Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Prietene la bine si la greu - 111


Recommended Posts

  • Răspunsuri 192
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

hello ,prietene...am intrat sa va salut ..monis [pup][pup] am rezolvat atunci cu forumul in 2 zile..merci pt adresa [pup]..am vrut sa scriu dar m-a acaparat miso si am uitat. va citesc mereu ..[pup] u all si mai revin ...sa nu ma uitati !!!!!
alexa, mami de Maryam buburuza, ingeras in ceruri (17.09.2009- 12.11.2009)[ruga] si de printesa razboinica Maysaa(30.10.2010)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Lumi, mult curaj si sa fiti bine ! [grup] [s]MIHAMORA[s] Noi am facut programare pentru eco saptamana viitoare, joi, la MedLife Grivita. Multumim pentru incurajari ! [pup] Magda, mami de [cavaler] [url="http://picasaweb.google.com/magda.zlotea/RaresAnulII?feat=directlink"] Liviu-Rares Andrei[/url] 18.11.2009 si [zana]Iarina 31.01.2006
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Monis [pup]. Magda nu pot sa spun ca te inteleg.As minti pentru ca sigur nu se poate sa ne imaginam ce e in sufletul tau.Ma bucur ca macar te putem ajuta cu o vorba buna. [pup] Lumi cand poti mai da un semn de viata. Eu m-am ingrozit.Pana acum au fost 30 de replici dintre care 13 peste 6 grade. [mamica] de [copil] George-Stefan (15.11.09) [majoreta]sarcina usoara Smara ,Licurici,Ionela,Many! [majoreta]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

salutare!!! mai,noroc cu voi si cu prieteni...ca aflu si eu ce se intampla in lumea asta..nu am deschis Tv-ul pana la ora asta...am ramas cu o fobie fata de acest 'device' de asta-vara ,de cand cu indemnizatiile..[:-@]..la capitolul asta ,sunt strutul no.2[:D] Lumi nu as fi vrut sa fiu in pielea ta in momentele alea..bine ,ca sunteti k si tinem pumnii sa va intoarceti cand mai curand!!![pup] fetele bulversate!! Monis m-ai terminat cu pufuletii astia..am intrebat la un magazin bio ,de prin zona mea..si avea tipa o expresie de parca i-as fi cerut luna de pe cer [:)]( dar a fost draguta)...mai caut prin 'downtown' ,daca nu poate punem de un colet cu Andre si poate se mai inscriu si Ali si Biara mda ,la capitolul vorbit suntem campioni[pk] azi am fost cu el prin ceva magazine..nu i-a tacut gurita 5 secunde..e mai rau ca o lelita..dar,ma topeeeesc cu totul cand il aud (ultima achizitie "takisi= taxi,am crezut ca ma prapadesc de ras [:)])...musai sa-mi fac timp sa notez 'perlele' pana nu le uit.. Magda nu pot sa zic decat ca te admir din totul sufletul ptr. toata puterea,daruirea si optimismul tau..DD sa fie alaturi de voi !!![flo][flo][flo] Biara cat mai aveti de stat cu ghipsul?! mai era ceva? mai,fetelor mie mi-e tare dor de Shtephy,Lavi,Krelia,lauradi,broscutza etc mai stiti ceva de ele?!! fetele,give us a sign!!!![flo] miany fericita mami de DAVID ANDREI
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Alexa nu te uita nimeni mami [pup] Magda sper sa veniti cu vesti bune de la echo [pup] Miany printeaza-ti poza [:D][:D] si te duci direct cu ea. Cum umbla politistii cu "Ati vazut aceasta persoana?" [:-)))] looool. Daca facem o adunatura, cred ca trebuie sa cumpar toti pufuletii pe care sper sa-i aduca aia [:D][:D]. Dar ii cumpar, numai sa vina odata [:p] Nu ai inceput inca sa notezi??? ntz-ntz-ntz [pup] Mihamora nu ne cinstesti si tu cu un vin de ala bun de la voi? [pup]
Monis si piticutzul Santiago (02.11.2009)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...