Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aspirante optimiste >20 ani (645)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 198
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

buna draguta si celorlalte fete,imi pare rau pt veste...dar parca pe 10 trebuia sa faci testarea?eu astept sa vad pe data de 8 cu ce surprize ma prezint,ciudat fata de ieri sanii nu mai sunt durerosi ci moi(poate ca am facut baie[:D][:D])oricum dupa post daca bb nu vine luna asta o sa-mi cumpar si eu teste de ovulatie sper sa aiba instructiuni daca nu va voi ruga pe voi sa-mi spuneti cand si cum le folosesc[pup]azi ma duc sa ma recreez la un mag de animalute sa-i cumpar lui teodor o broscuta testoasa[olala][flo][flo]mai vb maine va pup si domne ajuta!!! [ruga] asteptam un [bb] ,teodor de 2 ani,tati si [bis] eu!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna fetelor lia, dar din cate stiu eu.....doamne fereste daca o persoana pierde ambele trompe mai poate face fiv ca ovocitele sunt extrase prin punctie si embriotransferul se face apoi direct in uter stiu ca asta nu e o consolare....doar iti ziceam asa lia, sophia si eu am trecut pe langa cutin la ambele sarcini....mai ales la prima cand mi-a dat un tampit de dr. bilet de internare pt operatie...si scria pe bilet hemoragie interna....de tot plansu`.....daca nu lucram in domeniu acum aveam o trampa taiata fara sa am sarcina extrauterina normal ca am dat semnatura pe raspunderea mea ca plec din spital la mine erau multe semne de ectopica dar nu a fost asa....si ii multumesc Lui Dumnezeu pt asta beta nu crestea corespunzator, ajunsesem la aproape 8 sapt si nu se vedea nimic in uter....nici macar urme de sac .. nimic .... si sangerarile astea.....iar dr care voia sa ma opereze a vazut lichid in douglas si a zis ca am hemoragie interna dar eu nu aveam dureri deloc, nici stari de rau....am inteles ca ai ameteli mari....eu nu aveam simptome nici de gravideala nici dureri...si asta ma convins ca se inseala....si foarte bine am facut la mine de fapt era o sarcina oprita in evolutie pe la 4-5 sapt si era foarte mica ca sa fie vizibila la ecograf....doar ca placenta inca mai secreta beta hcg dar nu in cantitate suficienta astfel incat sa se dubleze la 48 ore.....crestea dar incet....ca atunci cand am pierdut sarcina la aproape 8 sapt aveam 800 unitati la bta....foarte putin...si s-a eliminat singura....dupa o sapt de pete maronii apoi nergre si dupa era rosu la fel s-a intamplat si la a doua sarcina doar ca am pierdut-o mai devreme....povestea s-a reluat.....suspiciune sarcina ectopica.....m-au inebunit dr astia....cretini rau unii... sarcinile le-am pierdut acum aproape 2 ani si locuiam in bucuresti..... singurul dr convins la prima sarcina ca nu e ectopica a fost dr rotaru de la spitalul elias acolo unde am fost si internata cam asta e povestea mea....si asa s-au dus aproape 2 ani pe apa sambetei....parca nu imi vine sa cred [q][q][q][q][q][q][q][q][q][q][q] ======================================================================== Trombofilie, MTHFR - gena C667T genotip homozigot; doua sarcini pierdute: 7s si 6s [ruga]ajuta-ma sa devin o [gravired] cu [bebic] sanatos si la termen
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

loriccica stiu doar ca nu am 10.000 E sa fac fiv [url="http://community.webshots.com/album/574537775vHktVo"]pozulici[/url][foto] [url="http://www.fertilityfriend.com/home/2a85fe"]TB[/url] [url="http://4.bp.blogspot.com/_NDMEIWLQA0I/S_U9WP7U_WI/AAAAAAAAD_Q/SKMI51jb-Y8/s1600/1-barza.jpg"]Asteptam barza!![/url] Tu Maica si Fecioara primeste-ma la Tine, Ca Tu esti Preacinstita, ma aperi si pe mine Ajuta-ma sa sufar ajuta-ma sa lupt Si sa ma rog la Tine cu glas neintrerupt. Puternica Stapana, doar Tu poti sa ma ajuti Cu ruga Ta fierbinte spre Fiul cel de Sus. Ma [ruga] la Bunul sa-mi daruiasca un [copil] sanatos ASPIRANTA PANA-N MADUVA OASELOR
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[wow]CATTTTTTTTTT????[wow] de ce 10 000? [pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup] ======================================================================== Trombofilie, MTHFR - gena C667T genotip homozigot; doua sarcini pierdute: 7s si 6s [ruga]ajuta-ma sa devin o [gravired] cu [bebic] sanatos si la termen
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...