Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aspirante optimiste >20 ani Felicitari Lia!!!(648)


Recommended Posts

fetelor....ce tari sunteti rad singura ca nebuna prin casa.....testul ala e de ovulatie ca se apropie perioada fertila si am zis sa fac si eu......dar oricum multumesc mult pt urari.....poate peste 2-3 saptamani o sa fie asa si cel de sarcina am mai faucut unul acum si liniuta a doua e mai intensa decat cea de control.....deci ma apropii ce chestie....chiar nu stiam ca ovulez asa devreme.....deci testele de ovulatie au si ele un rol....ca altfel sigur ratam perioada....eu de multe ori ma gandeam ca ovulez mai tarziu....dar mai devreme niciodata nu mi-a trecut prin cap sunt abia z 8...deci prin z 10-11 crec ca apre si outul ======================================================================== Trombofilie, MTHFR - gena C667T genotip homozigot; doua sarcini pierdute: 7s si 6s [ruga]ajuta-ma sa devin o [gravired] cu [bebic] sanatos si la termen
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 207
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui lorena_86
fetelor....ce tari sunteti rad singura ca nebuna prin casa.....testul ala e de ovulatie ca se apropie perioada fertila si am zis sa fac si eu......dar oricum multumesc mult pt urari.....poate peste 2-3 saptamani o sa fie asa si cel de sarcina am mai faucut unul acum si liniuta a doua e mai intensa decat cea de control.....deci ma apropii ce chestie....chiar nu stiam ca ovulez asa devreme.....deci testele de ovulatie au si ele un rol....ca altfel sigur ratam perioada....eu de multe ori ma gandeam ca ovulez mai tarziu....dar mai devreme niciodata nu mi-a trecut prin cap sunt abia z 8...deci prin z 10-11 crec ca apre si outul ======================================================================== Trombofilie, MTHFR - gena C667T genotip homozigot; doua sarcini pierdute: 7s si 6s [ruga]ajuta-ma sa devin o [gravired] cu [bebic] sanatos si la termen
baga jap jap pe dulap sa vezi ca vine [bibe] [pup] Tu Maica si Fecioara primeste-ma la Tine, Ca Tu esti Preacinstita, ma aperi si pe mine Ajuta-ma sa sufar ajuta-ma sa lupt Si sa ma rog la Tine cu glas neintrerupt. Puternica Stapana, doar Tu poti sa ma ajuti Cu ruga Ta fierbinte spre Fiul cel de Sus. Ma [ruga] la Bunul sa-mi daruiasca un [copil] sanatos [gravired]+4
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

rachel[pup], tu ai fost insarcinata si anul trecut? ca pe poza apare data de 11.03.2010 scuze.....daca am zis ceva nepotrivit[flo] ======================================================================== Trombofilie, MTHFR - gena C667T genotip homozigot; doua sarcini pierdute: 7s si 6s [ruga]ajuta-ma sa devin o [gravired] cu [bebic] sanatos si la termen
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

fetelor, dar eu nu pot sa inteleg de ce nu o avem pe lia la titlu....cu dedicatie?[alcool] ======================================================================== Trombofilie, MTHFR - gena C667T genotip homozigot; doua sarcini pierdute: 7s si 6s [ruga]ajuta-ma sa devin o [gravired] cu [bebic] sanatos si la termen
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

nu e paula acasa [:-)))][:-)))][:-)))] Tu Maica si Fecioara primeste-ma la Tine, Ca Tu esti Preacinstita, ma aperi si pe mine Ajuta-ma sa sufar ajuta-ma sa lupt Si sa ma rog la Tine cu glas neintrerupt. Puternica Stapana, doar Tu poti sa ma ajuti Cu ruga Ta fierbinte spre Fiul cel de Sus. Ma [ruga] la Bunul sa-mi daruiasca un [copil] sanatos [gravired]+4
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna fetele citesc din urma si vad ca Lia noastra a anuntat vestea ca va fi mamica inca de sambata cum a aflat vestea asa cum a promis si de atunci nu aoare felicitata la titlu nici acum ca are si semnatura, am vazut ca a fost intrebata daca vrea sa fie felicitata la titlu, mai era nevoie de astfel de intrebare, era prea mult sa fie trecuta acolo? BRAVO Lia, felicitari din suflet![flo][flo][flo][flo][pup][pup][pup] ma[ruga] sa ai parte de o sarcina usoara si la termen cu un copilas sanatos si frumos ca voi[pup][pup][pup][flo][flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui draguta
buna fetele citesc din urma si vad ca Lia noastra a anuntat vestea ca va fi mamica inca de sambata cum a aflat vestea asa cum a promis si de atunci nu aoare felicitata la titlu nici acum ca are si semnatura, am vazut ca a fost intrebata daca vrea sa fie felicitata la titlu, mai era nevoie de astfel de intrebare, era prea mult sa fie trecuta acolo? BRAVO Lia, felicitari din suflet![flo][flo][flo][flo][pup][pup][pup] ma[ruga] sa ai parte de o sarcina usoara si la termen cu un copilas sanatos si frumos ca voi[pup][pup][pup][flo][flo]
sarutmana dar nu e neaprat nevoie important este ca sunteti aproape de mine si ptr asta VA IUBEEEEEEEEESC ati fost mereu si cand mi-a fost bine si cand mi-a fost greu sper din suflet ca de data asta sa pot duce pana la capat sarcina CU AJUTORUL BUNULUI DUMNEZEU si mai stiu ca fiecare dintre voi o sa simta fiorii pe care-i simt yo acum va imbratisez [colegi][colegi][colegi] Tu Maica si Fecioara primeste-ma la Tine, Ca Tu esti Preacinstita, ma aperi si pe mine Ajuta-ma sa sufar ajuta-ma sa lupt Si sa ma rog la Tine cu glas neintrerupt. Puternica Stapana, doar Tu poti sa ma ajuti Cu ruga Ta fierbinte spre Fiul cel de Sus. Ma [ruga] la Bunul sa-mi daruiasca un [copil] sanatos [gravired]+4
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

fetelor, care aveti parola schimbati urgent titlul.....va rugam[pup] ======================================================================== Trombofilie, MTHFR - gena C667T genotip homozigot; doua sarcini pierdute: 7s si 6s [ruga]ajuta-ma sa devin o [gravired] cu [bebic] sanatos si la termen
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui lorena_86
rachel[pup], tu ai fost insarcinata si anul trecut? ca pe poza apare data de 11.03.2010 scuze.....daca am zis ceva nepotrivit[flo] ======================================================================== Trombofilie, MTHFR - gena C667T genotip homozigot; doua sarcini pierdute: 7s si 6s [ruga]ajuta-ma sa devin o [gravired] cu [bebic] sanatos si la termen
Cu ajutorul, Bunului Dumnezeu, Sfantului Nectarie, Sfintilor Parinti Ioachim si Ana si Preasfintei Nascatoare de Dumnezeu Izbavitoarea sunt [gravired]14+ [ruga] Doamne, ajuta-ne in continuare! As fi vrut eu de anul trecut [:D] Asa imi arata aparatul. Cred ca a ramas setat pe acea data, si eu cum sunt [batcap] nu stiu sa-l fac[:)].O sa-l pun pe sot sa-l seteze.[:)]Acea fotografie este facuta saptamana trecuta. [pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...