Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Scandinavii au murit!Traiasca Scandinavia!


Recommended Posts

aho! aho! io nu mai prididesc cu voi :) nu vaz poze decat din cand in cand, riduri n-am ca folosec no.7, cainele ii deocamdata cumintzel, anu' asta nu-i dadui nic - fac cu el cum fac io cu vaccinarile de gripa, din doi-tre ani - acu' doi ani cred ca-i dadui prea mult - dupa indicatiile de pe cutie oricum - ca fu groggy cam o saptamana; tabletele alea trebuiau date cu doo-trei zile inainte - si le lua numa' daca erau invelite in chiftele :) - si pana la data cu pricina si timp de ca o saptamana nu mai reactiona la nimic. amu' suntem numa' noi doi io mai groggy ca el :) ma'c sa-l scot la plimbare ... aici ii un friig, da'i fain! An nou fericit tuturor!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 233
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

 

La multi ani, dragi poienari!

Fie ca anul urmator sa fie pentru toti asa cum a fost 2009 pentru mine, adica exceptional. Si e doar primul din serie :-)

 

Si noi am facut sarmale, ca la mama acasa. Avem si vin rosu, pe care o sa il inchin si in cinstea voastra.

 

La noi e abia miezul zilei, asa ca nu ne-am apucat inca de inchinat.

Doar de inchiriat. O sanie, un costum... ce am gasit si noi.

 

Sa fiti fericiti!

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

dragi scandinavi, am venit si eu sa va urez toate cele, un an nou mai bun, cu fericiri si sanatate!

 

mihaela, am votat si eu pentru silvia. e o adevarata artista! [flo]

 

rayu, e o dulce amelie-bubu! [olala]

 

tre' sa fug, ca l-au apucat pe micul bubos ceva crize de personalitate si ma duc sa aplanez situatia...

 

va pup!

ne vedem la anu'

[:)]

 

***

***majestate***

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mara...mi-am facut oua umplute fara sare, lOL, cu branza fagars, marar, patrunjel , cimbru si piper si galbenus;))), ca taaaare pofa mi-ai facut de Craciun;0)

 

 

la multi ani gasca! mergem a mancam curcanu, sa nu ne prinda miezu noptii cu el in farfurie, ca cica "scurma pasarea a saraci" tre sa ai porc;)

 

si pt voi, o poza cu porcu dobrogean care a iesit si m-a fugarit prin sat de furie ca l-am tras in poza, LOOL:0)

 

 

 

 

____________

 

Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil!id="Century Gothic">id="red">id="size1">

 

Cum mi-am alaptat copiiiid="Book Antiqua">id="size2">id="maroon">

______________

 

Sabina's blogid="teal">, [hippi] Sofia Galagiaid="teal">id="Times New Roman">id="teal">id="Times New Roman"> si [yum] bb Gheoid="Times New Roman">id="teal">id="Times New Roman">id="teal">

Cea mai lungã cale este calea care duce de la urechi la inimã.id="Verdana">id="purple">id="size1">
id="right">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

la cald, artificii peste munte:)

 

http://armonii.blogspot.com/2010/01/feux-dartifices.html

 

(Dru n-am reusit sa vad linku cela....sunteti cu 2 ore in urma?:D)

 

____________

 

Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil!id="Century Gothic">id="red">id="size1">

 

Cum mi-am alaptat copiiiid="Book Antiqua">id="size2">id="maroon">

______________

 

Sabina's blogid="teal">, [hippi] Sofia Galagiaid="teal">id="Times New Roman">id="teal">id="Times New Roman"> si [yum] bb Gheoid="Times New Roman">id="teal">id="Times New Roman">id="teal">

Cea mai lungã cale este calea care duce de la urechi la inimã.id="Verdana">id="purple">id="size1">
id="right">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La Multi Ani lume, un 2010 asa cum vi-l doriti [cheers]

 

sabina, merci de poze, si alea de pe mail si alea de pe munte:) din pacate se pare ca linku ala nu mearse ca cica ustream-ul fu in pana mondiala taman acu si nu putu sa transmita:) da o sa apara imaginile in curand

 

pana la urma se infricosara patrupedele?

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata in 2010!!

 

Cum fu?

La noi a fost tare fain, cu artificiile alea, la noi s-a trezit insa bipedul cel mic :), dar am reusit sa-l deturnam de la sperietura, taman bine ca ne-am pupat si cu el sub vasc, dupa care in juma de ora amandoi copiii au fost in lumea viselor.

 

De trezit devreme...ce sa facem, asta-i soarta cand esti parinte de copii mici:))

 

Inca odata ne felicitam ca ne-am mutat la busteni aici unde stam, la noi a fost dilema daca luam ceva in capitala sau la munte.....pai orice foc de artificii nu se compara cu ce se vedea pe Caraiman, vazuram si eclipsa de luna la ora 19 si ceva, apoi luna plina, dupa aia crucea luminata si toti norii aia, a mai dat si-o ceata a la Turner :)......poate nu e ca la Paris de spectaculos :), insa -i romantic tare aici sus pe deal.

 

Dupa care a plouat juma de noapte iar acu a iesit un pic soarele.

 

Ma duc ca ma piseaza Sofia:unde mi-e sorcovaaaaaaaaaaaaa:))

e la fratele ei cel mare, da ala le doarme:)))

 

____________

 

Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil!id="Century Gothic">id="red">id="size1">

 

Cum mi-am alaptat copiiiid="Book Antiqua">id="size2">id="maroon">

______________

 

Sabina's blogid="teal">, [hippi] Sofia Galagiaid="teal">id="Times New Roman">id="teal">id="Times New Roman"> si [yum] bb Gheoid="Times New Roman">id="teal">id="Times New Roman">id="teal">

Cea mai lungã cale este calea care duce de la urechi la inimã.id="Verdana">id="purple">id="size1">
id="right">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sorcova, vesela,

sa traiti,

sa-ntineriti,

de riduri sa va feriti[:D]

 

La multi ani, frumosi si buni! sa fiti sanatosi si sa aveti copii care sa va intinereasca [cheers]

 

Sabina, foarte misto pozele.

 

eu am iesit aseara sa ma preumblu cu piciorul rupt, sint incurabila de-a dreptul, dar poate scap si tura asta.

 

vreau foarte tare sa vad filmul lui Mungiu, dar n-am avut cu cine lasa kinderul si din respect, nu l-am piratat.

 

azi sarbatorim si noi mostenitorul, anul asta fuse anul lego la cadouri, nu va pot descrie cum arata camera lui[alcool]

 

@

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani pui scump de Buli!!!

 

Sa fii sanatos si fericit!

la toamna la scoala?[:D]

 

____________

 

Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil!id="Century Gothic">id="red">id="size1">

 

Cum mi-am alaptat copiiiid="Book Antiqua">id="size2">id="maroon">

______________

 

Sabina's blogid="teal">, [hippi] Sofia Galagiaid="teal">id="Times New Roman">id="teal">id="Times New Roman"> si [yum] bb Gheoid="Times New Roman">id="teal">id="Times New Roman">id="teal">

Cea mai lungã cale este calea care duce de la urechi la inimã.id="Verdana">id="purple">id="size1">
id="right">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

eu nu stiu sa fac sarmale, dom'le, mi se pare megamaiestrie sa le impachetezi, nu mi-a iesit neam!

 

dar anul asta va fi interesant in ale bucatariei, sotulica taman s-a apucat sa faca cc cornuletze - il ajuta si Matei - eu promit ca nu calc pe-acolo[bibe]

 

 

 

@

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...