Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Pestisori... pestisori... "LMA!" (66)


Recommended Posts

Multumesc mult Dana [pup] [pup] pt. urari. Ce mai face Andrei? Sunteti mai bine? Cu sanatatea... si alte alea... Ooooo, ia te uite cine a aparut prin baltuta [pk]! Bine ai revenit pe la noi duamna draga [floare3]. Te asteptam mai des [barfa]. Multumesc mult pt. urari Cristiana [pup] [pup]. Ce-ti mai fac mandrele, Oana si Diana? [:)] Sper ca toate sunt bune pe la voi [flo]. [pup], numai bine si o zi faina in continuare tuturor sirenetelor [flo2]! [hia]
~~~~~~~~~~~~~~ Mami de poznas [jongleur]... ~~~~~~~~~~~~~~
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 197
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Aha... te inteleg si te cred Cristiana [grup]. Mno, fete in crestere are mama [olala]... si mici... si (mari) adolescente... mult succes si rabdare multa cu amandoua [pup]. ______________ * La bal mascat... Un cuplu este invitat la un bal mascat. Ea, acuza o durere mare de cap si ramane acasa... sotul, isi ia costumul si pleaca la petrecere singur. Sotia, dupa ce a dormit o ora, simtindu-se mai bine, decide sa mearga si ea la petrecere, sigura ca sotul nu ii cunoaste costumul... vrea sa se distreze urmarindu-l pe acesta. Ajunsa la petrecere, isi vede sotul mascat, dansand si pipaind toate tipele cu care s-a intalnit. Se decide deci, sa vada pana in ce punct poate sa ajunga sotul ei cu distractia asa ca sa aseaza langa el, incercand sa il seduca. In fine, el nu rezista si o atrage intr-o camera intunecoasa si fac sex nebun. Fara sa isi spuna nimic si fara sa isi dea jos mastile cei doi se despart. Ea, fuge acasa smechereste, isi ascunde masca si se baga in pat ca sa vada cum se comporta el cand ajunge acasa. Cand el soseste, ea se face ca abia s-a trezit si il intreaba cum a fost la petrecere. El ii raspunde: "ca de obicei, stii ca ma distrez foarte bine." Ea insista... il intreaba daca a dansat mult... El: - "Iti jur ca nu am dansat deloc. Cum am ajuns acolo m-am intalnit cu Pietro, Antonio si Giovanni si cu alti prieteni si am urcat la mansarda sa jucam carti. Asa ca, am jucat poker toata noaptea, nici macar nu am auzit muzica... desi, cred ca a fost o petrecere speciala... pentru ca, tipul caruia i-am imprumutat costumul meu mi-a spus ca s-a distrat la nebunie!!!" ______________ [fuga]... [recevere]... [flo2].
~~~~~~~~~~~~~~ Mami de poznas [jongleur]... ~~~~~~~~~~~~~~
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata sirenete! [regblond] Pt. ca Nicoll e la cursuri... deci nu e pe aici acum... va ofer eu [cafea] -luta, ca sa va treziti [:)]... tortuletul il servim cand vine Nicoll [;)]. Deci, poftiti la [cafea], [cit], ceai [pahar], o gustarica mica, sau/si ce altceva doriti [floare3]. [s] "La multi ani!" [s] Nicoll [bis]! Ziua de azi sa-ti fie frumoasa, usoara si plina de zambete [comoara]! Sa fie plina de surprize [am], caldura, sanatate si multa, multa iubire [8**] si fericire [olala]! Toate visele tale sa aiba implinire [pk]! "La multi ani!" [cheers]! [pup]
[tube]http://www.youtube.com/watch?v=KMbr1pUgB8k&feature=related[/tube]
O zi faina si un weekend placut la toate sirenetele [flo2]! [hia]
~~~~~~~~~~~~~~ Mami de poznas [jongleur]... ~~~~~~~~~~~~~~
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

In primul rand: [s] La muuuuuuuulti ani, Andanii!!! [s] La muuuuuuuulti ani, Cryna!!! [s] La muuuuuuuulti ani, Marami!!! [s] La muuuuuuuulti ani, Nicoll!!! Sa fiti sanatoase, fericite si sa aveti un an plin de bucurii!!! Multumim mult pentru urari... Sarbatorim cu tuse si muci... Asa stiu ei ca se face, de ziua lor [:D] [pup] sa aveti un we frumos.
mami de 3[buburuza] Elena & Andrei & Mihai
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[papica]si [pahar]!Mai adauga fata papa bun si[pepsi]si vin! Cryna,Sury,Ely [pup] si [flo]!Va multumesc din suflet tuturor pentru urari![asia] Cristiana [pup] si pe tine si pe mandrele ce par a avea aceleasi preocupari ca si ale mele.[:)] Fetelor,am ajuns de ceva timp,dar mandrele ma asteptau inca treze,ne-am pupat si iubit si dragalit,mi-au cantat LMA si "De ziua ta mamico",m-au facut sa [9cer] si sa[q] de mandrie si iubire.Apoi am papat si noi din ceea ce v-am servit si pe voi si intr-un final le-am adormit. Am venit sa va cinstesc,apoi ma intind si eu putin,am avut noapte de doar 2 ore,prietenele de la scoala petrecandu-si noaptea alaturi de mine. Va [pup],ne vedem mai tarziu! nicoll_mada [zana] Codruta Andreea ( 29.07.2005 ) si [zana] Alexandra Stefania ( 12.07.2007 ) http://community.webshots.com/user/nicoll_mada MMN
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...