Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aspirante optimiste >20 ani Felicitari Lia!!!(648)


Recommended Posts

buna fetele!!!!! FELICITARI LIA...SA AI SARCINA USOARA SI SA DEA D-ZEU SA FIE LA TERMEN!!!![majoreta][majoreta][majoreta][majoreta][majoreta] bradraisa cele mai bune mie mi se par minut...si eu le fac incepand din z9 pana se pozitiveaza...[pup][pup][pup] fetele va urez LA MULTI ANI!!! de astazi pt maine...pt ca nu stiu cand mai pot intra..maine fac laparo...asa ca un cadou de ziua femeii..[pk][pk][pk][pk] ASPIRANTA LA BEBE
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 207
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

fetelor la ce pret este testul de ovulatie,si cate se prezinta intr-o cutie...nu stiu am emotii de a lua un test de sarcina,daca iau test de ovulatie....[bang][bang]daca ar fii bebe ar trebui sa iasa pozitiv[q][q]ce sa fac...???[:I] [ruga] asteptam un [bb] ,teodor de 2 ani,tati si [bis] eu!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Monique77
tocmai mi-am cumparat eu test de ovulatie mi-am luat marca MINUT, sunt 3 teste la cutie si costa 13 lei[:)]
eu iau tot minut..dar sunt 5 la cutie+ unul de sarcina...cele de ov sunt bune..dar cel de sarcina..nu.niciodata nu ies 2 liniute pe el...[:D][:D][:D] ASPIRANTA LA BEBE
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui kitty-27
Citat:
citat din mesajul lui Monique77
tocmai mi-am cumparat eu test de ovulatie mi-am luat marca MINUT, sunt 3 teste la cutie si costa 13 lei[:)]
eu iau tot minut..dar sunt 5 la cutie+ unul de sarcina...cele de ov sunt bune..dar cel de sarcina..nu.niciodata nu ies 2 liniute pe el...[:D][:D][:D] ASPIRANTA LA BEBE
dada, chiar [:D][:D][:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

setul ala de la Minut cu 5 teste de ovulatie si unul de sarcina parca in jur de 14-15 lei m-a costat. si s-au pozitivat si alea de ovulatie si de sarcina[:)] ******************************************** in curand,voi fi din nou[gravired] First and foremost believe in yourself. The love and support you get from everyone else is just gravy. http://www.youtube.com/watch?v=RU7w0Z35XEE&feature=related
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...