Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Prietene la bine si la greu - 110


Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui Andrecluj Many Cum e manutza lui Vlad? Dar capsorul? Si Chiara a pus mana pe becul de la masina de cusut, a urlat de parca era taiata.
Nu se vad urme, nici la cap, nici la manuta. Cu mana, cand isi aduce aminte vine cu ea intinsa la mine si zice"aici" si eu trebuie sa suflu si sa pup, iar el rade. Pupam Chiara isteata. Dana multumim de flori, sunt superbe in tot frigul asta.[pup] Simina [pup] mami de [bonjovi] Vlad (29.10.2009) si [gravi] 4+ Multumesc Doamne
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 196
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui many_bani Nu se vad urme, nici la cap, nici la manuta. Cu mana, cand isi aduce aminte vine cu ea intinsa la mine si zice"aici" si eu trebuie sa suflu si sa pup, iar el rade. Pupam Chiara isteata.
Foarte tare cum se cere la pupat! A, am uitat un cra-cra. Cand facem cu Chiara niste chestii "nepermise", cum ar fi saritul in pat, ii arat "sssssssstttttt, asta e secretul nostru, nu-i spunem la tati ca se supara" sau daca ii cumpar ceva "sssstttt, nu-i spunem la buni". De 3 zile Chiara ma ia de mana, imi arata "sssstttttt" si ma duce prin casa, pe unde nu e nimeni. a incercat si cu tati varianta "ssssttttttt", dar tati a venit la mami sa intrebe ce vrea fata si mami habar n-a avut [:)] Asa, vroiam sa va rog, dar iar nimeresc intr-o zi proasta, are chef/timp vreuna din voi sa-mi faca un update la produsele care se pot acasa la copii? De care apa beau fara sa fie fiarta? De care lapte, ce marca? Si branza de vaca din comert da sau nu? Si sigur pana ajungem la Cluj voi mai avea 15.000 de intrebari, dar chiar am sarit postarile cu produsele care se pot cumpara acasa ca oricum nu aveam de unde sa le cumpar. Multumesc de pe acum pentru cine isi face timp. [pup] [url="http://picasaweb.google.com/mamideChiaraAda"] Minunea mea care s-a lasat asteptata atat de mult! [/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Andrecluj Asa, vroiam sa va rog, dar iar nimeresc intr-o zi proasta, are chef/timp vreuna din voi sa-mi faca un update la produsele care se pot acasa la copii? De care apa beau fara sa fie fiarta? De care lapte, ce marca? Si branza de vaca din comert da sau nu? Si sigur pana ajungem la Cluj voi mai avea 15.000 de intrebari, dar chiar am sarit postarile cu produsele care se pot cumpara acasa ca oricum nu aveam de unde sa le cumpar. Multumesc de pe acum pentru cine isi face timp. [pup] [url="http://picasaweb.google.com/mamideChiaraAda"] Minunea mea care s-a lasat asteptata atat de mult! [/url]
Hai ca eu nu ma petrec azi (doar joi) si iti zic ce-i dau eu lui david de prin comert:cascaval natural(hochland) sau dorna ecologic (au si unt)-le gasesti in kaufland; branzica de vaca (ocazional) de la Natura (tot din kaufland- dar numai la prima ora),gem de prune de topoloveni...altceva nu mai imi vine in minte acum...aaa,chestii naturiste (fulgi,hrisca,fainuri,etc) le iau din spate de la Pritax (e un magazin Sanatatea verde,parca ii zice)...mai e unul Casa Bio undeva pe langa Casa de cultura...daca mai imi aduc aminte ceva ,mai zic... [pup] italiencele!!! miany fericita mami de DAVID ANDREI
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani tuturor!!!Sa va fie toata viata o primavara si sa vi se implineasca toate dorintele!!! Intalnire placuta si distrati-va si pentru noi!!!Am admirat si pe Bubu la ora de astrologie si pe Sabinuta cataratoarea si alti copii dar fara comenturi( nu sunt intr-o pasa cu inspiratie) Ionela frumos mai zici tu unele lucruri... pupici Atat deocamdata ca sunt asaltata Va ppik pe toate Mami fericita de [url="http://picasaweb.google.com/strumfy.12"]strumfita[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Andre noi din comert folosim asa: - cascaval natural(hochland) - unt dorna eco (sau marca proprie mega image, bio) - branza de vaci grasa Lacteea sau Raraul - apa plata Borsec - cereale Nestle cu fructe 1+ si Milupa musli 1+ - lapte praf - iaurt muller sau andechser Cam atat imi vine in cap mami de [bonjovi] Vlad (29.10.2009) si [gravi] 4+ Multumesc Doamne
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...