Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aspirante optimiste >20 ani (645)


Recommended Posts

sotul are postul asigurat...el a terminat academia militara a gasit loc mai bun aici pt ca in bucuresti era foarte suprasolicitat si s-a transferat ======================================================================== Trombofilie, MTHFR - gena C667T genotip homozigot; doua sarcini pierdute: 7s si 6s [ruga]ajuta-ma sa devin o [gravired] cu [bebic] sanatos si la termen
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 198
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Buna fetelor.Ce faceti mai sunteti pe aici ca eu acum mi-am terminat treaba pe azi. Mada incearca naturiste extract de zmeur, extract de coacaz, kamaiany, eu mi-am reglat ciclul prin astea cate 2 ml de 2 ori pe zi 2 luni si kamaiany 2 pe zi acum tu faci cum vrei.Mie mi-a dat o doct homeopat astea plus niste granule mici ovaria ch7 care le iau si acum de la 4si ceva de zile intr-o luna a venit la 30 de zile si luna a 2 la 27 de zile acum iau zmeur 3ml o data pe zi si ovaria.Iti spun cum o sa fie luna asta.[pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

bella, poate ai o ovulatie mai agresiva tu presteaza in continuare[pup] ======================================================================== Trombofilie, MTHFR - gena C667T genotip homozigot; doua sarcini pierdute: 7s si 6s [ruga]ajuta-ma sa devin o [gravired] cu [bebic] sanatos si la termen
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui lorena_86
bella, poate ai o ovulatie mai agresiva tu presteaza in continuare[pup] ======================================================================== Trombofilie, MTHFR - gena C667T genotip homozigot; doua sarcini pierdute: 7s si 6s [ruga]ajuta-ma sa devin o [gravired] cu [bebic] sanatos si la termen
in seara asta nu as mai presta...ce niaba in fiecare seara? ma gandeam sa o las pe maine seara. de sambata lucram in fiecare seara aproape Cu ajutorul lui Dumnezeu in 2011 o sa fiu [gravired]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

felete care aveti conturi pe fertyliti f ajutati-ma ca nu prea stiu cum sa bad si eu ca vreau de maine sa-mi iau tb sa vad cum merge ======================================================================== Trombofilie, MTHFR - gena C667T genotip homozigot; doua sarcini pierdute: 7s si 6s [ruga]ajuta-ma sa devin o [gravired] cu [bebic] sanatos si la termen
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

hellooo gagici!!! ce faceti??? nici o graviduta noua???? noi suntem bine, duminca am avut botezu buburuzei, a fost frumos. cat a stat cu noi la petrecere a fost cuminte, cum o duceam in camera sa doarma in liniste, plangea..asa k a stat cu noi toata petrecerea, a dansat,dormit, facut poze. [pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup] toate fetele Bella tin pumnii sa vi cu vesti bune Didi ce faci???cum mai esti??? Bebelu cu cea mai frumoasa buburuza [url="http://lb1f.lilypie.com/CbcJp2.png"][bebic][/url] [url="http://picasaweb.google.com/bebelu86"]Natalia Maria (30. 12. 2010)[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...