Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aspirante optimiste >20 ani (647)


Recommended Posts

si stii ce e ciudat...inca nu am mucusul specific....pe ala il am de obicei in zilele 12-14 ======================================================================== Trombofilie, MTHFR - gena C667T genotip homozigot; doua sarcini pierdute: 7s si 6s [ruga]ajuta-ma sa devin o [gravired] cu [bebic] sanatos si la termen
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 199
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

cori, eu sper sa nu mai vina[:D] eu am simptome doar ca nu stiu exact daca atunci si ovulez oricum prestam mult....si cu spor[pk] ======================================================================== Trombofilie, MTHFR - gena C667T genotip homozigot; doua sarcini pierdute: 7s si 6s [ruga]ajuta-ma sa devin o [gravired] cu [bebic] sanatos si la termen
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna fetele[pup][pup][pup] am poposit si noi pe acasica si imi este atat de[nani]. am fost 2 zile la munte cu nasii ca de azi a fost fost lasata secului si am zis sa ne aerisim si noi un pic[:D] fetele... de vreo 2 zile am secretie alba(usor branzoasa...scz de detalii) si ma dor un pic si sfarcurile. in rest nimic doar somn...da mi-e imi este somn mereu asa ca nu se pune [:D] doamne ce m-as bucura sa nu mai vina uratii 9 luni[olala] va puuup Cu ajutorul lui Dumnezeu in 2011 o sa fiu [gravired]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

fetelor, am musafiri dar am fost la toaleta si am mucusul specific ovulatiei.teste n-am ca n-am apucat sa-mi cumpar. intrebarea mea este: daca inca suntem sub tratament cu unidox (eu si sot5ul meu), calitatea spermei e afectata de antibiotic? suntem in ziua 8 si as vrea sa prestam din seara asta...dat fiind mucusul [:)] ce parere aveti???
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

moni, iarta-ma, dar nu stiu sa-ti raspund mai bine intrebai medicul deci suntem cam in aceiasi perioada[pk] ======================================================================== Trombofilie, MTHFR - gena C667T genotip homozigot; doua sarcini pierdute: 7s si 6s [ruga]ajuta-ma sa devin o [gravired] cu [bebic] sanatos si la termen
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...