Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Pestisori... pestisori... "LMA!" (66)


Recommended Posts

[s]Ely La Multi Ani!!!Sa ai parte de sanatate,bucurii si multe realizari alaturi de frumoasa ta familie![s] Eu acum am venit de la scoli,afara e urat,dar azi ma simt ceva mai departe de butoi![:D] Cryna [:)] smecher de tot Robert!Dar sunt atat de dulci in naivitatea lor! S-au trezit si mandrutele mele,merg sa mi le rasfat putin,ne vedem mai tarziu![pup] nicoll_mada [zana] Codruta Andreea ( 29.07.2005 ) si [zana] Alexandra Stefania ( 12.07.2007 ) http://community.webshots.com/user/nicoll_mada MMN
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 197
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Sarut mina fetite saritoare....nu, nu am nevoie de ajutor ...acum inca se odihneste la sppital(luni vor face autopsie) si apoi va fi capela urmata de marti la 15 plecarea catre o lume mai buna Cu bani ma descurc prevazusem nenorocirea...oricum daca mergi pe drumul asta intilnesti multe hiene(corp sanitar,gropari etc) Acum vad ca a inceput si razboiul....unde se va ajunge??? Multumesc din suflet...voi ma faceti sa cred ca nu sunt singura pe lume [pup][pup][flo][flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Carma cu siguranta noi,cele de aici iti suntem alaturi.Imi pare rau ca trebuie sa mai treci prin momentele astea de asteptare,cand dumneaei trebuie sa "astepte" la spital.Sunt momente de cumpana in viata,cand trebuie sa ne agatam de ceea ce avem bun!Te pup din suflet si-ti trimit o calda imbratisare.[grup] nicoll_mada [zana] Codruta Andreea ( 29.07.2005 ) si [zana] Alexandra Stefania ( 12.07.2007 ) http://community.webshots.com/user/nicoll_mada MMN
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mada sarutmina Intr adevar cind imi este inima prea plina de durere si cind existenta ma doare mai citesc mesajele voastre pline de compasiune si umanismVoi m ati facut sa ma simt un picut 'mai putin singura' Matusa mea sora mamei mele ea trebuia sa fie linga mine, dar prea multi bani distrug sufletul Mama mea a suferit enorm ca sora ei (dna Belous) uita sa o sune sa o viziteze Eu zic ca Dzeu le vede pe toate si ne da dupa merit Intradevar luni si marti vor fi niste zile cumplite pt mine dar am incredintarea ca Dzeu imi va da putere Ma pregatesc sa indeplinesc pina si cea mai mica dorinta a mamei(inclusiv cintecul Mirabelei Dauer cu parintii) pe care o sa il pun sa cinte incetisor ==================================================================== In alta ordine de idei voi pleca pr 2 zile in bruxelles(trebuia sa i aduc de acolo un scaun super motorizat sa se plimbe....), ma uit cu groaza ca a inceput un razboi care nu stiu unde ne va duce, oricum avioanele trenurile ,metrourile vor trebui evitate caci celulele AL Quaida de peste tot se vor pune pe treaba E ora 3.58 dimineata voi incerca sa dorm:(:(:( ==================================================================== Multumesc ca existati imi alinati sufletul chinuit[flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

