Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aspirante optimiste >20 ani (647)


Recommended Posts

eu zic sa faci altceva lorena[olala][olala] ******************************************** in curand,voi fi din nou[gravired] First and foremost believe in yourself. The love and support you get from everyone else is just gravy. http://www.youtube.com/watch?v=RU7w0Z35XEE&feature=related
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 199
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

la Timisoara ii da cu ploaie sau ceva de genul..am o stare mirifica[bang][bang] ******************************************** in curand,voi fi din nou[gravired] First and foremost believe in yourself. The love and support you get from everyone else is just gravy. http://www.youtube.com/watch?v=RU7w0Z35XEE&feature=related
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor in Craiova este soare cu dinti si au anuntat ninsoare incepand cu aceasta noapte.[toanerele Cu ajutorul, Bunului Dumnezeu, Sfantului Nectarie, Sfintilor Parinti Ioachim si Ana si Preasfintei Nascatoare de Dumnezeu Izbavitoarea sunt [gravired]14+ [ruga] Doamne, ajuta-ne in continuare!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am vazut mai apoi ca esti in ziua 7.Acum depinde de cit de lung e cm tau daca e scurt sar putea sa ai ovulatia mult mai repede prin 9-10 a cm.Nu e batut in cuie.Liniutele de pe testul de ovulatie trebuie sa fie amindoua la fel de intense .Acum vb si eu din carti stiu ca testul pozitiv de ovulatie anunta cu 24-48 de ore innaite ovulatia.Eu sincer nu am vazut niciodata un test de ovulatie pozitiv in lunile in care leam incercat,asa ca mam last pagubasa.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

nu lary....tocmai asta e ca cm variaza intre 27-31.....dar 27 cred ca am avut o singura data in general am cam 30 eu oricum o sa fac jap jap sa am asa o faza luteala lunga[:-@] ======================================================================== Trombofilie, MTHFR - gena C667T genotip homozigot; doua sarcini pierdute: 7s si 6s [ruga]ajuta-ma sa devin o [gravired] cu [bebic] sanatos si la termen
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna ziua fetelor,off corina imi pare rau dar lasa ca dd o sa aiba grija si o sa-ti trimita un ingeras cat de curand nu-ti pierde speranta.Corina dar poate e menstruatie peste sarcina...totusi fa un test,zic si eu...eu astept pana marti apoi voi face un test. Lary buna,mersi pt [pup] teo a avut febra dar mai usoara...acum o sa vedem daca face si astazi o trecem pe antibiotice din pacate,in ceea ce priveste de baitelul tau poate trebuie sa-l imunizezi,aeroosoli,si poate se schimba ceva in bine...succes. [ruga] asteptam un [bb] ,teodor de 2 ani,tati si [bis] eu!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

George a fost intotdeauna mai sensibil,dar iarna asta a fost friguroasa rau pe la noi.Sa vina odata soarele sa se incalzeasca ca iarna asta numai belele mea adus[bang][bang]
Citat:
citat din mesajul lui ioana_iasi
buna ziua fetelor,off corina imi pare rau dar lasa ca dd o sa aiba grija si o sa-ti trimita un ingeras cat de curand nu-ti pierde speranta.Corina dar poate e menstruatie peste sarcina...totusi fa un test,zic si eu...eu astept pana marti apoi voi face un test. Lary buna,mersi pt [pup] teo a avut febra dar mai usoara...acum o sa vedem daca face si astazi o trecem pe antibiotice din pacate,in ceea ce priveste de baitelul tau poate trebuie sa-l imunizezi,aeroosoli,si poate se schimba ceva in bine...succes. [ruga] asteptam un [bb] ,teodor de 2 ani,tati si [bis] eu!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

fetelor eu nu mai inteleg nimic.....s-a schimbat site-ul fertility?????????[alcool] ======================================================================== Trombofilie, MTHFR - gena C667T genotip homozigot; doua sarcini pierdute: 7s si 6s [ruga]ajuta-ma sa devin o [gravired] cu [bebic] sanatos si la termen
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...