Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

PRIETENE FARA TITLU (76)


Recommended Posts

Iar eu [:D] Diana mi-a cerut sa faca exercitii din cartea de matematica distractiva.Nu s-a asezat bine la birou ,ca deja Tudor era si el sus pe birou sa ii ia creioanele.Il dau jos si caut o acutitoare,intr-o clipa era inapoi sus [bang] si intre timp Diana ma intreba intruna ce trebuie sa faca la exercitiul ala? Sau e bine ce-a facut? Iar il dau jos,zbiaraa,iar se urca si tot asa ... Diana continua si ea sa strige ... ca la nebuni [alcool] [bang] Pana la urma am lasat-o singura si l-am dus pe Tudor sa il imbaiez - azi in bideu doar.Dar tot cu Diana pe urmele mele cu cartea dupa ea sa ma tot intrebe ce scrie la urmatorul exercitiu sau daca a facut bine.Inclusiv cand eram eu pe [consti][bang] In final a venit Ghita cu laptele si l-am lasat pe el sa il culce.A baut si aseara si azi lapte,dar doar cu nesquik si nu exagerat de mult.Diana inca se lupta cu multimile alea [:D]
MONI cu DIANA (01.01.2006) si TUDOR (14.08.2009)
[url="http://www.dropshots.com/DIANATUDOR"] POZE [/URL] 10% din viata este rezultatul a ceea ce ni se intampla, 90% din viata noastra este decisa de modul in care reactionam la ceea ce ni se intampla
[url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=156074"] ARADENCELE ALATURI DE MARIA_RUBI [/URL]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 196
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

BRANDUSA of nici dupa antibiotic nu i-a trecut tusea lui Tavi? [bang] Si a mai si facut febra saracul.

DANIELA ce sa zic,e musai sa ii dai asa ceva? Are diaree en gros,sau ce? Nu mai bine doar regim ,io stiu ... o banana,morcovi sau orez? Mai ales ca acum e marisoara.Nu prea ma pricep io,ca Diana doar odata a facut o indigestie din asta cand am fost la Moneasa,avea vreun an jumate atunci parca.

A si eu cred ca febra a facut-o de la deshidratare,si Diana a facut atunci cam 38 si asa a zis medicul ca asta e cauza.Ceaiuri indulcite ar trebui cat de multe.

 

MONI cu DIANA id="red">(01.01.2006) si TUDORid="blue"> (14.08.2009)

POZE id="green">

 

10% din viata este rezultatul a ceea ce ni se intampla, 90% din viata noastra este decisa de modul in care reactionam la ceea ce ni se intampla

id="size1">

ARADENCELE ALATURI DE MARIA_RUBI
id="size1">id="red">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Daniela-off mai, la noi ceaiul de menta neindulcit si orezul fiert si banana,dar ai mei fac f.rar,Doamne multumesc[asia]-smecta e ultima si eu am dat-o in suc de mere[bang]

Bee-ma bucur ca ai reusit sa iesi cu copiii.Colegu si-a revenit?

Mira-ce ati rezolvat cu casuta,o cumparati?

Moni-bravo Dianei si lui Tudor cel vorbaret.Emma are 10 zile de vacanta, planuiesc sa o duc si la un loc d ejoaca plus ca cica se vede cu o prietena buna pt sleepover.

Nu ne petrecarim acasa,doar la restaurantul cu fructe de mare si lobster, si a zis colegu ca imi ia camera,acum sa vedem ca i-am zis sa ma mai surprinda cu ceva -vreau frezii,aici se gasesc greu[:D]

Am facut snitelele,mai am piure,Emma doarme de 1.5h ,tb sa o scol,si bag rapid aspiratorul la parter ca aici e durere, etajul e ok pina simbata[alcool]

 

Denisa cu Emma Andrea 5 ani si Mark Alex 3 ani

 

Zambeste, si maine e o zi!

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Io l-am auzit odata pe un medic la Tv cand zicea ca in cazuri din astea,ceaiul trebuie sa fie indulcit,dar cumva cu zaharul fiert un pic in el.Ca altfel trece numai prin stomac ca si apa,nu hidrateaza.

 

Danielo lasa ca si eu am vreo 3 termometre electronice fara baterie,ala de frunte e uzat si nu mai arata nimic,iar cel normal cu mercur are blocat niste mercur pe la 37,5 [alcool] trebuie sa iau altul,dar nu se prea mai gasesc din astea [bang].

 

DENISA ce-i aia lobster? Dar sleepover? Trebuie sa imi bag nasul prin dictionarul englez ...

