Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Scandinavii au murit!Traiasca Scandinavia!


Recommended Posts

  • Răspunsuri 233
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

nu l-am mai deschis, si nici nu o mai fac:)

 

Aici in poienita e viata adevarata :))), la arte si la subiectele despre copilasi.

 

____________

 

Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil!id="Century Gothic">id="red">id="size1">

 

Cum mi-am alaptat copiiiid="Book Antiqua">id="size2">id="maroon">

______________

 

Sabina's blogid="teal">, [hippi] Sofia Galagiaid="teal">id="Times New Roman">id="teal">id="Times New Roman"> si [yum] bb Gheoid="Times New Roman">id="teal">id="Times New Roman">id="teal">

Cea mai lungã cale este calea care duce de la urechi la inimã.id="Verdana">id="purple">id="size1">
id="right">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

gata, votai!

Merci, Speed, ca m-ai luminat si iti urez o zi usoara maine [:D][:D]

 

____________

 

Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil!id="Century Gothic">id="red">id="size1">

 

Cum mi-am alaptat copiiiid="Book Antiqua">id="size2">id="maroon">

______________

 

Sabina's blogid="teal">, [hippi] Sofia Galagiaid="teal">id="Times New Roman">id="teal">id="Times New Roman"> si [yum] bb Gheoid="Times New Roman">id="teal">id="Times New Roman">id="teal">

Cea mai lungã cale este calea care duce de la urechi la inimã.id="Verdana">id="purple">id="size1">
id="right">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sabina, chiar deasupra comentariului(ultimul postat, sau mai bine chiar sub lucrarile Silviei in dreapta) e butonul pe care scrie un numar(acum e 257) si dedesubt votat! Dupa ce dati click acolo apare numarul urmator(258) si dedesubt multam! [:D]

Nu mais prea stiu acum daca se mai tine cont de voturi, dupa ce fetita care a fost ajutata sa ia voturi de pe IP-uri false, a fost descalificata, cei care generau IP-uri false de razbunare au votat tot asa pe vativa dintre copiii care erau in frunte, asa ca adminul a hotarat ca numara numaivoturile insotite de comentarii,mai precis comentariile, caci lavoturi nu stie care IP voteaza.

 

Mara, daca ai timp, scrie si tu un comentariu, sa fie luat votul tau in considerare. [flo]

 

speed, ce aventuri! Si la noi a nins azi noapte, pana am iesit la ora 4 de la prietenii nostri erau 2-3 cm de zapada...noi eram cu masina. Nici aici nu au curatat drumurile azi noapte, dar dimineata ne-am trezit in zgomot de buldozer care curata intre case. Bine ca ati ajuns acasa cu bine!

 

lil' haha, eu acum am vazut filmuletzul prima data, am ras cu lacrimi...dar cica si aici se da an de an. Prietenul nostru e aici de 26 de ani si era si atunci [:D].

da...cam ciudat asa fara artificii, au fost ceva dar tare putine, Ilie sigur n-ar fi avut de ce se speria [:D]. Ia gandeste-te la anul! [pk]

 

fii alaturi de Mihaitaid="Book Antiqua">id="maroon">id="size4">

 

vid="red">oid="purple">rid="blue">bid="maroon">e id="teal"> did="green">eid="purple"> cid="navy">oid="red">pid="orange">iid="limegreen">lid="blue">...id="Georgia">

id="size2">

Hobbyid="Book Antiqua">

id="right">id="size2">

calator de profesieid="Book Antiqua">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui buli
oare cit o fi costind un bilet la concertul de 1 ian de la Viena?

@
align="right" id="quote2">

wooa, o nimica toata!! Intre 30 si 940 de euroi!! Da' acu nu inteleg, de pe siteul ala, daca tre' sa te inscrii ca sa poti cumpara bilete sau sa poti cistiga unele gratis. Cre' ca prima varianta e cea corecta!! [:D]. Misto faza e sa te anunte ca ai ciiiistigat un bilet. Da' te costa 1000 de euroi!! :))

Edit, c-am citit si mai departe: deci, cei care vor sa cumpere bilete l aunul dintre cele trei concerte, tre' sa se inscrie la tragerea la sorti!! Intre 2 si 23 ianuarie. buli, succes [cool]

"I am a deeply superficial person" - Andy Warholid="size1">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

huh, costa ceva! alea de 30 de euro cred ca-s in balconul de la strada :D

 

nu chiar la anul vrem sa mergem, tre sa mai creasca gindacul, altfel iar striga yeeees cu degetele rasfirate [pk]

 

multumim frumos de toate urarile [pup], la noi revelionul e cel mai subtire, abia dupa incepe toata distractia.

azi fuse o petrecere la cupil, miine pauza, duminica alta.

 

 

 

@

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buli, petreceri frumoase si La multi ani! pentru mititel

 

eu le-am dus pe mame la shopping asa dupa cum am promis, eram doar noi si shoppurile pen'ca nimeni altcineva n-a fost asa sinucigas sa iasa cu masina pe gheata [:D] la vale in jos m-am descurcat, cind sa urc masina inapoi a fost mai dodgy dar din bordura in bordura am ajuns in fatza casei :) maine cica tre sa le duc la Guinness Factory (http://www.guinness-storehouse.com/en/Index.aspx) da' i-am spus jumatatii mele sa sara si el in program ca eu mi-am facut datoria :)

 

apropo de femei despuiate :) mi-am adus aminte de soacra-mea pe care am dus-o de ziua ei la un restaurant si a ramas impresionata de tzinuta chelneritelor (tricou, pantaloni si sortz) ca cica in Ro (sau ma rog, in oraselul ei bucovinean) toate chelneritzele au fuste scurte de o palma si uite aici (adica la vestimentatia chelneritzelor) se vede civilizatia :))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...