Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aspirante optimiste >20 ani Felicitari Lia!!!(648)


Recommended Posts

mada, stiu, doar ca sunt presata de situatie sa accept cam orice

oricum...mi-au lasat timp de gandire

 

mada....ca si sfat....incepe testele mai devreme ca eu am crezut ca ovulez in z 14.....si uite ca le am pozitive din z 8[alcool]

acum nu stiu exact cand dar eu ma pregatesc...jap jap

 

 

 

========================================================================

Trombofilie, MTHFR - gena C667T genotip homozigot; doua sarcini pierdute: 7s si 6s

 

[ruga]ajuta-ma sa devin o [gravired] cu [bebic] sanatos si la termenid="Arial">id="pink">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 207
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Fetelor eu sunt suparata ca nu imi creste aluatul de sfintisori.

Astazi cand am fost la baie am observat ca am secretie albicioasa ca dupa perioada fertila dar ovulatia nu am observat-o, adevarul e ca nu mi-am dat silinta sa imi iau temperatura ca nu prea pot dormi si ma trezesc la ore diferite iar test in ziua 14 a iesit pozitiv, dar dureri foarte putin si mucus ioc.

V-am[pup][pup][pup]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

madabout[pup] eu sunt ziua 6, facem teste, trebuie, altfel ne punem tot felul de intrebari, am avut, nu am avut ovulatie, luna asta imi iau si temp.

 

Paula[pup] imi pare rau de urati dar ma bucur ca esti optimista, asa trebuie sa fim toate, eu nu reusesc mereu[:)]

 

lorena si celelalte fete care sunt in per. fertila spor la jap,jap[:D]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Lorena stiu cum e cand iti cauti de munca de mult timp..standardele scad proportional cu timpul care trece si nu gasesti... Sper sa gasesti ceea ce iti doresti!

Si testele cred ca ai dreptate o sa incep mai devreme, parca Bebelu spunea ca a ramas in Z7-8 din 31.. Oricum testele eu le fac asa orientativ ca de prestat prestam cu placere si fara test [:D]

 

MADA mamica de Emilyid="red"> 07/08/07

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

foarte bine mada

eu acum am mai facut unul si e negativ....nu stiu ce sa mai cred....[alcool]

 

 

 

========================================================================

Trombofilie, MTHFR - gena C667T genotip homozigot; doua sarcini pierdute: 7s si 6s

 

[ruga]ajuta-ma sa devin o [gravired] cu [bebic] sanatos si la termenid="Arial">id="pink">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui lorena_86
foarte bine madaeu acum am mai facut unul si e negativ....nu stiu ce sa mai cred....[alcool]========================================================================Trombofilie, MTHFR - gena C667T genotip homozigot; doua sarcini pierdute: 7s si 6s[ruga]ajuta-ma sa devin o [gravired] cu [bebic] sanatos si la termenid="Arial">id="pink">
align="right" id="quote2">Pai poate e negativ pt ca ai avut concentratia maximal de LH ieri si deci ieri(sau mai ales azi) ovulezi...oricum sunt sigura ca ai jap jap in perioada asta deci mai ai de asteptat 10 zile inainte de primul test[:)]MADA mamica de Emilyid="red"> 07/08/07
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui draguta
madabout[pup] eu sunt ziua 6, facem teste, trebuie, altfel ne punem tot felul de intrebari, am avut, nu am avut ovulatie, luna asta imi iau si temp.
align="right" id="quote2">Si eu Z5, Draguta tu ai noroc cel putin ca ai ciclurile mai scurte si aflii repede...eu ultimul a fost de 36, am timp sa ma [bang] de toti peretii pana aflu de e laie sau balaie[:D]MADA mamica de Emilyid="red"> 07/08/07
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

pai ieri si alalteieri dar nu am simptome deloc.....fara mucus, fara intepaturi....mi-e sa nu fie alarma falsa

oricum am facut jap jap si tot mai fac....nu ma las pe testele astea....ca sunt abia z9....pana in z15-17 tot o sa-mi obosesc sotul[:D]

 

 

 

========================================================================

Trombofilie, MTHFR - gena C667T genotip homozigot; doua sarcini pierdute: 7s si 6s

 

[ruga]ajuta-ma sa devin o [gravired] cu [bebic] sanatos si la termenid="Arial">id="pink">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[batetoba][bis][cri][cheers][clown][colegi][disco]id="Comic Sans MS">id="size3">id="green">La multi ani fetelor !!! O primavara frumoasa cu multa sanatate si sa fiti iubite, eu va [pup][pup][pup] va daruiesc un brat de [flo][flo][flo][flo][flo] si spor la liniute II[pup]

Ce faceti fetelor?

 

[ruga] asteptam un [bb] ,teodor de 2 ani,tati si [bis] eu!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...