Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aspirante optimiste >20 ani Felicitari Lia!!!(648)


Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui lorena_86
feli, noi suntem in aceiasi perioadadeci....jap jap si la tine, nu?sper ca de data asta sa mergem la odisee....aaaa mai e cu noi si moni....haideti fetelor[pk] faceti treaba========================================================================Trombofilie, MTHFR - gena C667T genotip homozigot; doua sarcini pierdute: 7s si 6s[ruga]ajuta-ma sa devin o [gravired] cu [bebic] sanatos si la termenid="Arial">id="pink">
align="right" id="quote2">si eu sunt cu voi, si eu si eudada, jap jap, dupa dulap, in dulap, sub dulap, sub pat, pe balcon :)))))))
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 207
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

upsssss

nu era bella ci luciana cu teste pozitive si fara mucus

 

scuza-ma bella....nu stiu de ce am facut confuzia.....

 

 

 

========================================================================

Trombofilie, MTHFR - gena C667T genotip homozigot; doua sarcini pierdute: 7s si 6s

 

[ruga]ajuta-ma sa devin o [gravired] cu [bebic] sanatos si la termenid="Arial">id="pink">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui lorena_86
aaaa ca tot venii vb de ferility....eu azi am dat gres cu tb....cred ca s-a stricat termometrul....ca mi-a arata 38.9 si apoi cand l-am mai pus o data mi-a dat 40.9...[alcool] eram scrum daca aveam o asemenea tbsi nu am febra deloc...e el defectoffff si l-am luat din farmacie si e electronic....si bun de nimic[bang]========================================================================Trombofilie, MTHFR - gena C667T genotip homozigot; doua sarcini pierdute: 7s si 6s[ruga]ajuta-ma sa devin o [gravired] cu [bebic] sanatos si la termenid="Arial">id="pink">
align="right" id="quote2">al meu a mers foarte bine si merge inca. cred ca tre' sa ii schimbi bateria
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Aaa, pai e de la baterie, ar fi bine sa o schimbi.[pup]

Si eu sunt cam in ceata, ieri am avut dureri de ovulatie, dar testele sunt negative si nici alt semn nu am, desi temperatura e singura care a crescut. Am inceput sa imi imaginez cred [:-@]

 

TTC

On voudrait bien un mini nous...

Will you love me in the December as you do in May, Will you love me in the good old fashioned way? When my hair has turned all gray, Will you kiss me then and say, That you love me in December as you do in May?id="purple">id="Book Antiqua">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

moni, pe unde apuci, nu?

lasa ca in ritmul asta sigur vine bebe

 

 

 

========================================================================

Trombofilie, MTHFR - gena C667T genotip homozigot; doua sarcini pierdute: 7s si 6s

 

[ruga]ajuta-ma sa devin o [gravired] cu [bebic] sanatos si la termenid="Arial">id="pink">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

luciana, poate totusi esti graviduta

ca testele de ovulatie ies de regula pozitive si in gravideala[pk]

 

 

 

========================================================================

Trombofilie, MTHFR - gena C667T genotip homozigot; doua sarcini pierdute: 7s si 6s

 

[ruga]ajuta-ma sa devin o [gravired] cu [bebic] sanatos si la termenid="Arial">id="pink">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

na, uite ca la asta nu m-am gandit....cu bateria

dar unde o are bagata....[:D]

il las pe sot sa mestereasca ca e domeniul lui...eu habar nu am

 

gaby tu baga acolo jap jap ca nu strica....sa vezi ce repede vine bebe apoi

 

 

 

========================================================================

Trombofilie, MTHFR - gena C667T genotip homozigot; doua sarcini pierdute: 7s si 6s

 

[ruga]ajuta-ma sa devin o [gravired] cu [bebic] sanatos si la termenid="Arial">id="pink">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

da lia, sunt super bune alea, dar unde mai gasesti ca stiu ca nu se mai fabrica ca sunt periculoase

macar stii sigur ca nu dau erori....

 

 

 

========================================================================

Trombofilie, MTHFR - gena C667T genotip homozigot; doua sarcini pierdute: 7s si 6s

 

[ruga]ajuta-ma sa devin o [gravired] cu [bebic] sanatos si la termenid="Arial">id="pink">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Paula imi pare tare rau ca au venir rrrr [pup]! Ma bucur ca esti optimista.[flo] Luna viitoare trebuie sa vina bebe!

 

Lorena poate iti gasesti totusi un serviciu interesant, nu cred ca are sens sa te angajezi intr'un domeniu care pasioneaza deloc[pup]

 

Draguta te intrebam cand te testezi, am uitat ca ne'au venit "musafiri" in aceasi perioada[alcool]! Luna asta face teste de ovulatie?

Eu mi le'am comandat, cred ca azi o sa ajunga, mi'am luat 35 si din Z10 cred ca o sa incep sa fac sa fiu sigura ca nu ratez ovu...

 

MADA mamica de Emilyid="red"> 07/08/07

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...