Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aspirante optimiste >20 ani (646)


Recommended Posts

multumesc lorena[pup]..acum 2 ani aveam f multe kg in plus, vreo 14[bang], dar m-am educat si am ajuns pe calea cea buna

 

da, laparoscopie mi-au facut

au reusit sa o salveze ca am ajuns la fix, in cateva ore mi-a zis doctorita ca se rupea trompa si intram in soc, desi eu ma simteam perfect chiar daca lesinasem in noaptea aia(am zis ca m-o fi sensibilizat sarcina), ma dusesem de fapt sa imi fac analizele de sarcina si sa o intreb cand am voie sa incep sportul[:-)))]

a zis ca rar ii e dat sa vada organisme ca al meu

radea de mine dupa operatie, cica daca mai am chef de sport..funny[:)]

 

 

 

********************************************

 

in curand,voi fi din nou[gravired]

 

First and foremost believe in yourself. The love and support you get from everyone else is just gravy.

http://www.youtube.com/watch?v=RU7w0Z35XEE&feature=related

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 194
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

aha

multam mult fetelor

pai astept sa vad cu e si aia de maine si atunci ori fac o medie ori o trec pe cea mai apropiata de cea de maine....ca maine o sa o iau ca la carte[:D]....sper

 

[pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup]

 

 

 

========================================================================

Trombofilie, MTHFR - gena C667T genotip homozigot; doua sarcini pierdute: 7s si 6s

 

[ruga]ajuta-ma sa devin o [gravired] cu [bebic] sanatos si la termenid="Arial">id="pink">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui lorena_86
fetele care se pricep sa imi explice si mie cum se ia tb...direct din pat sau ma pot ridica sa merg la baie si il iau acolo[:-@]si la aceiasi ora in fiecare zi?si cat de mult se introduce....pana in vagin....scuzati-ma dar vreau sa fie cat mai corect[pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup]========================================================================Trombofilie, MTHFR - gena C667T genotip homozigot; doua sarcini pierdute: 7s si 6s[ruga]ajuta-ma sa devin o [gravired] cu [bebic] sanatos si la termenid="Arial">id="pink">
align="right" id="quote2">Lori, cred ca ti-au scris si fetele dejaeu citesc din urma si comentez [:D]iti fixezi o ora dimineata, cel mai bine e undeva in jur de 7-8 dimineata, cand organismul e linistit si temperatura e constantaTb se ia cum te trezesti, fara sa faci miscari bruste care sa iti creasca temperatura.daca uiti, e bine totusi sa iei Tb dupa ce stai linistita o ora doua (adica in pat, calma) dar, dupa parerea mea, si din experienta proprie, nu e acelasi lucru ca dimineatain weekend, chiar daca te trezesti mai tarziu, e bine sa iti pui ceasul sa sune astfel incat sa iti iei TB mereu la aceeasi ora.iti notezi totul pe grafic. in ziua ovulatiei TB creste cu cateva gradutze si ramane asa pana la CM cand, daca acesta isi face simtita prezenta, va scadea. poate scadea si cu o zi inainte si cu 2 zile inainte dar poate scadea si cu doar cateva ore inainte. mie mi s-au intamplat toate 3 variantele si am avut-o si pe a 4-a. n-a scazut TB insa CM a venit (dimineata, dupa maxim o ora de la masurarea TB)deci....nici maniera asta nu e sigura. sa zici : da dom'le TB demonstreaza ca se intampla ceva... eu din cauza asta m-am si lasat de masurat TB.sper ca iti sunt de folos INFO [pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

lia, draga mea, ce tare esti cu "fofolina"

[:-)))][:-)))][:-)))][:-)))][:-)))]

 

 

 

========================================================================

Trombofilie, MTHFR - gena C667T genotip homozigot; doua sarcini pierdute: 7s si 6s

 

[ruga]ajuta-ma sa devin o [gravired] cu [bebic] sanatos si la termenid="Arial">id="pink">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui gabyv
Mada, Folliculum pt Z7 si luteinum 3 granule pe zi pana la urati sau 4 sapt. Medicul meu de familie mi le-a dat, are specializare pe homeopatie.TTCOn voudrait bien un mini nous...Will you love me in the December as you do in May, Will you love me in the good old fashioned way? When my hair has turned all gray, Will you kiss me then and say, That you love me in December as you do in May?id="purple">id="Book Antiqua">
align="right" id="quote2">Multumesc mult! O sa intreb la o farmacie homeo daca as putea sa le iau asa fara acordul medicului...al meu e antihomeo total[:-@]MADA mamica de Emilyid="red"> 07/08/07
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui camcris
lore asa cum au zis si fetele se ia temperatura la cadurica sub pilota nu-i bai ca-i grosuta, cam la aceeasi ora sau altii zic la orece ora din zi dar dupa 3 ore de somn, fara agitatii, febra, si nici la ditante prea mari de ore de la o zi la alta ca nu mai are relevanta[pup]GRAFICAnul acesta ajuta-ma Doamne [ruga] sa fiu [gravi]
align="right" id="quote2">da, dar stii cum se zice - somnul de noapte e cel mai odihnitor si ceasul biologic seteaza organismul in fucntie de acest aspect cred...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:

Multumesc mult! O sa intreb la o farmacie homeo daca as putea sa le iau asa fara acordul medicului...al meu e antihomeo total[:-@]

MADA mamica de Emilyid="red"> 07/08/07
align="right" id="quote2">

Normal ar trebui sa ti le dea si fara reteta, ca toate homeopatele, numai ca le vei plati (1,60+1,80 eur) [:D]... ce ti-e si cu Secu asta ramburseaza pana si homeo.[alcool]


TTC
On voudrait bien un mini nous...
Will you love me in the December as you do in May, Will you love me in the good old fashioned way? When my hair has turned all gray, Will you kiss me then and say, That you love me in December as you do in May?id="purple">id="Book Antiqua">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

fetiliiiiiiiiiiiii

hcg se face la interval de 24 sau 48 de ore?

 

 

TBid="red"> Asteptam barza!!id="red">id="size4">

 

 

Tu Maica si Fecioara primeste-ma la Tine,

Ca Tu esti Preacinstita, ma aperi si pe mine

Ajuta-ma sa sufar ajuta-ma sa lupt

Si sa ma rog la Tine cu glas neintrerupt.

Puternica Stapana, doar Tu poti sa ma ajuti

Cu ruga Ta fierbinte spre Fiul cel de Sus.id="size1">id="blue">id="red">

 

Ma [ruga] la Bunul sa-mi daruiasca un [copil] sanatos

 

 

ASPIRANTA PANA-N MADUVA OASELORid="red">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...