Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Aradence DC - (160)


Recommended Posts

Ildi, ti-ai facut planul la scris pe luna asta. [:D] [flo]

Super surpriza ti-a facut sotul! [olala] Felicitari (lui[:)])!

 

Moni, nu a mai scris Ioana in ultimul timp. Astept si eu cu nerabdare mail-ul ei. [:)]

 

In ceea ce priveste grupa pregatitoare la scoala sunt curioasa de unde vor scoate scolile atatea sali de clasa. [bang]

 

Am pus ieri cateva poze, daca aveti chef de vizionat, AICIid="red">.id="blue">

 


Alinaid="purple"> [vampa] cu id="Trebuchet MS"> Adelinaid="Trebuchet MS">id="red"> [8**](31.08.2006id="Times New Roman">) & id="navy">Dragosid="blue">id="Trebuchet MS"> [bonjovi](11.04.2002id="Times New Roman">) id="navy">id="blue"> poze
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 197
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

ALINA ce copii frumosi! Bebelina e nepotica cu numele ala luung? Si cealalta micuta? Finuta? Dulce foc ... si verisoara cea mare e tare frumusica.Nu mai zic de ai tai ! Imi place ce mai pozeaza Adelina [:-@]

Chiar asa,nu mai puneti niscaiva poze?

 

 

MONI cu DIANA id="red">(01.01.2006) si TUDORid="blue"> (14.08.2009)

POZE id="green">

 

10% din viata este rezultatul a ceea ce ni se intampla, 90% din viata noastra este decisa de modul in care reactionam la ceea ce ni se intampla

id="size1">

ARADENCELE ALATURI DE MARIA_RUBI
id="size1">id="red">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mersi Moni! [pup] Da, bebelina e nepotica. [:)] Cealalta e finuta (Oana) de la Tinca pentru care ma "stresam" eu sa o lamuresc pe maica-sa cu alaptatul. [:)] E o scumpa,[olala] luna viitoare face 1 an deja, ce repede trece timpul! id="blue">

 


Alinaid="purple"> [vampa] cu id="Trebuchet MS"> Adelinaid="Trebuchet MS">id="red"> [8**](31.08.2006id="Times New Roman">) & id="navy">Dragosid="blue">id="Trebuchet MS"> [bonjovi](11.04.2002id="Times New Roman">) id="navy">id="blue"> poze
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Moni, Dragos si Dalia (verisoara mai mare din poze) au fost mire si miresuca la o nunta in Arad in iulie 2007. Uite aiciid="red"> si aiciid="red">. [olala]id="blue">

 


Alinaid="purple"> [vampa] cu id="Trebuchet MS"> Adelinaid="Trebuchet MS">id="red"> [8**](31.08.2006id="Times New Roman">) & id="navy">Dragosid="blue">id="Trebuchet MS"> [bonjovi](11.04.2002id="Times New Roman">) id="navy">id="blue"> poze
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Na sa va pun si eu ceva poze http://www.dropshots.com/diatudor#date/2011-03-19/12:33:48

Atat ca ai mei nu prea stau locului la pozat,mai ales Tudor.Am pe-acolo o poza si cu noul meu look [vampa][:D]

ALINA chiar asa ce trece vremea ... si Tudor numai ce-a implinit deja un an si sapte luni!

Sa stiti ca si dumnealui e aproape la fel de vorbaret ca sora-sa la aceeasi varsta.Spune ff multe cuvinte deja,insa mai slab cu propozitiile,doar asa mai de 2-3 cuvinte gen GATA LAPTELE! sau UNDE-I TATA? In rest e la fel de catzarator si activ cum era Diana,ba parca si mai distrugator (nu ca ea n-ar fi fost [:-@]). Na ma consolez si io ca cica asta ar fi o calitate ca-s curiosi si de-aia demonteaza, desfac, rup, strica, sparg, sfarteca etc etc [help] toate alea [bang] Azi dupa-amiaza i-am trimis la mami,inapoi l-a trimis doar pe Tudor,Diana a ramas acolo.Mi-a transmis mami ca nu-i mai ia in graba pe amandoi [bang][:D] Pai nu ma mir,ca azi dimineata la mine arata casa mai ceva decat dupa un tsunami ... nu reuseam sa strang pe cate jucarii sau alte cele scotea Tudor de prin dulapuri-sertare. Mai si cand e crizat striga cu mainile intinse spre rafturile de sus ale dulapurilor ABCEVAA! ABCEVAAA !! - adica sa ii dau altceva [alcool] Azi l-am luat si pe el la Activ,pana a inotat Diana cu taica-su am stat cu el la locul de joaca de-acolo,sa mai schimbe si el peisajul ,sa vada ABCEVA [:D]

 

 

MONI cu DIANA id="red">(01.01.2006) si TUDORid="blue"> (14.08.2009)

POZE id="green">

 

10% din viata este rezultatul a ceea ce ni se intampla, 90% din viata noastra este decisa de modul in care reactionam la ceea ce ni se intampla

id="size1">

ARADENCELE ALATURI DE MARIA_RUBI
id="size1">id="red">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ALINA superbi sunt! De cand isi doreste si Diana asa ceva! Doar se insoara odata fratelo sa aiba ocazia sa o echipez asa!

