Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aspirante optimiste >20 ani (647)


Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui ioana_iasi
buna serea fetelor, mi-a luat cateva ore pana sa termin de citit din urma,felicitari lia,sa dea dd sa fie cum iti doresti si multa sanatate. Eu pe marti NU astept uratii,asa ma bate un gand sa fac un test dar VREAU sa vad II liniute,eu mai am dureri de murtica si de vre-o doua trei zile senzatia ca-mi vin uatii,sani sunt durerosi la atingere si mai ales noaptea cnd dorm pe burtica[q]si-mi arde fata numai seara domne parca sunt ca racu la fata,voi ce ziceti sa fac testu sau sa astept pana dupa 8?[pup] [ruga] asteptam un [bb] ,teodor de 2 ani,tati si [bis] eu!
ioana,cate zile ai DPO?fa test poate e [bibe]![olala][olala][olala] 2011 imi va aduce bebe mic! o sa fiu [gravi]! http://dwdf.daisypath.com/1OSjp1.png
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 199
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

sarah [:D] pai la mine e o problema cand s-a putut eu si sotu am prestat[xinpat]dar eu nu stiu daca cm pai e normal,deoarece luna trecuta am suferit o pierdere de 4 saptamani[q][q][q][pofta]dar nu stiu daca organismul a reintrat in normal.dar daca da adica sa fie la 24 de zile ar trebui pe data de 8 urati sa apara,poate nu apar decat dupa 9 luni[:D] [ruga] asteptam un [bb] ,teodor de 2 ani,tati si [bis] eu!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui ioana_iasi
dpo= dupa ovulatie? sphoting=? [ruga] asteptam un [bb] ,teodor de 2 ani,tati si [bis] eu!
dpo = dupa ovulatie spoting = secretie mai inchisa la culoare care apare cu 1 zi sau 2 inante de CM, semn ca urmeaza sa iti vina uratii..cel putin asa s-a intamplat la mine, numai ca acum ar fi prea devreme http://lt1f.lilypie.com/Q9Q6p2.png
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...