 

Diana tot calare pe mine e cu matematica,am ajuns la pag 19 la zeci si unitati si a inceput smiorcaiala ca ea nu stie d-alea [bang] sa vin langa eaaaa [alcool]

 

 

MONI cu DIANA id="red">(01.01.2006) si TUDORid="blue"> (14.08.2009)

POZE id="green">

 

10% din viata este rezultatul a ceea ce ni se intampla, 90% din viata noastra este decisa de modul in care reactionam la ceea ce ni se intampla

id="size1">

ARADENCELE ALATURI DE MARIA_RUBI
id="size1">id="red">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Moni-lobster e rac, sleepover este sa doarma peste noapte la pers respectiva acasa,mini-tabara[:D]

Asa o fi cu zaahrul,la noi a mers menta strong din gradina -calmeaza si da rezultate in cateva ore.

 

Denisa cu Emma Andrea 5 ani si Mark Alex 3 ani

 

Zambeste, si maine e o zi!

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

DENISA la aia cu culcatul ma gandisem eu ca aia e,dar de rac chiar habar nu aveam.

Na s-a calmat Diana si e pe finish si la exercitiile alea.Insa tuseste ca naiba.Si ii mai curge si nasul - bonus. Macar Tudor doarme ,ca pe ea doar cu vreo poveste beton o dezlipesc de matematica la ora asta [:-@]

 

MONI cu DIANA id="red">(01.01.2006) si TUDORid="blue"> (14.08.2009)

POZE id="green">

 

10% din viata este rezultatul a ceea ce ni se intampla, 90% din viata noastra este decisa de modul in care reactionam la ceea ce ni se intampla

id="size1">

ARADENCELE ALATURI DE MARIA_RUBI
id="size1">id="red">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nu are ma Ioana scaune muulte si moi. Sa zic eu ca azi au fost vreo doua si nu normale. Dian acest motiv m-am gandit eu sa-i bag smecta sa nu se agraveze. Pai cui naiba sa-i dau eu ceai de menta!!! Stiu si de ceaiul indulct cu zahar invertit parca. Si ciocolata neagra...Dar nu este cazul inca. Sper sa nu faca febra la noapte ca mi-a vomat si parcetamolul cred. Altul nu-i dau pe motiv ca nu stiu sigur cat a vomat[bang]. Acuma o sa verific la noapte si daca apar semne de febra bag ipbrubofen.

Monica LOBSTER=HOMAR, delicatesa marina la o gramada de bani. BUUUUUN de mori(adica mie imi place)[pofta] [pofta] [pofta]

Deci peste doua zile este ziua ta Denisa!! Esti in pregatiri. Ceva invitati pe acasa??

 

daniela cu minunile ioana alexandra (05.02.2006)si rares stefan (15.07.2007)

filmulete

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

DANIELA lasa ca o fi ok fata,n-o mai indopa cu de toate! Nici Dianei nu-i place ceaiul,doar pe-ala de la gradi il bea,in rest cam greu o conving.Bine ca mi-am amintit,merg sa incalzesc sarea aia,ca mi-a adus mami un saculet cu sare [alcool].La ei pana a binevoit Diana sa serveasca,s-a racit sarea si pe urma au venit incoace ... Nu stiu ce efect o avea si-aia.Macar de n-ar tusi la noapte,ca cel putin noaptea trecut a fost super ok.

 

MONI cu DIANA id="red">(01.01.2006) si TUDORid="blue"> (14.08.2009)

POZE id="green">

 

10% din viata este rezultatul a ceea ce ni se intampla, 90% din viata noastra este decisa de modul in care reactionam la ceea ce ni se intampla

id="size1">

ARADENCELE ALATURI DE MARIA_RUBI
id="size1">id="red">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Daniela-si eu zic sa astepti pina dimi,dc face febra,ii pui un supozitor sa nu o mai chinui cu siropuri.Sanatate multa!

Nu mai invit pe nimeni,nasa stie,deja mi-a dat cadou, o sa ii duc tort si ei cand las copiii la ea ca sa iesim noi la HOMAR[:D]

Florile,camera photo profesionista,copiii bucurosi ca sufla in atatea lumanari si un coleg cu gura mai mica, e suficient.

Mergem dupa Alex,ca Emma numai ce a mincat si apoi o duc la pian si voce.Va[pup]-a noi suntem deja la ora de vara, ce fain e cu soare si lumina[:D]

 

Denisa cu Emma Andrea 5 ani si Mark Alex 3 ani

 

Zambeste, si maine e o zi!

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...