Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aspirante optimiste >20 ani Felicitari Lia!!!(648)


Recommended Posts

offff paula....imi pare rau

e foarte bine ca esti optimista.....sincer esti un model pt noi...prin cate ai trecut si treci si cu toate astea tu niciodata nu te plangi ca noi si nu pici in butoi....tin pumnii sa vina cat mai repede bebele mult dorit

 

[flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo]

 

 

 

========================================================================

Trombofilie, MTHFR - gena C667T genotip homozigot; doua sarcini pierdute: 7s si 6s

 

[ruga]ajuta-ma sa devin o [gravired] cu [bebic] sanatos si la termenid="Arial">id="pink">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 207
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui lorena_86
offff paula....imi pare raue foarte bine ca esti optimista.....sincer esti un model pt noi...prin cate ai trecut si treci si cu toate astea tu niciodata nu te plangi ca noi si nu pici in butoi....tin pumnii sa vina cat mai repede bebele mult dorit[flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo]========================================================================Trombofilie, MTHFR - gena C667T genotip homozigot; doua sarcini pierdute: 7s si 6s[ruga]ajuta-ma sa devin o [gravired] cu [bebic] sanatos si la termenid="Arial">id="pink">
align="right" id="quote2">idem[olala][olala][olala]2011 imi va aduce bebe mic!o sa fiu [gravi]!http://dwdf.daisypath.com/1OSjp1.png
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

aaaa ca tot venii vb de ferility....eu azi am dat gres cu tb....cred ca s-a stricat termometrul....ca mi-a arata 38.9 si apoi cand l-am mai pus o data mi-a dat 40.9...[alcool] eram scrum daca aveam o asemenea tb

si nu am febra deloc...e el defect

offff si l-am luat din farmacie si e electronic....si bun de nimic[bang]

 

 

 

========================================================================

Trombofilie, MTHFR - gena C667T genotip homozigot; doua sarcini pierdute: 7s si 6s

 

[ruga]ajuta-ma sa devin o [gravired] cu [bebic] sanatos si la termenid="Arial">id="pink">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Lore, dar nu are garantie? Al meu are garantie un an. Nu-ti imagina ca e unul super, ultra, ci cel mai ieftin pe care l-am gasit. [pup]

 

TTC

On voudrait bien un mini nous...

Will you love me in the December as you do in May, Will you love me in the good old fashioned way? When my hair has turned all gray, Will you kiss me then and say, That you love me in December as you do in May?id="purple">id="Book Antiqua">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

:( nu stiu ce sa mai cred.... Pana acum am vazut ceva spotting, sunt in ziua 27, de obicei eu am ciclu regulat de 31 de zile...OFF...si-mi faceam si ca idioata testul de sarcina de dimineata! Nu am racit luna asta, am avut grija! de ce mi s-o fi dereglat? In ultimile 6 luni a venit fix la 31 de zile...

 

Cu speranta si rabdare toate se pot rezolva!

 

vreau sa fiu [gravi]!!!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

paulaaaaaaaa pup fata optimista [pup]

fetelor yo mi-am luat TB cu termometru din cel clasic cu mercur

 

Tu Maica si Fecioara primeste-ma la Tine,

Ca Tu esti Preacinstita, ma aperi si pe mine

Ajuta-ma sa sufar ajuta-ma sa lupt

Si sa ma rog la Tine cu glas neintrerupt.

Puternica Stapana, doar Tu poti sa ma ajuti

Cu ruga Ta fierbinte spre Fiul cel de Sus.id="size1">id="blue">id="red">

 

bebelinul meu scump

 

Ma [ruga] la Bunul sa-mi daruiasca un [copil] sanatos

[gravired]+4

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetele,si eu va [pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup] pe voi

Nu avem voie sa picam in butoi,trebuie sa fim optimiste,capul sus,tzatzele inainte si nu ne dam batute pana nu vine bebe[pk][pk][pk]

 

_________________________________________________

id="red">

 

 

In fiecare zii tot mai aproape de minunea [caru] noastraid="red">id="Comic Sans MS">

"A person is a person, no matter how small. "

Dr.Seuss

id="right">id="Comic Sans MS">

Marriage Tickerid="Comic Sans MS">id="red">

Trying To Conceiveid="limegreen">

Mamica de ingeras fetitaid="pink"> 27 de sapt,bilateral renal agenesis(2007)id="orange">id="Comic Sans MS">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

gaby nu cred ca a avut garantie....oricum l-am cumparat acum aprox 2 ani...cand am ramas prima data si de atunci pana acum nu l-am mai folosit deloc....deci e ca si nou....dar eu stiu ce are

 

asta e....oricum eu ma bazez mai mult pe teste si pe semne....si nu ratam nici o zi....sotul e cat se poate de incantat ca are treaba[:D]

 

doar ca si la mine ca si la bella...testele sunt pozitive iar semne ciuciu....nici tu mucus, nici dureri....nimic[:-@]

 

 

 

 

========================================================================

Trombofilie, MTHFR - gena C667T genotip homozigot; doua sarcini pierdute: 7s si 6s

 

[ruga]ajuta-ma sa devin o [gravired] cu [bebic] sanatos si la termenid="Arial">id="pink">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...