'Neata tuturor! [cafea] [cafea] Carma, sper ca ai reusit sa te odihnesti macar un pic [pup]... da, e greu sa stii ca rudele apropiate nu-ti sunt alaturi si doare mult dar, trebuie sa fii tare si cu fruntea sus [flo]! Cum ai zis si tu, roata se intoarce pt. oricine, intr-un fel sau altul, indiferent ca se doreste acest lucru sau nu... lasa, sa fii tu in putere sa rezolvi toate cu bine si sa treci cu fruntea sus peste aceasta pierdere dureroasa [ruga]! Noi suntem aici, ori de cate ori ai nevoie de noi [grup]! Multa putere, rabdare si liniste sa ai maine si poimaine [flo2]! Si in zilele ce vor urma... [pup]. Nicoll, asa e... am un maaare smecher [:D]... ma bucur ca stai departe de butoi [pk]. [pup] la toate trei gagicile. Celelalte sirenete, [pup] & [hia]... Noi, nu ne laudam cu nik nou [:D]... saptamana care vine o sa avem oleaca de vanzoleala, de facut niste analize si alte cele... in rest, toate vechi [:)]... O duminica cat mai placuta si relaxanta tuturor [floare3]! Ne mai vedem [hia]...
~~~~~~~~~~~~~~ Mami de poznas [jongleur]... ~~~~~~~~~~~~~~
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata!Haideti fetelor,ca desi am scos si catelul la plimbare nu am reusit sabeau o cafeluta.Fac cinste[cafea] La noi rece si bate putin vantul.Iar casa noastra se transforma incet-incet intr-o mica zoo.Mai avem in casa si aproape 50 de puisori.La bucatarie,desigur...daca e rece afara... 30 sunt rosiori,vor deveni gainusi de carne ce la taiere ajung si la 4 kg si restul albi,de carne. Carma sper ca ai reusit sa te odihnesti putin!Cat despre indeplinirea dorintelor mamei sunt sigura ca tot ce va depinde de tine vei face.[asia]Matusa...nu seamana 5 degete la aceeasi mana,dar persoane diferite.Tu sa ai sufletul impacat,restul...suntem vazuti de sus cu totii. Draga mea,cred ca sunt putini cei care nu au temeri vis-a-vis de razboi,dar trebuie sa credem in Dumnezeu si sa ne rugam sa se termine cat mai repede si cu cat mai putine pierderi de vieti omenesti. In alta ordine de idei noi nu avem noutati.Fetele sunt suparate ca nu au continuat zilele calde si iar stau mai mult in casa.Phii...parca nu se mai termine...[bang] Fetelor...azi s-a terminat perioada petrecerilor la noi.Uite asa toata baltuta a mai adaugat cate un nufar in salba[flo] GAta,pe mai tarziu,va [pup] nicoll_mada [zana] Codruta Andreea ( 29.07.2005 ) si [zana] Alexandra Stefania ( 12.07.2007 ) http://community.webshots.com/user/nicoll_mada MMN
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nu-i nimic Nicoll, mi-am dat seama [:)]... deci, aveti zoo in casa [8D]... bun si asa... si da, nasol cu vremea asta urata [alcool]... si la noi e rece, innourat [pic]... ufff... si da, am vazut si eu ca s-au gatit party-urile noastre [disco]... eh, mai trecu un an [:)]... si-or mai trece si altii [8D]... mno, [:-@]... Pe mai tarziu... [flo2].
~~~~~~~~~~~~~~ Mami de poznas [jongleur]... ~~~~~~~~~~~~~~
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nimeni pe aici? Bine... [zz]. Va las niste dedicatii muzicale [:)]... am spicuit trei melodii din punerea in scena, prin muzica, a povestii "Cocosatului de la Notre-Dame si a Esmeraldei"... foarte faina interpretarea actorilor francezi [olala]! Si a baletului, bineinteles... Auditie placuta si voua [flo2]: [tube]http://www.youtube.com/watch?v=L24vaxNH91w&feature=related[/tube] [tube]http://www.youtube.com/watch?v=aBXeXBpTVOk&feature=related[/tube] [tube]http://www.youtube.com/watch?v=r7vN2RL0te4&feature=related[/tube] Sper sa va placa [:)]... mie mi-a placut muuult [pk]! Mai ales a doua melodie pe care v-am pus-o - "Belle"... nu ma mai satur s-o ascult si reascult [:)]... Aaa... si PS-ul de rigoare - de Xandrutza_76 mai stie careva vreo ceva? [:-/] Si ea, avu aniversarea pe 18 [s] - alaltaieri - dar, nici pe ea n-am mai zarit-o de muuult pe aici... pacat, avem o lista asa de lunga la inceput si atat de putintele sirenete mai sunt active [:(]... mno, [:-@] [:-@]... si, acesta e ultimul meu cuvant legat de aceasta "chestiune" - a disparitiilor - si gata [pace], depun armele [:D]. Va las de amu [:D]... sa aveti o dupa-amiaza de duminica frumoasa si o seara linistita [floare3]! [hia]
~~~~~~~~~~~~~~ Mami de poznas [jongleur]... ~~~~~~~~~~~~~~
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...