Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Aspirante si Gravi Nou-Venite(105)-Felicitari Lia!


Recommended Posts

N-am iesit soro nicaieri, pazesc copilul...sa nu mi-l fure careva[:D]
Citat:
citat din mesajul lui JoAnn
mvb unde esti mey, ca pierzi toata dixtractia de aci [:D] hiii...tu ai iesit afara fara mine...[q][q][q] [mamica] mami de bubuline gemene
__________________________________________________________________ MONICA, mamica de printesa ALEXIA MARIA (15.12.2010) si de ingeras in ceruri DENIS CRISTIAN IONUT (23.12.2008) [flo2] [ruga] Doamne, multumim ca ai umplut de bucurie si de veselie sufletele noastre![ruga] ''Cu mine se petrece ceva, O VIATA DE OM'' (Marin Sorescu)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 183
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Mai cer pareri la lume si mai vedem Va multumesc mult de raspunsuri [pup] va tin la curent cu ce am decis...ma duc sa stau cu bebelina ca s-a trezit si o vrea pe mami DD ne-a daruit o minune Alesia Maria 25/10/2010 [url="https://picasaweb.google.com/home"]POZE ALESIA[/url] [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=87842&whichpage=16"]CUM S-A NASCUT ALESIA[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nu pot sa cred ca ati scris atatea pagini in cateva ore[:D]....credeam ca uitai cand am scris[:D] Ariana stai mamica acolo ca stai bine...la ce sa vii in tara?....acolo e de voi[pup] __________________________________________________________________ MONICA, mamica de printesa ALEXIA MARIA (15.12.2010) si de ingeras in ceruri DENIS CRISTIAN IONUT (23.12.2008) [flo2] [ruga] Doamne, multumim ca ai umplut de bucurie si de veselie sufletele noastre![ruga] ''Cu mine se petrece ceva, O VIATA DE OM'' (Marin Sorescu)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cred ca vrea sa le sorteze pe cele albe de cele colorate [:D]
Citat:
citat din mesajul lui aleesicoo
da lia s-a terminat vacanta[:D] acum e la masina de spalat imi scoate toate hainele o las sa isi faca damblaua si p urma o gonesc k sa pot spala
ALE[mamica]in [9cer]mandra de [zana]KARINA(01.06.2010)
Cu ajutorul lui Dumnezeu [gravi] anul acesta [ruga]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Topmodela mea are chef de socializare, asa ca va las si eu...ii place la nebunie sa ii cant....am invatat o multime de cantecele pt copii...alea pe care le cantam si noi cand eram la gradi...sunt pe net cutiutele muzicale, super frumoase cantecelele Va pup si sa ne vedem la capitol nou[:D] [pup] __________________________________________________________________ MONICA, mamica de printesa ALEXIA MARIA (15.12.2010) si de ingeras in ceruri DENIS CRISTIAN IONUT (23.12.2008) [flo2] [ruga] Doamne, multumim ca ai umplut de bucurie si de veselie sufletele noastre![ruga] ''Cu mine se petrece ceva, O VIATA DE OM'' (Marin Sorescu)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Trutzi as vrea sa aranjam un pic prima pagina...poate ma bag eu diseara sa fac cap nou[pup]...sper ca nu am uitat cum se face[:D] __________________________________________________________________ MONICA, mamica de printesa ALEXIA MARIA (15.12.2010) si de ingeras in ceruri DENIS CRISTIAN IONUT (23.12.2008) [flo2] [ruga] Doamne, multumim ca ai umplut de bucurie si de veselie sufletele noastre![ruga] ''Cu mine se petrece ceva, O VIATA DE OM'' (Marin Sorescu)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Chiar te rog. E bine cand se mai implica altcineva [pup]
Citat:
citat din mesajul lui mvb
Trutzi as vrea sa aranjam un pic prima pagina...poate ma bag eu diseara sa fac cap nou[pup]...sper ca nu am uitat cum se face[:D] __________________________________________________________________ MONICA, mamica de printesa ALEXIA MARIA (15.12.2010) si de ingeras in ceruri DENIS CRISTIAN IONUT (23.12.2008) [flo2] [ruga] Doamne, multumim ca ai umplut de bucurie si de veselie sufletele noastre![ruga] ''Cu mine se petrece ceva, O VIATA DE OM'' (Marin Sorescu)
Cu ajutorul lui Dumnezeu [gravi] anul acesta [ruga]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neata fetele cafeluta[cafea] multumesc doura [pup] Tu Maica si Fecioara primeste-ma la Tine, Ca Tu esti Preacinstita, ma aperi si pe mine Ajuta-ma sa sufar ajuta-ma sa lupt Si sa ma rog la Tine cu glas neintrerupt. Puternica Stapana, doar Tu poti sa ma ajuti Cu ruga Ta fierbinte spre Fiul cel de Sus. [url="http://babystrology.com/tickers/baby-ticker-glass.swf?parent=lia73&year=2011&month=11&day=14&babycount=1"]bebelinul meu scump[/url] Ma [ruga] la Bunul sa-mi daruiasca un [copil] sanatos [gravired]+4
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...