Nu mai zic ca de cate ori vede in vitrine prin oras rochii de mireasa e picata in extaz [:D]

 

MONI cu DIANA id="red">(01.01.2006) si TUDORid="blue"> (14.08.2009)

POZE id="green">

 

10% din viata este rezultatul a ceea ce ni se intampla, 90% din viata noastra este decisa de modul in care reactionam la ceea ce ni se intampla

id="size1">

ARADENCELE ALATURI DE MARIA_RUBI
id="size1">id="red">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Moni, mi se pare mie sau Diana s-a inaltat foarte mult?[olala] Vai, Tudor e un scump, [olala]ce mutrisoara smechera are, mi-l si imaginez cum zice "abceva". [:-)))] Ce vorbaret e! [pup]

Adelina va fi miresuca in iunie la niste prieteni, la care am fost azi la logodna. Noi vom fi nasi. [:I]

Am o gramada de poze, dar nu le-a descarcat Calin.

 

Ce bine iti sta roscata!!! [olala] La look-ul asta te-ai referit? N-am gasit altul...[:I]id="blue">

 


Alinaid="purple"> [vampa] cu id="Trebuchet MS"> Adelinaid="Trebuchet MS">id="red"> [8**](31.08.2006id="Times New Roman">) & id="navy">Dragosid="blue">id="Trebuchet MS"> [bonjovi](11.04.2002id="Times New Roman">) id="navy">id="blue"> poze
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Diana n-are decat cca 110 cm,da' la cat de silueta e (15,5 kg [bang]) pare inalta.Mai un pic si o ajunge Tudor care e un maaare mancacios.

Si da la look-ul ala m-am referit [:D] Ca io nu mai am din ce imi face cine stie ce look .De la interferonul ala imi cade en gros parul,de ma tot mir cum de imi mai tot ramane.Si ala ramas si-a schimbat structura,e tare ciudat,mi se si unge mai repede - si io aveam un par ff uscat inainte.Da' cica dupa incetarea tratamentului isi revine.Adevaratul meu "look" e cam asa http://www.dropshots.com/diatudor#date/2011-02-21/21:08:43

 

MONI cu DIANA id="red">(01.01.2006) si TUDORid="blue"> (14.08.2009)

POZE id="green">

 

10% din viata este rezultatul a ceea ce ni se intampla, 90% din viata noastra este decisa de modul in care reactionam la ceea ce ni se intampla

id="size1">

ARADENCELE ALATURI DE MARIA_RUBI
id="size1">id="red">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mai fetelor ,eu cand v-am spus in toamna ca am inscris-o pe Alexandra la scoala pe 2012 nu m-ati bagat in seama[:D] si ca era a 33 pe lista la generala 5. Am inscris-o si la Ghiba[:D] si acolo sunt vreo 40 pe lista[:D]. Eu m-am dus sa o inscriu ca mi-a zis un domn invatator ca nu prea mai sunt locuri ca nu aveam de gand.

Ma duc si eu la nani imediat ca nu mai pot de obosita dar nu inainte sa va pun cateva poze cu Ale de la ziua ei si de la 8 martie d la gradi.

Moni voi asa va distrati cu matematici?[pk]

 

http://family.webshots.com/album/579928141APUhXW

 

 

noapte buna

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata,dau io cafea azi ca tot va plangeati ca nu mai prea da nimeni.

DIANA11 bine ca mai apari si tu ,chiar n-o mai vazusem demuult pe blondina ta! Ce fain o prinde rozul [olala]

Deci tot in 2012 incepe si ea scoala ca Diana? Parca era mai mare cu vreun an decat Diana mea.Stai ca m-am uitat acum in lista,deci cam la 7 ani jumate o dai se pare.Uf iar o fi Diana mea cea mai pispirica din clasa la scoala,parca vad ... dar nici sa o dau la aproape 8 ani nu vreau.

Pai ai vazut cartea aia ? E "matematica distractiva" pentru clasa I ,am inceput de vreo saptamana doar cu asa ceva - am profitat ca tot a stat acasa cu tusea aia.Ei bine desi are doar 5 ani si 3 luni se descurca binisor,a ajuns deja la pagina 21 din vreo 60.Chestii simple evident ,dar cum n-am facut pana acum deloc cu ea adunari si scaderi pentru ea e totul nou.Si ei ii place la nebunie sa incerce chestii noi [:-@] O sa incerc sa mai fac cu ea si scris-citit - ea a invatat literele asa singurica mai din zbor , dar citeste inca numai pe litere si f. greu cuvintele mai lungi.Pai ma gandesc ca daca o sa se trezeasca la 6 ani si 8 luni in clasa cu copii de 8 ani ce s-o face [bang]? Aia sigur stiu deja bine sa scrie,citeasca,sa calculeze ...

Oricum nu prea apucam noi cine stie cat sa facem de-astea,mai ales daca e si Tudor acasa,ca el daca o vede ca sta la birou,intr-o clipa e si el catarat sus pe birou sa ii sterpeleasca te miri ce (creioane in principal) [:D]

 

MONI cu DIANA id="red">(01.01.2006) si TUDORid="blue"> (14.08.2009)

POZE id="green">

 

10% din viata este rezultatul a ceea ce ni se intampla, 90% din viata noastra este decisa de modul in care reactionam la ceea ce ni se intampla

id="size1">

ARADENCELE ALATURI DE MARIA_RUBI
id="size1">id="red">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...