Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Un cabotin.Sau cum si de ce mi-am inselat sotia(2)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 85
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui larasarit
Bai vreau si eu un rezumat scurt[:D] la topic Care are mila de ochii mei frumosi si mi-l face in doua randuri?
Poate dl Un_cabotin poate face asta ! Pot sa-ti dau cateva indicatii totusi : - de la pag 1- 21 sunt postari vechi din 2009 - pag 21 Aranciel 07 l-a readus in discutie , deci , iti raman cam 15 pagini de citit. - eu am citit pag 1 (fara a observa ca-i vechi si fara a da o importanta maxima acestui lucru),toate raspunsurile lui Un_cabotin si cateva postari pro si contra de-atunci . - in rest mi-a fost usor si, incet , incet, m-am departat de acest subiect. Nu pot contrazice opiniile celorlalti dar nici sa-mi schimb parerea, nu a reusit nimeni s-o faca. Inteleg compromisul intr-o relatie dar din punct de vedere al acestui subiect, n-o sa-l accept niciodata! Cum n-o sa pot avea incredere niciodata intr-o persoana care mi-a demonstrat contrariul prin faptele facute. Iar dupa parerea mea o rana nu dispare si nici nu se inchide definitiv (la un moment dat poate recidiva) niciodata ! Este interesant subiectul, nu?!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mie mi se pare chiar interesant .... modul in care gandeste un barbat care inseala. Sunt uimita ! Nu sunt multumita de raspunsul tau Cabotinule [:)] . Ma ametesti. Eu am terminat matematica [pk] asa ca vreau un raspuns exact. Ce-mi spui tu ca o iubesti de la 1 la 11 ...........este o poveste , o vrajeala. Ce zici ? Pupici Mel
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mel_g, Nu nu prea cred in matematica sentimentelor... In timp ce la tabla 1+1=2, in iubire nu merg aceste calcule. De inteles ce-a fost... si eu mai incerc sa deslusesc, si cu ajutorul vostru, prin ce-am trecut. Fericirea nu o simt ca pe o stare continua. E de moment / clipe / minute. Si iubirea poate sa oscileze, de fapt sa vina in prim plan (cand e foarte intensa), sau sa se ascunda un timp... UC.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...