Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aspirante optimiste >20 ani (646)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 194
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui ANDREEA84
SCOATEM CONDIKA SI FACEM PREZENTA,cine nu este se scoate nuielusa![:D]off,imi pare bine sa va cunosc si sincer va spun sa nu va pierdetzi speranta-minuni se intampla la tot pasul,mai devreme sau mai tarziu si la voi!o sa vedetzi[pup]eu oricum va tin pumnii ca visul sa se realizeze cat mai repede si apoi sa citesc foste aspirante-actuale odisee[pk]PAULA,COSMI,CAMCRIS,DOULA,KATI,ANCA SI IERTARE DACA AM OMIS PE CINEVA,CE MAI FACTZI?minunea se lasa asteptata dar pana se intampla v-o dau pe MARA sa mai intru si eu in concediu ca numai pot,ma ajuns!va pup tare pe toate si-mi este dor de voi![pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup]
align="right" id="quote2">Neata[8D]Andreea Prezent,acum de dimineata,ca la ora la care ai scris tu,eu dormeam de numa[:D]O luam pe Mara,asa un picutz,sa te relaxezi si tu putin,dar dup-aia ti-o dam inapoi[pup][pup][pup]Si noua ne e dor de tine[pup][pup][pup]Ma bucur ca ai intrat,sper sa mai intri pe la noi ca tare draga ne esti[pup][pup][pup]Va [pup][pup][pup]-acesc pe toate trei [flo][flo][flo]_________________________________________________id="red">In fiecare zii tot mai aproape de minunea [caru] noastraid="red">id="Comic Sans MS">
"A person is a person, no matter how small. " Dr.Seuss
id="right">id="Comic Sans MS">Marriage Tickerid="Comic Sans MS">id="red">Trying To Conceiveid="limegreen">Mamica de ingeras fetitaid="pink"> 27 de sapt,bilateral renal agenesis(2007)id="orange">id="Comic Sans MS">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

PAULA ,CORINA asteptam liniutele de la voi!

Haidati fetelor,e nevoie de vesti bune!

Eu chiar am nevoie sa vad 2 liniute la voi ,la toate asa prind si eu curaj si bucuria voastra ma va face sa mai uit putin si ma va ajuta sa sper. [majoreta][majoreta][majoreta][majoreta][majoreta][majoreta]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata fetele,va invit la:id="size3">

CAPITOL NOU[pup][pup][pup][flo][flo][flo]id="red">id="size4">id="Comic Sans MS">

 

_________________________________________________

id="red">

 

 

In fiecare zii tot mai aproape de minunea [caru] noastraid="red">id="Comic Sans MS">

"A person is a person, no matter how small. "

Dr.Seuss

id="right">id="Comic Sans MS">

Marriage Tickerid="Comic Sans MS">id="red">

Trying To Conceiveid="limegreen">

Mamica de ingeras fetitaid="pink"> 27 de sapt,bilateral renal agenesis(2007)id="orange">id="Comic Sans MS">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...