Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Aspirante si Gravi Nou-Venite(105)-Felicitari Lia!


Recommended Posts

Lia felicitari si sa iti ajute Dumnezeu sa o cresti mare si frumoasa pe paunita[pup] Ma bucur atat de mult pt tine...sa te tii de tratament si sa ai grija de tine, fara efort si alte excese[:D]...si daca e cazul sa stai in concediu medical...eu cu Alexia de la 9 saptamani nu m-am mai dus la serviciu...mi-am luat intai concediul de odihna pe anul in curs si pe urma am tinut-o numai medicale , comisii si prenatale
Sarcina usoara, la termen si o paunita sanatoasa iti doresc!
__________________________________________________________________ MONICA, mamica de printesa ALEXIA MARIA (15.12.2010) si de ingeras in ceruri DENIS CRISTIAN IONUT (23.12.2008) [flo2] [ruga] Doamne, multumim ca ai umplut de bucurie si de veselie sufletele noastre![ruga]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 183
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Fetelor si eu sunt topita dupa mucenici, la noi li se spune sfintzishori...a facut mama ieri , insa nu m-am saturat[q]...cred ca imi trebuiau vreo 2 tavi numai mie[:D]... Nu am intrat ieri ca aveam busit netul, insa va doresc astazi LA MULTI ANI si o primavara frumoasa cu berze garla si tot ce va doriti! [pup] __________________________________________________________________ MONICA, mamica de printesa ALEXIA MARIA (15.12.2010) si de ingeras in ceruri DENIS CRISTIAN IONUT (23.12.2008) [flo2] [ruga] Doamne, multumim ca ai umplut de bucurie si de veselie sufletele noastre![ruga]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ale sa stii ca ma bag si eu la o beuta[pk]...n-am mai baut de nush` cand[:D]...n-ar fi rau sa ne apucam azi [:D]..... Pai da, cati-un pic, pic pic, pana n-o mai ramane` nimic[:D] __________________________________________________________________ MONICA, mamica de printesa ALEXIA MARIA (15.12.2010) si de ingeras in ceruri DENIS CRISTIAN IONUT (23.12.2008) [flo2] [ruga] Doamne, multumim ca ai umplut de bucurie si de veselie sufletele noastre![ruga]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bey, unde sunteti?...ma lasati sa beau de una singura?...sa ne simtem bine de una?...pai asa prietene am io?...care ma lasa la greu?[:D] __________________________________________________________________ MONICA, mamica de printesa ALEXIA MARIA (15.12.2010) si de ingeras in ceruri DENIS CRISTIAN IONUT (23.12.2008) [flo2] [ruga] Doamne, multumim ca ai umplut de bucurie si de veselie sufletele noastre![ruga]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimi...astazi dau eu cafeaua, ca si asa nu mai dorm de pe la 3[:D] O zi buna tuturor[flo] __________________________________________________________________ MONICA, mamica de printesa ALEXIA MARIA (15.12.2010) si de ingeras in ceruri DENIS CRISTIAN IONUT (23.12.2008) [flo2] [ruga] Doamne, multumim ca ai umplut de bucurie si de veselie sufletele noastre![ruga] ''Cu mine se petrece ceva, O VIATA DE OM'' (Marin Sorescu)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ale ce fata mare ai!...acusi face anishorul......spune-ne cati dintisori are? si daca spune vreun cuvant...a inceput sa mearga?...stiu ca fetitele sunt mai precoce [pup] __________________________________________________________________ MONICA, mamica de printesa ALEXIA MARIA (15.12.2010) si de ingeras in ceruri DENIS CRISTIAN IONUT (23.12.2008) [flo2] [ruga] Doamne, multumim ca ai umplut de bucurie si de veselie sufletele noastre![ruga] ''Cu mine se petrece ceva, O VIATA DE OM'' (Marin Sorescu)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neata feteleeeeee mvb iau o cafeluta [pup] fetelor va multumesc ptr urari si incurajari [pup] mvb cred ca printesica te lasa un pic mai libera de ai timnp sa vii la noi mai des [pup] Tu Maica si Fecioara primeste-ma la Tine, Ca Tu esti Preacinstita, ma aperi si pe mine Ajuta-ma sa sufar ajuta-ma sa lupt Si sa ma rog la Tine cu glas neintrerupt. Puternica Stapana, doar Tu poti sa ma ajuti Cu ruga Ta fierbinte spre Fiul cel de Sus. [url="http://babystrology.com/tickers/baby-ticker-glass.swf?parent=lia73&year=2011&month=11&day=14&babycount=1"]bebelinul meu scump[/url] Ma [ruga] la Bunul sa-mi daruiasca un [copil] sanatos [gravired]+4
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

hello fetili [flo] Liuta[pup]bag de seama ca esti singura noastra graviduta [olala]la momentul actual. asa ca tre sa avem grija maxima de tine [:D] mvb[flo]mey...io zilili trecute...nu mai retin cand [:D]...[tel] te sunai...dar nik. cred ca erai ocupata cu printesa [olala]... si...pana la urma...cum a fost ieri ??ati dovedit mucenicii si cele 40 de pahare???[:D] hai ca merg sa fac [baie]....si defrisat...ca azi sa vad cum scap de la scoala , merg sa ii fac o vizita medicului G.[:D], ca nu ma "simtesc" prea bine in zona ovarelor.[:D] o zi cat mai buuuuunaaaaa [pup][pup] [mamica] mami de bubuline gemene
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...