Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aspirante optimiste >20 ani (645)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 198
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

bella[pup] cum mai esti? ce zici, te lasi de fumat? stii ca e absolut necesar sa te lasi...pt bebe macar ca in timpul sarcinii ii faci foarte rau ======================================================================== Trombofilie, MTHFR - gena C667T genotip homozigot; doua sarcini pierdute: 7s si 6s [ruga]ajuta-ma sa devin o [gravired] cu [bebic] sanatos si la termen
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui lorena_86
bella[pup] cum mai esti? ce zici, te lasi de fumat? stii ca e absolut necesar sa te lasi...pt bebe macar ca in timpul sarcinii ii faci foarte rau ======================================================================== Trombofilie, MTHFR - gena C667T genotip homozigot; doua sarcini pierdute: 7s si 6s [ruga]ajuta-ma sa devin o [gravired] cu [bebic] sanatos si la termen
le-am redus drastic...eu nu sunt dependenta de nicotina, sunt dependenta de gest asa ca o sa imi fie mai usor sa renunt la ele! nici nu ma gandesc sa fiu gravida si sa imi inec bebelusul cu tutun[bang] Cu ajutorul lui Dumnezeu in 2011 o sa fiu [gravired]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui lorena_86
situatia ma trimis la sibiu.... dupa cele doua sarcini pierdute am crezut ca stresul si mulca si agitatia bucurestiului sunt de vina locuiam in berceni si lucram langa gradina zoologica baneasa.....iti dai seama cat faceam zilnic cu transportul....plus ca pe atunci nu era gata pasajul de la baneasa si acolo la aeroport pierdeam minute in sir....uneori chiar si o ora la intoarcere....stiti ce se creea pe d1 la intrare in bucuresti....nu stiu acum cu pasajul cum e dar inainte era jale plus ca venise criza si intrasem in ceva neajunsuri....dar mare prostie am facut....degeama avem acum multa liniste, pace si timp daca pe plan financiar .....dezastru ca eu pe meseria mea nu prea ma sanse decat sa pa reprofilez.....pacat ca am facut facultatea si masterul din pasiune....asa mult mi-a placut.....dar ce sa fac cu dilplomele....mor de foame cu ele in mana....ma gandesc serios sa fac alta facultate....chiar daca nu imi place orasul e frumos....munti aproape....poluare mica...liniste....dar e bine de unii....iar ceilalti....straiec cum pot....nici aici nu e totul roz, moni peste tot sunt avantaje si dezavantaje e fetelor, din toamna se deschide maternitate privata in sibiu....deschide polisano in sfarsit, ca aveam mare nevoie....ca ce e la stat....iti vine sa nu mai faci copii [pup][pup][pup][pup][pup][bang] ======================================================================== Trombofilie, MTHFR - gena C667T genotip homozigot; doua sarcini pierdute: 7s si 6s [ruga]ajuta-ma sa devin o [gravired] cu [bebic] sanatos si la termen
Offfff, la asta ma gandeam...cu munca e mai greu sa stii ca eu zic ca ne-am mai linistit cu criza... asa mi se pare eu lucrez in hotel si, fata de 2010 anul asta arata super bine, suntem back in business si hotelurile au fost primele afectate (firmele au taiat bugetele de travel si events, n-au mai venit, tarifele au scazut datorita prostitutiei de pe piata hoteliera si abia ne-am tarait. dar acum simt un val de aer proaspat am o amica care lucreaza la un laborator de analize. daca pot sa te ajut cu o recomandare catre ei, o fac cu draga inima scuze fetelor de off topic [flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bradraisa tu cati ani ai? Ai o fetita sau un baietel? ..eu am moralul in berna[bang] sunt Z36 si n'am nici macar spotting...o sa ma programez la medic sa vad daca pot lua ceva sa imi regleze ciclul ca nu ma mai tin nervii.. MADA mamica de [url="http://www.comboost.com/Gallery/GalleryDisplay.aspx?r=7359578&ab=1&n=0"]Emily[/url] 07/08/07
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...