Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aspirante optimiste >20 ani Felicitari Lia!!!(648)


Recommended Posts

ce frumos arata titlul[pk] e si normal sa fii mandra Lia, esti speciala draga[pup][flo] ma apuc de peste.. ******************************************** in curand,voi fi din nou[gravired] First and foremost believe in yourself. The love and support you get from everyone else is just gravy. http://www.youtube.com/watch?v=RU7w0Z35XEE&feature=related
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 207
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

scuze ioana..acum am citit mai bine[alcool] ai pm cu parola eu zic ca si azi poti face un test sa vezi ce si cum ======================================================================== Trombofilie, MTHFR - gena C667T genotip homozigot; doua sarcini pierdute: 7s si 6s [ruga]ajuta-ma sa devin o [gravired] cu [bebic] sanatos si la termen
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetele! Am uitat sa va salut! fetele eu am zis ca de azi renunt la cafea si am asa niste dureri de cap dar am zis sa o incerc si pe asta, sa mananc mai sanatos, poate-poate vine bebe si la mine. Tzuki [pup], nu prea stiu ce sa-ti spun sa te incurajez. Maduta e o frumoasa Catalina, sa va traiasca si sa va bucurati de ea.[olala][olala][olala] Mandreeac a nascut si ea, uau nu-mi vine sa cred, ce trece timpul! Felicitari din suflet! Bebelu[pup], niste poze de la botez nu ne pui si noua. Corina[pup], nu prea am apucat sa intru in week-end ca am avut invitati, dar m-am bucurat sa vad asa o veste buna, haideti fetele, la cat mai multe II. Ne dorim mult un [bb] . Doamne ajuta-ne sa-l avem curand!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

katy, ralu are poze cu nati la semnatura mergi pe paginile anterioare si cauta o postare de a ei[pup] ======================================================================== Trombofilie, MTHFR - gena C667T genotip homozigot; doua sarcini pierdute: 7s si 6s [ruga]ajuta-ma sa devin o [gravired] cu [bebic] sanatos si la termen
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Katy82
Buna fetele! Am uitat sa va salut! fetele eu am zis ca de azi renunt la cafea si am asa niste dureri de cap dar am zis sa o incerc si pe asta, sa mananc mai sanatos, poate-poate vine bebe si la mine. Tzuki [pup], nu prea stiu ce sa-ti spun sa te incurajez. Maduta e o frumoasa Catalina, sa va traiasca si sa va bucurati de ea.[olala][olala][olala] Mandreeac a nascut si ea, uau nu-mi vine sa cred, ce trece timpul! Felicitari din suflet! Bebelu[pup], niste poze de la botez nu ne pui si noua. Corina[pup], nu prea am apucat sa intru in week-end ca am avut invitati, dar m-am bucurat sa vad asa o veste buna, haideti fetele, la cat mai multe II. Ne dorim mult un [bb] . Doamne ajuta-ne sa-l avem curand!
si eu am renuntat la cafea si beau d'aia fara cofeina si cicoare (inlocuitor natural de cafea, nu contine deloc cofeina)[:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Lorena, Racheel, mii de multumiri si sa va dea DD sanatate si copii frumosi si sanatosi! [pup] De obicei sunt mai tare din fire (cum s-ar zice "a real biatch")...prima oara am trecut destul de usor peste, cu metoda "eh, na, se mai intimpla", "las' ca o sa fie bine si la vara cald". Acuma nici nu mai stiu cum e inafara "butoiului" lol. Mai am doua zile pina la programare, o sa il iau pe nenea doctorul in niste focuri teribile, sarmanul om e un batrinel simpatic, dar asta e! Ghinion coane Fanica...tre sa iau pe careva de guler, altfel impusc oameni pe strada...[bruta] Banii nu ar fi o problema, am un job stabil, si aici 200 de euro nu-i un capat de tara. Exista si posibilitatea sa "sparg" vreo 2000 de euro si sa nu-mi gaseasca nimic, dar nici asta nu-i bai. Problema e in cap la mine...momentan nu mai am nici o dorinta sa incerc. Ma gindesc ca dupa vreo 7 ani si 20 de avorturi, tot o baba nebuna si singura am s-ajung, cu sau fara testari... Dar! Multam fain inca o data! [flo] Doua sarcini pierdute, 6 si 9 sapt.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...