Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Pestisori... pestisori... "LMA!" (66)


Recommended Posts

'Neata! 'Neata! Iar au cam fugit sirenetele de pe aici [:-/]... haideti ca va ofer [cafea] -luta!! Veniti??? [cit] [s] "La multi ani!" [s] Ely [bis]! Sa ai o zi superplina de bucurii alaturi de toata gasca ta [comoara], multa sanatate, fericire, implinire [am] si multa, multa iubire [cina2]! Toate cele bune [flo] si... "La multi ani!" doamna [cheers]! [pup]
[tube]http://www.youtube.com/watch?v=4L1iREJcn4s&feature=related[/tube]
De Nally [s] mai stiti ceva? Parca, mai de mult, era si ea pe aici pe la noi... [:-@]... Nicoll, poznasul este bine... n-am inca perlute noi ca, le-am cam uitat [:I]... nu le mai notez si de aia cred ca "trec pe langa mine" [:D]... daca e sa-mi aduc aminte, o sa scriu... eh, uite, de exemplu, uneori vrea sa faca pe smecherul [:D] si se mai "ia" de bunica-su... adica, cateodata, afara isi mai ia si scaunelul lui... si toate cele... iar, bunica-su tre'sa i le care dupa aia inapoi in casa, tot ce scoate... ei, si aseara, vine el in sufragerie, isi ia scaunelul sa-l duca in alta camera si, trecand pe langa bunica-su, doseste scaunelul la spate si... se burzuluieste la bunica-su: "Mai, da' mi-ai adus scaunelul de afara?!? Daaaaa???" [poc]... evident ca, pe bunica-su il busi rasul [:-)))] ca, doar vazuse scaunelul la spatele poznasului dar, na, daca acesta avea chef de "mistocareala" [:D] [:D] si pacaleala ce era sa mai zica [:)]... hmmmhhh... si mai face poznasul si o fata lunga, cu gura cascata si ochii mari cand vede ca e descoperita pacaleala lui sau tentativa lui de a te pacali ca, te buseste rasul instantaneu... oooo, si faza e ca, cauta si gaseste tot felul de motive pt. a-l mai trimite pe bunica-su pe afara ca s-o zbugheasca si el in urma lui [:-)))]... daca ar fi dupa el, numai afara ar sta tot timpul [8D]... mno, [:-@]... [pup] si o zi buna la toate sirenetele [flo2]! Pe mai tarziu [hia].
~~~~~~~~~~~~~~ Mami de poznas [jongleur]... ~~~~~~~~~~~~~~
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 197
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

multumesc pentru primire.va dura ceva pana voi incepe sa va "cunosc"[pup][flo]
Blackmoon Lady&lipishtocul [url="http://community.webshots.com/album/577818956NLHJud?vhost=community&vhost=community"][copil][/url]
Citat:
" Daca vrei sa indrumi pe cineva incepi cu invataturile si sfarsesti cu pildele.."-L.A.Seneca
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[s]LA MULTI ANI SANATOSI SI FERICITI DENISAM!!![s]

Blackmoon Lady&lipishtocul [url="http://community.webshots.com/album/577818956NLHJud?vhost=community&vhost=community"][copil][/url]
Citat:
" Daca vrei sa indrumi pe cineva incepi cu invataturile si sfarsesti cu pildele.."-L.A.Seneca
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Offf, Carma [grup]! Sincere condoleante si-ti doresc multa, multa putere ca sa treci cu bine peste aceasta durere ce te incearca acum. Noi suntem alaturi de tine [pup]! Oricand ai nevoie de noi, pentru o vorba buna, suport moral, sau orice altceva, stii [floare3] unde sa ne gasesti. Doamne-Doamne s-o aiba in paza pe mama ta! [ruga] Condoleante [ruga].
~~~~~~~~~~~~~~ Mami de poznas [jongleur]... ~~~~~~~~~~~~~~
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui carmaw
Fetelor la doua zile dupa aniversarea mea,mamica mea scumpa si discreta dispare din viata mea. Sunt la pamint.:(
Sincere condoleante ! Dumnezeu sa o ierte ![ruga]Tie multa , multa putere ca sa treci peste toate si gandeste-te ca ea acum este intr-un loc mult mai bun si fara suferinta sau durere! Daca ai nevoie de ceva si te pot ajuta nu ezita sa spui![grup]
Dany 'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[ruga]Condoleante din tot sufletul Carma!Sufletul mamei tale si-a gasit linistea,tu trebuie sa fi tare si sa depasesti durerea pentru dumneaei.Suntem langa tine si trimitem gandurile noastre sa fie suport pentru tine!Dumnezeu sa o odihneasca! [grup] nicoll_mada [zana] Codruta Andreea ( 29.07.2005 ) si [zana] Alexandra Stefania ( 12.07.2007 ) http://community.webshots.com/user/nicoll_mada MMN
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...