Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aspirante optimiste >20 ani (647)


Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui corina_s
bebelu sa te bucuri de fiecare clipa ca e minunat sa ai o buburuza in viata ta[pup] ovulatie in ziua 7-8 din 30-32...nu ma gandeam ca se poate si asa de repede..[alcool] http://lt1f.lilypie.com/VVeap2.png
eu am facut testele alea de sange din z 14 si 21 si in z14 arata k ovulatia deja fuse fuse si se duse... prima oara am ramas gravida in octombrie tot in z7 dar nu mi-am dat seama, am pierdut sarcina, iar a doua oara, astea au fost singurele zile in caream avut contact sexual..deci clar nu avea cum sa fie mai tarziu..[pup][pup] Dumnezeu ne-a binecuvantat cu minunea [url="http://lb1f.lilypie.com/CbcJp2.png"][bebic][/url] [url="http://picasaweb.google.com/bebelu86"]Natalia Maria (30. 12. 2010)[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 199
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui lorena_86
nu lary....tocmai asta e ca cm variaza intre 27-31.....dar 27 cred ca am avut o singura data in general am cam 30 eu oricum o sa fac jap jap sa am asa o faza luteala lunga[:-@] ======================================================================== Trombofilie, MTHFR - gena C667T genotip homozigot; doua sarcini pierdute: 7s si 6s [ruga]ajuta-ma sa devin o [gravired] cu [bebic] sanatos si la termen
haha [:D] poate ovulezi de 2 ori luna asta. iti cresc sansele baga mare Lori...jap dupa dulap
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

si acum buna dimineata fetelor stiu, e cam tarziu [:D] dar ne-am culcat pe la 4 azi dimineta am fost la Nashi acum ne-am pregatit c a ii asteptam la noi pe finii nostri deci de asta am absentat [:D] eu mi-am facut vineri seara test de sarcina ca ma bagase Luci la banuieli si a iesit o singura liniuta. deci m-am linistit. dar luna asta bag totusi actiune ca nu am stare sa stau pe bara [:D] sper ca voi sunteti bine v-am citit din urma ne mai scriem maine ca tre' sa apara finii la ora 15:00 va pupa fata pe toate[pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetele!!! Liutza noastra draga,multe multe felicitari si sa dea DD sa ajungeti cu bine pana la 40 de saptamani[ruga] Madutza[flo] ai doi copii minunati,sa-ti creasca mari si sanatosi!!!! Bebelu bine zici ca ar trebuie sa ne tiram pe la odisee ca ne cam facem vaecul pe aici.Odata si odata tot ajungem si acolo[olala]Pupici multi la mamica si buburuza frumoasa![pup] Lore,Camcris,Paula,Gaby,Didi,Katy si tuturor multi [pup] la noi e caldut,e soare numai ca bate un pic vantul! Duminica placuta!!![pup] Cosmi,aspiranta optimista viitoare [gravi] Doamne,pustii sunt casele fara copii si triste sunt inimile sotilor care n-au urmasi. Chiar daca nu avem credinta dreptilor care pentru rugaciunile lor s-au invrednicit sa aiba copii, pentru mila Ta nemasurata, nu ne lasa, Atotputernice Doamne, ci vezi suspinul inimii noastre. Umple-ne casa de bucuria pe care o aduc copiii, iar pe noi ne intareste ca sa-I crestem cu dragoste si intelepciune, spre slava numelui tau.Amin[ruga]
"Visurile noastre antreneaza simturile si simturile noastre ne conduc din nou catre visuri" Amos Bronson Alcott
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

fetelor....am pus pe albumul nostru pe picasa poze cu testul meu voi ce ziceti....e pozitiv[:-@] oricum o sa mai fac cate doua in fiecare zi pana in z 15 sau pana liniuta e mult mai palida ======================================================================== Trombofilie, MTHFR - gena C667T genotip homozigot; doua sarcini pierdute: 7s si 6s [ruga]ajuta-ma sa devin o [gravired] cu [bebic] sanatos si la termen
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

cori, de regula la 30 zile iar cu 2-3 inainte incepe spottingul ======================================================================== Trombofilie, MTHFR - gena C667T genotip homozigot; doua sarcini pierdute: 7s si 6s [ruga]ajuta-ma sa devin o [gravired] cu [bebic] sanatos si la termen
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...