Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Pestisori... pestisori... "LMA!" (66)


Recommended Posts

Nicoll, eu nu vad nimic [q] [q]... <<We're sorry... ...due to a high volume of page requests, this Webshots page is not available right now. If you are looking for a photo, it is possible that the photo has moved or no longer exists. If you are in the process of creating an album, please be assured that your data has been sent to our site. You may try refreshing the browser window or reloading the page in a few moments.>> [pup] [pup]
~~~~~~~~~~~~~~ Mami de poznas [jongleur]... ~~~~~~~~~~~~~~
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 197
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Ha, ha... vazut catel flocos si mumos [olala] & [8D]!! Pupam dulce mandretile [pup] tale bucuroase tare, tare [pup]!! PS 1 - vezi ca n-ai reusit sa pui link-ul direct la poza dar... am cautat in albume [:D]... si, am gasit surpriza [pk][pk]!! PS 2 - ia vezi cu butoiul ala ca, pun [mai] pe tine... hmmmhhh... [grup] & [flo]!! O seara placuta si linistita tuturor sirenetelor [flo2]! [hia]
~~~~~~~~~~~~~~ Mami de poznas [jongleur]... ~~~~~~~~~~~~~~
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Crynule [8D] nu's de ce nu se vede in postare,caci la previzualizare apare link-ul si culmea se si deschide.[:D]DAr in mesajul deja postat nu[bang]. Important este ca descurcareata cum esti ne-ai vazut noul membru al familie.[pk]. Da,fetele sunt de-a dreptul incantate[9cer],numai dupa el se tin. Hmmm...butoiul...ma mai afund,dar trag tare si ies repede la suprafata.[pup] nicoll_mada [zana] Codruta Andreea ( 29.07.2005 ) si [zana] Alexandra Stefania ( 12.07.2007 ) http://community.webshots.com/user/nicoll_mada MMN
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[:-)))] Scuze Nicoll, ca ma bufni rasul... dar, descoperii "problema" [:D]... ai bagat un punct in capatul link-ului... ala-i buba!... pfuiii, si io patesc de multe ori asa daca nu las spatiu intre link si punct sau virgula, sau orice pun dupa link-ul respectiv... [pup] & [flo]
~~~~~~~~~~~~~~ Mami de poznas [jongleur]... ~~~~~~~~~~~~~~
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ziua buna la toate sirenetele! [regblond] [s] "La multi ani!" [s] Carma [bis]! Multa, multa sanatate [flo], fericire [8**], iubire [cina2] si sa ai parte doar de bucurii si impliniri de acum inainte [^]! Si sa mai parte si de mult, mult soare pe strada ta [comoara]! "La multi ani!" [cheers] doamna! [pup]
[tube]http://www.youtube.com/watch?v=OEtM0gG9ryw&feature=related[/tube]
O zi placuta tuturor sirenetelor [flo2]! [hia]
~~~~~~~~~~~~~~ Mami de poznas [jongleur]... ~~~~~~~~~~~~~~
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multi ani traiasca ...multi ani traiasca ..la multi ani CARMA SA TARIASCA ..LA MULTI ANI !Draga mea iti doresc multa , multa sanatate , fericire , iubire si tot ce iti doresti sa ti se indeplineasca ![flo][flo][flo]
Nicoll, vai cat e de scump ...e fetita sau baietel ? cum se numeste ..si trebuie neaparat sa il adaugi la semnatura [:D] si rabdare si curaj in gasirea jobului potrivit .. ca asa unpluturi se mai gasesc dar nu e cazul ...si iesi afara la soare nu mai sta in butoi ca e frig si intuneric ..[pup][pup] Asa , referitor la interviu am fost in total la 3 .. sunt acceptata dar nu sunt eu incantata din mai multe pct de vedere ...si nu ma trage inima ...mai ma gandesc pana maine desi decizia mea e luata ... O zi frumoasa si toate bune la toata baltutza![alcool] Dany 'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[bum][batetoba][bis][s]La Multi Ani Carma !!!Sanatate,bucurii si impliniri,impreuna cu toate urarile noastre de bine![s][bis][batetoba][bum] Dany este baietel strengarul si il cheama Piccolino.Pico ii zicem noi.Daca am scapat putin de fete care erau pe urmele mele,acum chiar mi-am gasit belea[:D] Cat despre job...om vedea,cand va fi sa fie,va fi.Azi ma simt mai bine,nu am vazut botoiul. Cryna poznasul ce mai face?O perluta ceav? Nimic nou de raportat,va [pup] pe toate. nicoll_mada [zana] Codruta Andreea ( 29.07.2005 ) si [zana] Alexandra Stefania ( 12.07.2007 ) http://community.webshots.com/user/nicoll_mada MMN
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...