Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Aradence DC - (160)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 197
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Flaviaid="red">, esti femeia ideala [:-)))] sa te duci sa vezi ce e cu tine ca totusi nu mi se pare normal sa ramai face voce imediat ce racesti putin1 Ai grija de tine [pup]

N-ai facebook, nu existi [:-)))]

 

Alinaid="red">, sunt telegrafica ca nu prea am ce spune...

 

Cristaleid="red">, imediat vine un like si de la mine! Apropo, martisoarele de la tine au fost de senzatie!

 

daca tot vorbiti de "meseriile" copiilor, Raul vrea sa se faca om de stiinta, pentru ca e usor si misto [:D]id="navy">id="Comic Sans MS">

 

 

 

 

 

id="right">id="size1">

Claudia id="red">[vampa] si Raul-Andrei id="blue">[bonjovi]id="navy">id="Comic Sans MS">

 

 

[flo]Aradencele alaturi de maria_rubi[flo]id="red">id="Comic Sans MS">

 

[flo2]Impreuna pentru maria_rubi!id="red">[flo2]id="Comic Sans MS">

 

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bai pisi, pai sa ma duc la doctor sa nu mai fiu femeia ideala??? [:D] Am fost la dr de familie, dar era plecata, mi-a dat asistenta antibiotic, dar am si trimitere la orl, banui si o sinusita, asa ca dimineata am programare la orl.

Nu exist daca nu am facebook, stiu, dar la cate mail-uri, conturi de tot felul si adrese de mess am, mai asta imi lipseste.

 

[mamica] de [bonjovi] Bogdan cel nazdravan (05.09.2006)id="Arial Black">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
Raul vrea sa se faca om de stiinta, pentru ca e usor si misto [:D]
align="right" id="quote2">

Mortal!!! [pk]

 

Mey, io am cont pe FB demult (nici nu mai stiu de cand) si nu intram deloc pana m-a gasit o prietena si colega din Postliceal, ea e plecata in Canada de vreo 7 ani. Intr-o zi ea a stat 5 ore pe FB sa caute prieteni din RO.[:)] Ne-am bucurat ca am reluat legatura, vorbim la telefon... Ei, de atunci am inceput sa "activez" si eu pe FB si mi-am gasit multi prieteni de care nu mai stiam nimic de f mult timp. [pk]id="blue">

 


Alinaid="purple"> [vampa] cu id="Trebuchet MS"> Adelinaid="Trebuchet MS">id="red"> [8**](31.08.2006id="Times New Roman">) & id="navy">Dragosid="blue">id="Trebuchet MS"> [bonjovi](11.04.2002id="Times New Roman">) id="navy">id="blue"> poze
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...