Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Prietene la bine si la greu - 110


Recommended Posts

sunt obosita, editez la greu mesajele ca numai prostii am scris...va las si filmuletul de care ziceam si o tai la nani sa nu radeti prea tare de accent, nu uitati ca's moldoveanca, da?[:I][:D] [tube]http://www.youtube.com/watch?v=7gQZ24C6W20[/tube]
[*]Anca, mami de [copil] [url="http://picasaweb.google.ro/anca.brodoceanu"] Sabina Ioana [/url] (03 nov 2009)[*]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 196
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui Ancutza_Bro
sunt obosita, editez la greu mesajele ca numai prostii am scris...va las si filmuletul de care ziceam si o tai la nani sa nu radeti prea tare de accent, nu uitati ca's moldoveanca, da?[:I][:D] [tube]http://www.youtube.com/watch?v=7gQZ24C6W20[/tube]
[*]Anca, mami de [copil] [url="http://picasaweb.google.ro/anca.brodoceanu"] Sabina Ioana [/url] (03 nov 2009)[*]
Ancutzule, imi pare tare bine ca esti iar cu noi [pup]. Cam asa face si Vlad din canapea repede pe birou, dar de acolo se urca cu picioarele pe laptopul lui tati si umbla cu pixuri si ce mai gaseste. Andre, Smara, LumiC,Doris, Tina va multumesc[asia] ptr. urari, (stiu ca toate sunteti alaturi de noi ) Din ciclul asa nu ieri Vlad a picat din pat direct in cap cu mine si tac-su langa el.[bang]. Nu mai dau amanunte, nu vreau sa-mi mai amintesc, noroc a fost ca sotul cand a aspirat a lipit covorul de pat. Azi il stiam in dormitor se juca, eu in bucatarie faceam gratar, a venit pe la spate si a pus mana pe capacul gratarului, care era pe blat, m-am speriat teribil cand a inceput sa urle. Nu are basicute si nici alte semne, a miorlait 2 ore, dupa care l-am gasit urcat pe cuier in hol. Cam asta face Vlad, nu are rabdare sa se joace cu ale lui, dar prostioare cu gramada. Vreau caldura sa stam pe afara sau sa plecam la tara sa mai alerge si mama/tata dupa el. Gata ma bag la [nani] NB mami de [bonjovi] Vlad (29.10.2009) si [gravi] 4+ Multumesc Doamne
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

