Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aspirante optimiste >20 ani (646)


Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui Mihaelafalt
Fetelor ce ziceti oare e posibil sa fi ovulat daca nu am mucus? Am facut un test in ziua 14 si era liniuta a 2 foarte slab colorata.[pup]
Mihaela eu stiu ca un test de ovulatie este pozitiv cand liniile sunt la fel de intense sau cea de test mai intensa Doamne ajuta-ne sa devenim mamici in 2011!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 194
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

si sa adaugam si stresul aia la tara fac copii pe banda rulanta, nici nu stiu de ovulatie si temperaturi, mucusuri, mers la medic si executa 4-5 copchii ca nimica, dau la sapa, cara la galeti cu apa si n-au nici pe naiba vaz ca nici sa stii prea multe nu-i a buna[:)] ******************************************** in curand,voi fi din nou[gravired] First and foremost believe in yourself. The love and support you get from everyone else is just gravy. http://www.youtube.com/watch?v=RU7w0Z35XEE&feature=related
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Lary[pup]stiu ca iti este greu,ingerasul tau o sa iti dea putere sa mergi mai departe. Sophia_ tu ai descris ceea ce noi nu facem(cel putin eu nu fac).Exercitiu fizic constant da un tonus fizic dar si moral(la sat nu ai timp sa te plingi,stiu cum e,cita treaba este in curtea unui taran). Am inteles ca e cineva care sparge gheata si anunta barza?- sper sa fie asa!Avem nevoie de vesti bune! [majoreta][majoreta][majoreta][majoreta] VREM II [majoreta][majoreta][majoreta]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor,ce imi vad ochii[q][q][q][q],numai necazuri[bang],imi pare extrem de rau fetelor,nu am cuvinte[bang] Am spus dintotdeauna ca in cazul meu,ca nu am ramas niciodata insarcinata(dupa un FIV si patru inseminari nereusite) este dureros,dar in cazul vostru e cumplit[q][q]. Sper sa va reveniti repede si sa n u renuntati la visul vostru,vom fi toate m amici intr-o buna zi[pup][flo] "DOAMNE FA SI PENTRU NOI O MINUNE CU PAMPERS"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

luci, din punctul meu de vedere esti graviduta si eu am patit ca tine.....am aflat la 9 zile de intarziere pt ca imi venisera cateva picaturi pe zi doar ca dupa vreo 3 zile au incetat si asta mi-a dat de gandit poate ai ovulat mai tarziu decat te asteptai tu de ce pana luni nu mai intrii....nu ai net acasa da si tu un nr de tel la cineva dintre noi sa ne anunti ce ai facut in weekend....eu una as mai face si diseara si dimineata un test daca vrei iti dau nr meu pe pm si imi poti da sms sa anunt fetele....oricum tu stii ca suntem alaturi de tine dar eu sunt sigura ca esti graviduta FELICITARI ======================================================================== Trombofilie, MTHFR - gena C667T genotip homozigot; doua sarcini pierdute: 7s si 6s [ruga]ajuta-ma sa devin o [gravired] cu [bebic] sanatos si la termen
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...