Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Aspirante si Gravi Nou-Venite(105)-Felicitari Lia!


Recommended Posts

Bai fetelor,dupa 7 ani de stat in Italia mi s-a rupt si am hotarat sa ma intorc in Romanica..ce ziceti...sunt nebuna sau e de bine? Am un stres si tot ma gandesc cum o fi acasa dupa atata timp..daca o sa-mi gasesc de munca,etc....ma doare capul de atatea griji [bang] JoAnn ce schema de vaccin ai tu pt fete?...ca sa stiu cum sa merg si eu acasa... DD ne-a daruit o minune Alesia Maria 25/10/2010 [url="https://picasaweb.google.com/home"]POZE ALESIA[/url] [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=87842&whichpage=16"]CUM S-A NASCUT ALESIA[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 183
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

am si eu liber un pic k a luat-o tata pe Karina afara[:D] Arianna primul dintisor i-a iesit in noaptea de revelion adica la 7 luni[:D] la doua zile i-a dat si cel de al doilea si acum la 9 au inceput cei de sus nu te bucura sa ii dea mai devreme k nu e o atmosfera tocmai placuta la al doilea dinte intradevar nu am simtit cand i a dat dar la primul in noaptea aceea a fost horror[bang][bang] Joan si tu ai obisnuit-o sa doarma pe pici?[:D]
ALE[mamica]in [9cer]mandra de [zana]KARINA(01.06.2010)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Arianna acu imi aduc aminte ca am vazut intrebarea pusa de tine, dar am uitat sa raspund [:I] deci acu la 4,5 luni au cam 5,5 kg. nu pot sa spun ca sunt mici sau slabe, poate doar asa mai...delicate[:D], dar tre sa tinem cont ca s-au nascut cu greutate mica si anume 2200 g si 2250g. [flo][flo] [mamica] mami de bubuline gemene
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ariana parerea mea este sa stai acolo unde cu siguranta iti va fi mult mai bine atat pt tine cat si pt copilul tau! Romania nu iti poate oferi nimic si nici fetitei tale! eu am inceput sa detest cu toata puterea aceasta tara[bang] si pe cei care o conduc
ALE[mamica]in [9cer]mandra de [zana]KARINA(01.06.2010)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Arianna eu fac doar vaccinurile de la stat. atat. nu prea ma conving cu restul... cat despre venitul in tara...mai gandeste-te... si eu am stat 2 ani jumatate in Spania, si crede-ma ca regret ca m-am intors. sotul ma consoleaza zicand, ca daca ramaneam, posibil sa nu fi avut bubulinele...fiindca eu am dus o grea lupta pt obtinerea sarcinii. Ale...da Martei ii place sa doarma pe picioare... nu-i nimic...asa ma mai relaxez si eu...mai citesc, mai invat, mai vb cu voi [:D] [mamica] mami de bubuline gemene
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...