Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Aradence DC - (160)


Recommended Posts

Ioi Miha, unde ai cazut pe scari? Io stiu ca ai energie da ai gria totusi. Ma bucur ca ai cumparat lucruri pentru ghighirica, tare dragi mi-s si mie hainutele pentru bebei.

 

Gabi, ti-ai reparat telefonul?

 

Ildy, chiar nu ne spui de supriza sotului nimic?

 

Adaaaa, pe unde umblii?

 

 

 

 

[mamica] de [bonjovi] Bogdan cel nazdravan (05.09.2006)id="Arial Black">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 197
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Nu umblu niciunde, decat la lucru si acasa. Doar prin parc ne mai oprim cand e vreme buna. N-am chef de nimic...

Mihaid="red">, ce te-ai mai hotarat cu nasterea? Fain ca ai fost la shopping si ai luat lucrusoare.[olala]

Gabiid="red">, sanatate Ioanei. Cum i-a fost azi?

De luni o sa mearga Iulia la majorete, la ei la scoala. Off....ca iar mi-am adus aminte: musai sa ma duc sa-l inscriu pe Vlad la scoala. Zice-se ca la gen. 5 sunt ocupate toate locurile pe trei ani de-acu incolo![bang] Iar Teo vrea neaparat sa-l dam la 6 ani. Adica... la anu'??????? Ioi![alcool]id="purple">

 

Adaid="size3">id="red">, mami de id="purple">Iuliaid="size3">id="pink"> (10 iulie 2003)id="purple"> siid="purple"> Vladid="size3">id="blue"> (6 mai 2006)id="purple">

 

Aradencele alaturi de maria_rubiid="size2">

 

Licurici plecat in ceruri

 

 

Bazar umanitar DC

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nu se mai bea cafea la subiectul asta?

Ioana e mai bine. Azi nu a facut febra, ieri a avut 38.8 cel mai mult. Azinoapte am simtit-o putin calduta,ca m-a trezit de doua ori sa ii suflu nasul, dar nu i-am mai dat Nurofen ca ii dadusem aseara. Ii mai dau doar homeopate acum.

Flavia, mi-am reparat telefonul, am avut display de la un coleg de-al lui Cipri de la un E71, dar fatza nu s-a potrivit, asa ca a ramas aia crapata, pana gasesc alta.

Tudor mi-a scos peri albi. Abia dupa ora 8 am reusit sa il scot afara din casa[alcool] E gelos pe Ioana ca sta acasa cu mine.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dau eu [cafea][cafea][cafea][cafea][cafea][cafea][cafea][cafea][cafea][cafea][cafea][cafea][cafea][cafea][cafea] azi! Poate se mai trezeste lumea!id="purple">

 

Adaid="size3">id="red">, mami de id="purple">Iuliaid="size3">id="pink"> (10 iulie 2003)id="purple"> siid="purple"> Vladid="size3">id="blue"> (6 mai 2006)id="purple">

 

Aradencele alaturi de maria_rubiid="size2">

 

Licurici plecat in ceruri

 

 

Bazar umanitar DC

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ada si eu am inscris-o pe Ioana la scoala pentru 2012, clasa pregatitioare. Acum sa vedem in ce fel se va materializa legea asta a invatamantului. Eu stiu pe cineva care a vrut sa isi iscrie fata la gen. 5 si nu mai erau locuri nici pentru 2013. Si e cadru didactic persoana respectiva.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata,

 

Ada, multam de cafea.

 

Bai, ma innebuniti cu scoala, chiar trebe sa ma duc acum sa il inscriu pe Bogdi la scoala pentru 2013? [alcool] Serios??? Eu oscilez intre Gen 18 unde am fost eu si Gen 21 unde e Lisa. Amandoua sunt scoli bune.

 

Aaa si totusi care e varsta la care se merge la scoala, ca eu vreau sa mearga la 7 ani, nu la 6.

 

[mamica] de [bonjovi] Bogdan cel nazdravan (05.09.2006)id="Arial Black">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Flavia, conform noii legi a invatamantului, varsta obligatorie de mers la scoala, incepand cu anul scolar 2012, e 6 ani. O sa fie clasa pregatitioare, inainte de clasa I, si nu o sa se mai faca grupa pregatitoare la gradi. Deci trebuie sa il inscrii pentru 2012 clasa pregatitoare...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Alinaid="blue">, noi suntem ok acum. Alex e acasa de 2 saptamani, saptamana trecuta a fost doar la serbare, pt. ca a facut o viroza nasoala, cu 3 zile de febra si tot tacamul. Acum e ok, ii mai dau vitamine sa se mai inzdraveneasca putin si de luni merge la gradi.

 

Ancaid="red">id="size3">[mamica] de [bonjovi] Alexid="blue">id="size3">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Flavia eu telefonic am inscris-o pe Ioana. O sa trec intr-o zi pe la scoala sa ma asigur ca e pe lista si sa o inscriu de back-up si pentru 2013,pentru cazul in care isi dau seama guvernantii nostri ca nu se poate pune in aplicare legea lor( scolile nu sunt pregatite cu sali de clasa suplimentare si nici cu cadre didactice, iar gradinitele vor ramane cu personal excedentar)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...