Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aspirante optimiste >20 ani Felicitari Lia!!!(648)


Recommended Posts

ankcta, acu' vad, esti constanteanca de-a mea[pk][pk]..ce mi-e dorrrrrrrr de mare si tare mi-e ca nu o vad la vara daca raman insarcinata ******************************************** in curand,voi fi din nou[gravired] First and foremost believe in yourself. The love and support you get from everyone else is just gravy. http://www.youtube.com/watch?v=RU7w0Z35XEE&feature=related
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 207
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

stau ca pe ghimpi pana vineri cand ar trebui sa apara uratii...poate nu isi vor face aparitia! ce bine ar fi!Insa nu vreau sa ma imbat cu apa rece. Am simptome clare de venirea menstrei! Vedem....pana atunci mai speram putin...ca deh doar atat ne ramane! Cu speranta si rabdare toate se pot rezolva! vreau sa fiu [gravi]!!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

fetele, pentru ca nu pot intra decat seara vreau sa va urez La Multi Ani!!! pentru 8 Martie, sa aveti parte de o zi cat mai frumoasa si mai speciala!!! va pup si va trimit virtual un buchet maaare de flori[flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo] http://lt1f.lilypie.com/VVeap2.png
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

fetelor, cine trebuia sa se testeze de 8 martie...parca asa tin minte eu[:-@] eu am venit de la cumparaturi....mi-am luat numai mancare foarte sanatoasa....[pk] vai abia astept sa apara mancarea de sezon...capsuni, cirese, porumb, pepeni, afine, struguri....etc vara aproape numai din astea mananc [pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup] ======================================================================== Trombofilie, MTHFR - gena C667T genotip homozigot; doua sarcini pierdute: 7s si 6s [ruga]ajuta-ma sa devin o [gravired] cu [bebic] sanatos si la termen
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

pai am luat multe fructe (portocale, lamai) si legume (rosii, castraveti, ciuperci) legumele pt sot ca eu nu mananc[:D] am luat vreo 5 kg de lamai pt limonada...sunt zile cand beau si 2 l pe zi....si erau foarte ieftine....2 lei si outin....mai ieftine decat daca luam suc cica "natural" in rest...diverse[pup][pup][pup][pup] ======================================================================== Trombofilie, MTHFR - gena C667T genotip homozigot; doua sarcini pierdute: 7s si 6s [ruga]ajuta-ma sa devin o [gravired] cu [bebic] sanatos si la termen
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...