil]Lucian(16.03.2009) si de [roker] Sebastian(05.08.2003)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Simona, santate lui Sebi. Maine e ziua cea mare, nu?

Incepi serviciul [:D]

 

Alina, mamica lui LUCA GABRIEL (20.08.2007)

 

Daca va fi sa te infierbanti, infierbanta-te la soare.

Daca va fi sa inseli, inseala-ti stomacul.

Daca va fi sa plangi, plange de bucurie.

Daca va fi sa minti, minte in privinta varstei tale.

Daca va fi sa furi, fura o sarutare.

Daca va fi sa pierzi, pierde-ti frica.

Daca va fi sa simti foame, simte foame de iubire.

Daca va fi sa doresti sa fii fericit, doreste-ti in fiecare zi...”

Pablo Neruda.

 

 

sa il ajutam pe Bibi

 

 

Faceti shopping- ajutati copii speciali

 

 

Poze Mos Craciun DC

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ehh,chiar nu stiam ca e gradi in 4-5 cu program prelungit,si azi nu mai ajung,dar zilele astea tot sau o fuga sa ma interesez ce si cum.Multam mult de tot fetelor[pup].Vazusem din mers doar o gradi americana[:-@][:-@]

 

miha tinem pumnii sa iasa mai repede hartiile si sa-mi trimiti si mie pe mail formulare ca doar stii ca ma bag[:D]

dodo hmmm,nasol cu CM-ul,sper sa te mai lase durerile[pup]

roxanaz dementiale pozitii de a dormii [:-)))][:-)))] si ca sa nu mai spun ca am remarcat o domnisoara tare cocheta[olala][olala][olala]

diana chiar nu stiu cum sa procedati.A mea mandra doarme singura in camera,fara lumina aprinsa sau usa deschisa de mult timp.dar nu am renuntat la biberon si la soricel,fara de care nu concepe sa stea[:D].cred ca trebuie multa,multa rabdare ca orice schimbare ii da un pic peste cap,chiar si lipsa unui biberon[flo]

simona cred ca timpul asa e de vina..a fost trecerea prea brusca de la recela foarte cald.Sanatate la pui[pup]Sa-ti traiasca [s][s] ce repede trece timpul...

 

 

Mirunel [buburuza] terorista [poc][poc]

 

 

 

BAZAR

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui cris_82
Ehh,chiar nu stiam ca e gradi in 4-5 cu program prelungit,si azi nu mai ajung,dar zilele astea tot sau o fuga sa ma interesez ce si cum.Multam mult de tot fetelor[pup].Vazusem din mers doar o gradi americana[:-@][:-@]
align="right" id="quote2">In 4/5 sunt 2 gradinite cu program prelungit 19 si 33. Noi avem fetele la gradinita 19. Cel mai indicat este mergi tu la fiecare dintre ele sa vezi care te satisface pe tine, si sa intrebi la care vor face grupa mica. La noi, grupa mica a avut initial 41 de kopii, si spuneau d-nele ca vor sa inghete inscrierile la gr. mica si sa faca 2 de gr mijlocii.[flo]Sper sa gasesti ce iti place!La multi ani sarbatoritilor![flo][pup]Sanatate tuturor!***************************************Puii nostrii speciali: Mihaita, Bogdan, Ionut Minoiu, David, Bibi ***************************[foto]1 , 2, 3 Eu, Alexandra -Elena id="red"> & Teodora Luciaid="red"> id="Script MT Bold">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[gvid]http://www.lovendal.net/wp52/wp-content/uploads/2009/01/cafea2.jpg[/gvid]

O zi frumoasa va doresc

 

Cris da un

si vezi cum pun cafele[;)]

 

La multi ani Patrick![s]-cu ocazia onomasticii(Rox vazusem ca scrisese si Ema ceva de party joi-ieri vedeam in dunga[:I] iar alaltairi deloc[:D])id="size1">

 

Insanatosire grabnica tuturor bolnaviorilor mici si mari.

Simona o zi usoara azi

 

[pup] all

 

 

~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*

Bazar DC pt Bogdan si nu numaiid="blue">,blogul lui Bogdan Andrei , goblenuriid="size1">

Blogul Speranta moare ultima

Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la

Dumnezeu imposibilul!

id="purple">id="size3">id="Script MT Bold">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...