Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aspirante optimiste >20 ani (646)


Recommended Posts

buna fetele![colegi][colegi]

vad ca nu v-a fost dor de mine![mai][mai][mai][q][q][q]

 

laryid="Arial Black">imi pare foarte rau!ai credinta in DD si ai sa vezi ca totul va fi bine!

lucianaid="Arial Black">iti tin pumnii!

lia,id="Arial Black">cum era?LA FOFO?[:D]am ras de m-am prostit de tot!na gandeam ce sa gatesc in seara asta si am uitat![:-@][:-@][:-@]

bebeluid="Arial Black">am vazut pozele cu natalia!crede-ma ca mi-a venit sa ling ecranul![:D]este intr-adevar o [comoara]!va [pup] si sa va traiasca!

 

 

fetele,eu ma confrunt cu o dilema:stiti ca va spuneam ca am renuntat la antibebe pe 15 feb,pe 19 feb am avut ultimul CM,dar acum vreo doua zile secretia nu mai era alba,era usor maronie!oare de ce?nu va ganditi la prostii[:D],ca nu am facut nimic zilele astea(bine pana aseara[:I])ca soticul meu a fost plecat la venezia si eu am stat singurica!de aia nici nu am mai intrat,va citeam din umbra[:D]

 

[pup][pup]toate fetele si toate[gravi]!!![flo]

 

 

 

 

2011 imi va aduce bebe mic!

o sa fiu [gravi]!

 

http://dwdf.daisypath.com/1OSjp1.png

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 194
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Am revenit [pup]

Lore si eu la fel, Z7 si zici ca sta sa-mi vina, un fel de crampe dar pana si ieri aveam un fel de spoting maroniu.

Eu imi iau temp inainte sa ma ridic din pat, sub pilota, care este cam grosuta.

 

Eu sunt cam in butoi, dar nu de la [bibe], ci alte probleme personale + tusea asta care ma cam enerveaza si ma tine departe si de magazine.[bang]

Aaa si azi iau o doza de ceva homeopat care sa ajuta maturarea si de maine o sa iau ceva care ridica progesteronul din corp. (pt prindere) [alcool] sper ca m-am exprimat bine

 

TTC

On voudrait bien un mini nous...

Will you love me in the December as you do in May, Will you love me in the good old fashioned way? When my hair has turned all gray, Will you kiss me then and say, That you love me in December as you do in May?id="purple">id="Book Antiqua">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

pai fetelor, v-am zis ca azi dimi am uitat si m-am trezit din pat....mi-am amintit abia dupa o juma de ora cand am mers la baie

dar eram dezbracata si cu picioarele goale si imi era putin fric iar tb era 36.6

dupa am mai facut nani vreo 4 ore[:D] si mi-am luat tb direct in pat sub pilota si era 37.....[alcool] dar la ora 2 lupa amiaza.....pe care sa o iau in calcul...ca nici una nu e corecta....cred eu

 

 

 

========================================================================

Trombofilie, MTHFR - gena C667T genotip homozigot; doua sarcini pierdute: 7s si 6s

 

[ruga]ajuta-ma sa devin o [gravired] cu [bebic] sanatos si la termenid="Arial">id="pink">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui lorena_86
pai fetelor, v-am zis ca azi dimi am uitat si m-am trezit din pat....mi-am amintit abia dupa o juma de ora cand am mers la baiedar eram dezbracata si cu picioarele goale si imi era putin fric iar tb era 36.6dupa am mai facut nani vreo 4 ore[:D] si mi-am luat tb direct in pat sub pilota si era 37.....[alcool] dar la ora 2 lupa amiaza.....pe care sa o iau in calcul...ca nici una nu e corecta....cred eu========================================================================Trombofilie, MTHFR - gena C667T genotip homozigot; doua sarcini pierdute: 7s si 6s[ruga]ajuta-ma sa devin o [gravired] cu [bebic] sanatos si la termenid="Arial">id="pink">
align="right" id="quote2">Lorena eu as face o medie[:I]... Teoretic spun ca temp se ia dimineata inainte de sculare (cum au zis si fetele termometru pe noptiera), si nu se ia decat o sg data pt ca altfel cum spui si tu nu mai stii pe care sa o iei in considerare! [pup]MADA mamica de Emilyid="red"> 07/08/07
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

lore asa cum au zis si fetele se ia temperatura la cadurica sub pilota nu-i bai ca-i grosuta, cam la aceeasi ora sau altii zic la orece ora din zi dar dupa 3 ore de somn, fara agitatii, febra, si nici la ditante prea mari de ore de la o zi la alta ca nu mai are relevanta

