Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Mamici inimoase de Constanta *145*


Recommended Posts

Ema ce soare stralucitor e pe strada ta [:D][pk][pk][pk] Ai o fetita superba[olala][olala][olala] , sa-ti traiasca si sa va bucurati de ea...[pup]

 

Va rog sa ma goniti... daca ati stii ce ma asteapta pe mine...[q]

 

Ingerasii mei: Monyid="purple"> (03.12.2003) si Teoid="blue"> (17.05.2007)

 

"Viata nu se masoara cu numarul de respiratii pe care le aveti, ci in momentele care iti taie rasuflarea." id="purple">

 

Ce am eu de oferit si/sau vandut?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 205
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

mersic mult, georgi[pup]

dupa cum am spus am pus poze si video de Sf. patrick din ultimii 3 ani:

http://community.webshots.com/user/soarelemeu

[hc][hc][hc]

 

weekend placut!

 

Homo sum: humani nihil a me alienum puto(Terentiu) "Om sunt si nimic din cele omenesti nu-mi este strain"id="size2">id="red">

 


Never say neverid="size3">id="purple">id="Book Antiqua">

 

m-am facut maricicaid="red"> id="size3">Floricele frumuseleid="green">id="size3">id="Times New Roman">

 

 

 

POVESTEA MINUNIIid="green">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata[pup] pt umblatorul mic Cris.si al meu e umblator de la 7 dar de 2 zile nu mai face deloc pe el nici in plimbare am fost ieri la posta fara pamp si cand i-a venit sa faca mi-a aratat am iesit afara si am rezolvat problema deci poate de data asta e de bine,nici in somnul de la pranz nu face ca il las fara ii pun doar seara si si face dar cum suntem in camere diferite e mai greu sa se trezeasca si sa vina sa spuna dar nu este probl eu sunt fericita si asa.Georgi imi inchipuiam ca sufla Teo nasucul dar eu ziceam doar sa nu mai folosesti aspiratorulcel putin eu asa zic acum tu stii cat de grav este si ce trebuie facut dar eu zic sa mergi la un doctor de specialitate pt ca am o prietena care la fel pateste cu baietelul si pe Dumbrava o depasesc unele chestiiadica si ea a trimis-o la un control mai amanuntit si parca stiu ca rezolvase problema si baietelul facea muci si ea folosea aspiratorul tot asa ca zicea sa scoata tot din gat si degeaba.Acum fiecare stie ce e mai bine pt copilul lui eu doar ti-am spus ce am mai auzit si eu.Pupici si insanatosire grabnica tuturor.

 

[hopsieu]Diana, mami de id="red"> Raresid="green"> 30.04.2009 id="red">

Bazar general pe DCid="green">

 

 

am hainute la bazar

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

offffffff sper sa scapam astazi am fost la plimbare fara pamp si l-am pus sa faca doar o data iar cand am intrat in masina la caldurica a facut si apoi m-a anuntat[:)] dar nu ma astept la minuni peste noapte,astazi l-am tuns poate o sa facem ceva poze sa va aratam ca acum suntem baietei mari.Pupici tuturor

 

[hopsieu]Diana, mami de id="red"> Raresid="green"> 30.04.2009 id="red">

Bazar general pe DCid="green">

 

 

am hainute la bazar

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salut, fetelor! Vad ca toata lumea e ocupata, mai cu munca, mai cu mucii...[:D]

Eu nu prea mai reusesc sa intru, intre pisoiul mic si munca...dar am nevoie de un sfat, desi o sa sun si dr. maine, dar poate ma ajutati voi azi pana reusesc. In ultimele zile, pisoiul meu nu are scaun decat cu supozitor cu glicerina si nu stiu ce sa-i mai fac. Se screme pana se inroseste si e marait rau din cauza asta...si colici nu prea mai avem, dar am ramas cu problema asta [bang][bang]

 

Cristina, mami de ANDREI (16.02.2011)

 

Totul sau nimic. Si de obicei totul...

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare dragelor!

 

Am revenit si noi acasa dupa o escapada de 2 zile la munte. Am plecat vineri dupa-amiaza si ne-am intors acum cateva ore. [:D]

Am mers la Busteni, din pacate a fost ceata si ploaie. Am urcat la Babele, dar a trebuit sa le cautam atat pe ele cat si sfinxul print-o ceata de o taiai cu cutzitul nu alta.[bang] Cand am coborat in Busteni ploua ca vara.[bang]Azi am mers pe la Peles, unde ne-am plimbat pe o lapovitza de toata frumusetea.[bang] Soare am vazut la C-ta cand am ajuns pe la ora 4.[pk]

 

pisoi puiul este constipat, sigur i se trage de la alimentatie. Cand aveam mandrele mici ne recomandau medicii si le dadeam ceai de mushetel, apa, cu lingurita. Cand va creste mai maricel ii vei putea da si suc de portocala pentru a-l ajuta.[pup]

Alina [pup] micutzului si curaj pentru marti.[flo]

ema [pup] sunteti niste frumosi.

 

Am citit ca sunt si bolnaviori, sanatate celor mici si mari.[pup]

 

 

 

***************************************

Puii nostrii speciali: Mihaita, Bogdan, Ionut Minoiu, David, Bibi

***************************

 

 

 

[foto]1 , 2, 3

Eu, Alexandra -Elena id="red"> & Teodora Luciaid="red"> id="Script MT Bold">

 

 

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

o cafea f buuuna de la mine pana o aduce dodo, sa va alin pofta[:D]

wow, io ce sa mai zic ca Oana a scapat de nappy la 3 ani[:I] nu m-am stresat deloc si nici pe ea.

Cristina, scuze, nu stiu daca e alaptat sau papa formula. de obicei bb care papa formula au problema asta mai frecvent.

vad ca si pe noi ne-a cam prins o raceala: copil, bunica& eu. cam behaim[:)]avem si muci urati- de la Shrek...

ooo, Camelia, ce poze frumoase am vazut,o familie asa frumosa cu fete scumpici. si Sfinxul, Babele& zapada- tare frumos.

maine iar la munca, nu e drept!

 

Homo sum: humani nihil a me alienum puto(Terentiu) "Om sunt si nimic din cele omenesti nu-mi este strain"id="size2">id="red">

 


Never say neverid="size3">id="purple">id="Book Antiqua">

 

m-am facut maricicaid="red"> id="size3">Floricele frumuseleid="green">id="size3">id="Times New Roman">

 

 

 

POVESTEA MINUNIIid="green">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...