fetele, am citit pe sarite ca am fost mereu pe drumuri zilele astea dar am apucat sa citesc de prof. Jianu, am fost si eu cu Emi la el cand era mic tare, cred ca avea vreo 3-4 luni, ma rog pentru o parere de-a mea dar care la momentul respectiv mie mi se parea o problema... ei bine intr-adevar este un doctor deosebit de bun si mi-a risipit toate indoielile si mai mult decat atat, a avut dreptate... m-a mai facut si sa ma simt o "ciudata", cred ca mai avea putin sa ma trimita la un psiholog pentru ca am venit cu un copil normal si imi faceam tot felul de ganduri... ca o paranteza pe Emi, saracul l-am mai dus cand era asa micut si la profesor dermatolog, si la ORL pediatru... bietul copil, nu avea nimic de fapt. Aaaa, cine vrea sa mearga la prof. Jianu la clinica din cotroceni, e foarte frumos acolo si civilizat, nu se sta mult in sala de asteptare si isi da toata atentia, cred ca la spital e putin mai grabit.
***************** Cand prezentul va fi trecut, visele vor fi realitate*****************
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neatza si LAAA MUUULTI ANI!! Sa traim, sa inflorim ca floricelele de primavara mereu!! Azi fiimea mi-a facut cadou o dimineata dormita pana la 7.12 [pk]De unde in ultimele saptamani trezirea a fost mai mereu la 6 sau 6.30...[alcool] Bonus de 8 martie m-am trezit cu buza de jos umflata rau, si o buba cu infectie de vro 2mm. Am prostul obicei atunci cand mi se crapa buzele sa jupoi pielea, ultima data am reusit performata sa imi fac rana, si vaz ca s-a facut puroi. E rosu si umflat si fierbinte [bang], nu stiu cu ce as avea voie sa ma tratez acu cu burta la gura-scuzati detaliile da poate va trece voua prin cap ce as putea face.Prin casa am doar betadina, comprese sterile si albastru de metilen da nu m-as albastri tocmai azi.. Colac peste pupaza diseara mergem la dezmotat una bucata nepoata care isi serbeaza primul anisor, fix de 8 martie anul trecut s-a nascut. Si eu cu o buzoaie pana in pamant ma duc[bang] Dana, ai un blondin pletos frumusel foc, si tare mi-au placut pozicile unde se distra cu prietenuta cea mica. Ancutz, tare tare Sabi cum face ea la lego[pk], am pus si zmau din dotare sa vaza filmuletu (cu specificatia ca va stie de ast'vara, ca altfel nu baga ochiu sa vada afurisitu[:D]) Asa alearga pe canapea si fiimea, dar la birou nu are cum sa se urce de pe canapea pe motiv ca biroul are intai un turn cu sertare si abia apoi masa de birou, si nu prea are cum sa sara[:D] Andre, cam rarut pe la noi, tot asa te muncesc de la scarbici? pup italianca mica, sa treaca repede bubutele. Lumi, azi musai tre sa bag ochiu pe fb sa va vad! Fetele cu intalneala deseara, va insotesc virtual, si tare va admir ca ati reusit organizarea si intalneala! si eu ca Ancutz sunt tare dorita de o ieseala intre fete... Raluci[pup], as veni si eu acolo la intalneala sa te pup sa se ia, ca tare tare vreau sa vad cum maresti gasca de gravi de aici. Ca se vorbeste de mers si a mea merge leganat si cracanat ca o ratusca, dar pun asta mai mult pe seama pampersului..[:-@] Smara, un nume pt fititza ati ales??? noi pt fetita da, dar pt baietel nu gasim niciunul sa ne placa. Poate si pt ca ne dorim prea mult fata[:-@] Madam Krelia, pe la noi nu vrei sa mai dai?? ce mai face albastrelul bucalat? [pis] [:D] Mami de rechinasa Amalia Teodora (03.11.2009) si [gravi] 14+ cu Iris/ul[:D] [url="http://picasaweb.google.com/laurairina13/FireflySShopOnlineComenziLaLpetrascaYahooCom#"] Firefly's shop[/url] [url="http://crochetbyfirefly.blogspot.com/"][:D] BLOGUL MEU [:D][/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Monis, Lili, Dana, Adriana, multumim pentru raspunsuri ! [pup] [flo] Pana nu rezolvam problemele cu inimioara nu putem face kineto, dar e bine de stiut, ca sa nu pierdem momentul cand inca se poate corecta. Am fost la controlul genetic, vom face analiza genetica pentru sindrom Williams si cariotipul genetic la IOMC, pe 1 aprilie. Este destul de probabil ca malformatia cardicaca sa fie izolata, nu in cadrul unui sindrom, iar retardul de crestere sa fie cauzat doar de problemele cardiovasculare. Pentru hipospadias vom face o ecografie abdominala sa vedem daca nu sunt probleme interne. De asemenea, rezultatul se va corela cu analiza cariotipului. D-na doctor a fost foarte draguta, foarte atenta la ansamblul problemelor lui Rares. Pentru ecografie medicul cu care colaboreaza in mod obisnuit nu este disponibil cateva luni, pot face eco tot la Medsana. Daca ati mai facut eco abdomino-pelvin pediatric, va rog sa imi recomandati si mie un medic. La multi ani de 8 martie ! [flo] Magda, mami de [cavaler] [url="http://picasaweb.google.com/magda.zlotea/RaresAnulII?feat=directlink"] Liviu-Rares Andrei[/url] 18.11.2009 si [zana]Iarina 31.01.2006
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata, La multi ani, mamici![flo] Ce se aude cu intalneala? Mai pot veni sau e full cu lista de rezervare? Intelesesem atunci ca e vorba de ora 6 la hr cafe herastrau. Pe ce nume? Nici eu nu raman la concert. Va pup mamica lui Tudor (04.11.2009) "cand printre noi se naste unul, trebuie sa-l creasca doi"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Flavours
Buna dimineata, La multi ani, mamici![flo] Ce se aude cu intalneala? Mai pot veni sau e full cu lista de rezervare? Intelesesem atunci ca e vorba de ora 6 la hr cafe herastrau. Pe ce nume? Nici eu nu raman la concert. Va pup mamica lui Tudor (04.11.2009) "cand printre noi se naste unul, trebuie sa-l creasca doi"
E loc pt toata lumea, masa este de 8, insa se mai pot pune scaune, rezervarea este pe numele meu mami de 1 An pt. Remus Andrei[copil](8 nov '09) in asteptarea lui [gica] cu trandafirul in gura
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...