Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Mamici care lucreaza de acasa in MLM-uri


Recommended Posts

Buna fetelor! Cum toata lumea are nevoie de bani, dar mai ales noi mamicile pentru ca nu vrem sa le lipseasca nimic puiutilor nostri, as vrea sa va intreb daca voi munciti ceva de acasa, in cazul in care mai aveti timp. Eu am tot cautat pe net diverse oferte de munca la domiciliu, dar nu am gasit decat MLM-uri. Restul nu mi s-au parut a fi serioase. De curand m-am inscris intr-un MLM cu produse alimentare (mi s-a parut altceva decat ce e pe piata, toata lumea distribuie parfumuri, creme de corp, suplimente nutritive, lucruri de care ne putem lipsi daca nu avem bani, dar de mancare chiar nu ne putem lipsi). Am inceput sa-mi creez reteaua, am deja vreo 50 de oameni in retea. Din pacate nu cred ca pot sa dau numele aici, ca sa nu se considere reclama. Daca sunt persoane doritoare sa afle mai multe, dati-mi un PM. Voi ce parere aveti? O zi buna!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 6
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Si cum e, merge? O remarca: nu ne putem lipsi de produsele nutritive decat cu o singura conditie: sa mancam normal, sanatos, ceea ce in ziua de azi e imposibil pentru majoritatea dintre noi, tinand cont ca fructele si legumele sunt lipsite de nutrienti, etc. Crinuta si [bonjovi] Rayan Fara Dumnezeu nimic nu e. Cine se increde in sine, cade rau! [url="http://www.youtube.com/watch?v=4L0eM4tODYc"]Asculta[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si noi (mai mult sotul) suntem activi intr-un MLM, dar nu e nevoie decat de 4 oameni in retea pt calificare initiala. Momentan ne ocupam doar de asta. Apoi trebuie sa ii califici tu pe cei 4, etc, se face munca in echipa. E vb despre produse nutritive, si 3 tehnologii noi, care au monopol pe piata. Georgiana, cum ai reusit sa iti faci o retea de 50 oameni? tyaa
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si eu tot cam 50 de oameni am, de fapt sunt vreo 48, dar important e sa fie buni, nu multi. De acum oricum sunt mai selectiva, si nu accept pe oricine. Crinuta si [bonjovi] Rayan Fara Dumnezeu nimic nu e. Cine se increde in sine, cade rau! [url="http://www.youtube.com/watch?v=4L0eM4tODYc"]Asculta[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
Si noi ne ocupam de asta, eu si sotul si merge bine. Este intr-adevar o alternativ pentru un venit considerabil daca esti dispus sa si muncesti, evident. Pentru MLM-ul de care ne ocupam noi, in Romania sunt doar eu si inca vreo 2 distribuitori, clientii de la noi care au cumparat de la mine au cumparat doar pentru ca au avut nevoie de produs, nu au fost interesati si de afacerea din spatele lui. Asa ca am intrat pe o piata virgina cum se zice. [:D] Reteaua noastra e facuta in majoritate cu oameni din Canada si SUA. Elle _________________________ [url="http://www.immunocalromania.blogspot.com/"]Pentru un sistem imunitar puternic[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna, si eu sunt inscrisa de putin timp intr-un mlm, nu pot da numele, insa e unul dintre cele mai noi si mai avantajoase momentan pe piata din romania, din pct de vedere al raportului calitate-pret. deocamdata merge binisor, nu sunt venituri mari, insa avand in vedere ca sunt casnica, e buna orice suma in plus la bugetul familiei.momentan am o singura persoana in retea, insa cu timpul sper sa ma extind. georgiana, sa stii ca merg totusi si produsele cosmetice , in principal cele de baza pt ingrijirea corpului si parului, chiar daca e o usoara stagnare in vanzarea de produse make-up.eu fiind si mamica, imi promovez in special produsele pt copii si bebelusi, si deodorantele, printre mamicile din grup.totul e sa ai timp liber la dispozitie si ceva cunostiinte.pt mine e mai mult o activitate suplimentara, sunt implicata in mai multe proiecte de genul.iti doresc succes si tie in continuare. Cristina, mamica lui Denis Mare DONATI 2 EURO PRINTR-UN SMS LA 879 PT ALINA DONESCU
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...