Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aspirante optimiste >20 ani (646)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 194
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui corina_s
unde mergi sa faci?eu mai astept si in weekend sa vad ce e cu spotingul..si daca nu vin uratii poate fac si euhttp://lt1f.lilypie.com/Q9Q6p2.png
align="right" id="quote2">ma gandeam la medlifeTBid="red"> Asteptam barza!!id="red">id="size4">Tu Maica si Fecioara primeste-ma la Tine,Ca Tu esti Preacinstita, ma aperi si pe mineAjuta-ma sa sufar ajuta-ma sa luptSi sa ma rog la Tine cu glas neintrerupt.Puternica Stapana, doar Tu poti sa ma ajutiCu ruga Ta fierbinte spre Fiul cel de Sus.id="size1">id="blue">id="red">Ma [ruga] la Bunul sa-mi daruiasca un [copil] sanatosASPIRANTA PANA-N MADUVA OASELORid="red">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

saraha stai sa citesc in urma

cred ca am sarit postarea ta

 

 

TBid="red"> Asteptam barza!!id="red">id="size4">

 

 

Tu Maica si Fecioara primeste-ma la Tine,

Ca Tu esti Preacinstita, ma aperi si pe mine

Ajuta-ma sa sufar ajuta-ma sa lupt

Si sa ma rog la Tine cu glas neintrerupt.

Puternica Stapana, doar Tu poti sa ma ajuti

Cu ruga Ta fierbinte spre Fiul cel de Sus.id="size1">id="blue">id="red">

 

Ma [ruga] la Bunul sa-mi daruiasca un [copil] sanatos

 

 

ASPIRANTA PANA-N MADUVA OASELORid="red">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

acid folic si femibion

e f bun[pup]

 

 

 

TBid="red"> Asteptam barza!!id="red">id="size4">

 

 

Tu Maica si Fecioara primeste-ma la Tine,

Ca Tu esti Preacinstita, ma aperi si pe mine

Ajuta-ma sa sufar ajuta-ma sa lupt

Si sa ma rog la Tine cu glas neintrerupt.

Puternica Stapana, doar Tu poti sa ma ajuti

Cu ruga Ta fierbinte spre Fiul cel de Sus.id="size1">id="blue">id="red">

 

Ma [ruga] la Bunul sa-mi daruiasca un [copil] sanatos

 

 

ASPIRANTA PANA-N MADUVA OASELORid="red">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui sarah199065

fetele,ce ziceti acum cu 5-6 luni inainte de [bibe] ce ziceti,ce ar trebui sa iau:vitamine,acid folic,ceva?
la medic nu ajung inainte de a ramane insarcinata pentru ca m-am gandit sa deschidem santierul in romania,in august!poate ii fac lui tati un cadou de nunta cu ochisori![olala][olala][olala]
wow,ce super ar fi!
ce ziceti e bine sa "ne urcam pe cai"din luna iulie?sau august?
ca nu mai am rabdare!vreau si eu [bibe]![olala]
[pup][pup][pup]

align="right" id="quote2">
sarah eu zic ca acidul folic ar fii de ajuns,dar si asta e de ajuns cu 3 luni inainte de conceptie
eu zic ca mai bine iulie,ca cat mai repede cu atat mai bine mai ales ca va doriti atat de mult
te cred ca nu mai ai rabdare si ca ai face ceva,dar lasa ca o sa treca repede timpul[pup][pup][pup]



_________________________________________________
id="red">


In fiecare zii tot mai aproape de minunea [caru] noastraid="red">id="Comic Sans MS">
"A person is a person, no matter how small. "
Dr.Seuss
id="right">id="Comic Sans MS">
Marriage Tickerid="Comic Sans MS">id="red">
Trying To Conceiveid="limegreen">
Mamica de ingeras fetitaid="pink"> 27 de sapt,bilateral renal agenesis(2007)id="orange">id="Comic Sans MS">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui corina_s
sarah. eu iau de 3 luni acid folic de 5 mg 1 pastila/zivitamine sau altceva nueu zic sa va apucati de treaba..ca bebe vine cand vrea el..nu in luna in care vrem noi[pup][pup]http://lt1f.lilypie.com/Q9Q6p2.png
align="right" id="quote2">Ssarah, si eu iau la fel, de vreo 4 luni 5 mg acid folic dar eu mai iau si vitamina e (eu iau pt piele dar am inteles ca are un rol si pt. bebici - nu mai stiu exact care rol [:D][:D][:D])
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Monique77
Citat:
citat din mesajul lui corina_s
sarah. eu iau de 3 luni acid folic de 5 mg 1 pastila/zivitamine sau altceva nueu zic sa va apucati de treaba..ca bebe vine cand vrea el..nu in luna in care vrem noi[pup][pup]http://lt1f.lilypie.com/Q9Q6p2.png
align="right" id="quote2">Ssarah, si eu iau la fel, de vreo 4 luni 5 mg acid folic dar eu mai iau si vitamina e (eu iau pt piele dar am inteles ca are un rol si pt. bebici - nu mai stiu exact care rol [:D][:D][:D])
align="right" id="quote2">la ce ajuta?sotului meu i se usuca pielea de pe mainie buna vit E?TBid="red"> Asteptam barza!!id="red">id="size4">Tu Maica si Fecioara primeste-ma la Tine,Ca Tu esti Preacinstita, ma aperi si pe mineAjuta-ma sa sufar ajuta-ma sa luptSi sa ma rog la Tine cu glas neintrerupt.Puternica Stapana, doar Tu poti sa ma ajutiCu ruga Ta fierbinte spre Fiul cel de Sus.id="size1">id="blue">id="red">Ma [ruga] la Bunul sa-mi daruiasca un [copil] sanatosASPIRANTA PANA-N MADUVA OASELORid="red">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna fetele

 

lary imi pare rau[q], nu am cuvinte , iti inteleg durerea sufleteasca, iti doresc multa putere sa mergi mai departe [flo]

 

Lia ,ce vad eu aici, temp mare, test de ov. si atatea simptome? tu sigur esti graviduta .Doamne ajuta daca iese la beta imediat la medic[pup][pup][pup][pup][pup][flo][flo][flo]

 

luciana, corina si pt. voi aceeasi urare, va asteptam cu vesti bune[pup][pup][pup]

 

MOnique vitamina e ajuta la maturarea foliculilor si la cresterea endometrului pe langa multe altele[pup]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...