Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aspirante optimiste >20 ani (646)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 194
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

si eu sunt pe aici, cu un ochi la voi, cu unul la tv [pup]

 

TTC

On voudrait bien un mini nous...

Will you love me in the December as you do in May, Will you love me in the good old fashioned way? When my hair has turned all gray, Will you kiss me then and say, That you love me in December as you do in May?id="purple">id="Book Antiqua">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

gaby....si tu esti[pup]

foarte bine

facem un party in seara asta?

 

[bum][batetoba][bum][harp][cri][harp]

 

 

 

========================================================================

Trombofilie, MTHFR - gena C667T genotip homozigot; doua sarcini pierdute: 7s si 6s

 

[ruga]ajuta-ma sa devin o [gravired] cu [bebic] sanatos si la termenid="Arial">id="pink">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

SCOATEM CONDIKA SI FACEM PREZENTA,cine nu este se scoate nuielusa![:D]

off,imi pare bine sa va cunosc si sincer va spun sa nu va pierdetzi speranta-minuni se intampla la tot pasul,mai devreme sau mai tarziu si la voi!o sa vedetzi[pup]eu oricum va tin pumnii ca visul sa se realizeze cat mai repede si apoi sa citesc foste aspirante-actuale odisee[pk]

PAULA,COSMI,CAMCRIS,DOULA,KATI,ANCA SI IERTARE DACA AM OMIS PE CINEVA,CE MAI FACTZI?minunea se lasa asteptata dar pana se intampla v-o dau pe MARA sa mai intru si eu in concediu ca numai pot,ma ajuns!

va pup tare pe toate si-mi este dor de voi![pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup]

 

[mamica] FERICITAid="Book Antiqua">id="size3">id="red"> DE [caru]MARAid="Stencil">id="size3">id="limegreen"> 8-07-10 SIid="size2">id="red">[zana]ALEXANDRAid="Stencil">id="size3">id="limegreen"> 1-02-07

 

 

ANDREsiALEX

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata fetelor!

Am recuperat tot ce ati scris!

Am avut mult de citit,dar acum ma simpt mult mai bn vazind ca sunteti cu sufletul alaturi de mine si ma incurajati sa merg mai departe.[flo]

Ma gindesc ca ingerasul meu e acum linga DD si ma va ajuta sa ramin din nou graviduta si sa aduc pe lume inca un copilas frumos si sanatos.

[ruga]din tot sufletul ca Bunul Dumnezeu sa ma ajute sa-mi implinesc dorinta cit mai repede posibil.

Dr a spus ca putem incerca dupa 3 luni.Pare mult ,sper sa treaca repede.

LIA 73 eu sper din suflet sa fie bebita la tine in burtica.Daca este imi redai cu adevarat speranta.Cazurile noastre se aseamana foarte mult.Dupa cite am inteles si tu mai ai un baiat,cei drept mai mare ca al meu, si acum speri la bebe2.Te-am citit postarile din perioada cind ai ramas graviduta si cit teai bucurat pt bebe,iar apoi dezamagirea si durerea din suflet dupa ce sa dus ingerasul tau acum o inteleg si eu pt ca am trecut si eu prin aceasta dura experienta.

[ruga] sa fie bebe la tine,as prinde si eu mai mult curaj mai multa incredere ca va fi bn si pt mine.

Va invit dragelor la o cafeluta[cafea]!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...