[pup]

 

GRAFIC

Anul acesta ajuta-ma Doamne [ruga] sa fiu [gravi]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

sarah, eu dupa ce am renuntat la ac, am avut spotting o luna de zile....pic pic.....nici de tampoane zilnici nu prea aveam nevoie....am fost la medic si mi-a zis ca e normal

 

eu am luat ac pt niste noduli la sani....de care am scapat cu ajutorul lor....dar care puteau sa-mi fie fatale....ac sunt stric interzise in boala mea si nu stiam de ce imi e asa de rau de la ele....dar eu continuam sa le iau....proasta am ami fost[bang]

 

 

 

========================================================================

Trombofilie, MTHFR - gena C667T genotip homozigot; doua sarcini pierdute: 7s si 6s

 

[ruga]ajuta-ma sa devin o [gravired] cu [bebic] sanatos si la termenid="Arial">id="pink">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mada, Folliculum pt Z7 si luteinum 3 granule pe zi pana la urati sau 4 sapt. Medicul meu de familie mi le-a dat, are specializare pe homeopatie.

 

 

TTC

On voudrait bien un mini nous...

Will you love me in the December as you do in May, Will you love me in the good old fashioned way? When my hair has turned all gray, Will you kiss me then and say, That you love me in December as you do in May?id="purple">id="Book Antiqua">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui lorena_86
sarah, eu dupa ce am renuntat la ac, am avut spotting o luna de zile....pic pic.....nici de tampoane zilnici nu prea aveam nevoie....am fost la medic si mi-a zis ca e normaleu am luat ac pt niste noduli la sani....de care am scapat cu ajutorul lor....dar care puteau sa-mi fie fatale....ac sunt stric interzise in boala mea si nu stiam de ce imi e asa de rau de la ele....dar eu continuam sa le iau....proasta am ami fost[bang]========================================================================Trombofilie, MTHFR - gena C667T genotip homozigot; doua sarcini pierdute: 7s si 6s[ruga]ajuta-ma sa devin o [gravired] cu [bebic] sanatos si la termenid="Arial">id="pink">
align="right" id="quote2">merci,loryid="Arial Black">fetele,ce ziceti acum cu 5-6 luni inainte de [bibe] ce ziceti,ce ar trebui sa iau:vitamine,acid folic,ceva?la medic nu ajung inainte de a ramane insarcinata pentru ca m-am gandit sa deschidem santierul in romania,in august!poate ii fac lui tati un cadou de nunta cu ochisori![olala][olala][olala]wow,ce super ar fi!ce ziceti e bine sa "ne urcam pe cai"din luna iulie?sau august?ca nu mai am rabdare!vreau si eu [bibe]![olala][pup][pup][pup]2011 imi va aduce bebe mic!o sa fiu [gravi]!http://dwdf.daisypath.com/1OSjp1.png
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui lorena_86
aha....lia, dar nu este "fofo" prea incinsa din timpul noptii, ca eu sunt mai friguroasa de fel si dorm cu o pilota grosuta, nu poate influientama descopar sau sub pilota bag termometrul[:-@]iarta-ma ca-s batuta in cap[bang]pai cum sa-l bag tot[:D], ca el e putin ascutit....si eu atat bag[alcool] pana la semnul lui....e ok asa?[pup]========================================================================Trombofilie, MTHFR - gena C667T genotip homozigot; doua sarcini pierdute: 7s si 6s[ruga]ajuta-ma sa devin o [gravired] cu [bebic] sanatos si la termenid="Arial">id="pink">
align="right" id="quote2">te dezvelesti il bagi in fofolina si te invelestiTBid="red"> Asteptam barza!!id="red">id="size4">Tu Maica si Fecioara primeste-ma la Tine,Ca Tu esti Preacinstita, ma aperi si pe mineAjuta-ma sa sufar ajuta-ma sa luptSi sa ma rog la Tine cu glas neintrerupt.Puternica Stapana, doar Tu poti sa ma ajutiCu ruga Ta fierbinte spre Fiul cel de Sus.id="size1">id="blue">id="red">Ma [ruga] la Bunul sa-mi daruiasca un [copil] sanatosASPIRANTA PANA-N MADUVA OASELORid="red">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...