Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Muresence........... pe DC !!!!!! (22)


Recommended Posts

Anca, gelatina se pune la inmuiat pentru ca altfel granulele acelea tari nu se dizolva si pe scurt "nu-si fac treaba". [:D] In plus, daca nu e bine dizolvata raman mici granule de gelatina si nu e placuta la gust.

Bianca, si eu foloseam Hulala dar de cand am descoperit Meegle, nu mai cumpar altceva. Nu se pune zahar, e deja indulcita. Diferenta ar fi la gust, culoare si consistenta. E mai alba si se bate mai usor si mai repede. Si gustul e mai bun.

 

Criss si Alex (11.05.2003)

 

Printisorul meu

 

EMMA, printesa primaverii

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 197
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Criss, mersi de info [flo]. Am sa tin cont de ea.

 

Bianca[vampa] [9cer] , mami de Sandra( 8.07.1997)[zana] si de Daniel (17.01.2006)[auto]

Poze cu noi

Bucataria din casa meaid="red">

 

Poti sa ai orice valoare,sa fii DOMN(A) e o-intamplare,sa fii OM e lucru mare...id="size1">

........Fiecare om pe care il intalnesc in drumul meu imi este superior prin ceva. De aceea incerc sa invat cate ceva pe langa fiecare. (S. Freud) id="size2">id="blue">

 

[asia] "Multumiri persoanelor care se intereseaza de viata altor persoane" [:D] id="purple">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui anca_27
De duminica si ieri. Enjoy![flo]Mami de Saraid="Comic Sans MS">id="size1">id="maroon"> (8 dec 2008)id="Comic Sans MS">id="size1">id="maroon">============ Poarta-ma, mami! id="Comic Sans MS">id="size1">id="green">
id="right">==================="Fii tu schimbarea pe care vrei sa o vezi in lume."(Mahatma Ghandi)id="red">id="size1">
align="right" id="quote2">Sa va traiasca [olala][pup]Oana, mami de Ana Mariaid="red"> (intr-o zi de 13... 13 iunie 2008) si Paul-Victorid="blue"> (ziua cea mai lunga: 21 iunie 2006) Priveste partea buna a lucrurilor
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui anca_27
De duminica si ieri. Enjoy![flo]Mami de Saraid="Comic Sans MS">id="size1">id="maroon"> (8 dec 2008)id="Comic Sans MS">id="size1">id="maroon">============ Poarta-ma, mami! id="Comic Sans MS">id="size1">id="green">
id="right">==================="Fii tu schimbarea pe care vrei sa o vezi in lume."(Mahatma Ghandi)id="red">id="size1">
align="right" id="quote2">[olala],sa va traiasca"iubirea",frumoasa,dar si mamica ei,legat de facptul ca ai slabit,eu cred ca si nici inainte de sarcina nu erai "big mami".si foarte bine iti sta.e mai bine fara grasime in plus(stiu eu ce spun,ca sint in tabara "big").apropo;stiti de unde e nickname-ul meu?kover in maghiara inseamna grasa.iar pe forum m-a inregistrat al meu sot,asa ca...mamica de Robert(23.11.2004) si Kristian(01.09.2006)http://stirileprotv.ro/exclusiv/avem_viata_in_sange/avem-viata-in-sange-click-aici-daca-vrei-sa-devii-donator-de-celule-stem.html
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui lizzy
Citat:
citat din mesajul lui Biancas
Sambata se mai merge la piscina? Nu mai spune nimeni nimic....La ce ora sa merge?? Cine merge id="red">Eu de la ora 17 trebuie sa merg la onomastica la nepotul meu.Bianca[vampa] [9cer] , mami de Sandra( 8.07.1997)[zana] si de Daniel (17.01.2006)[auto]Poze cu noi Bucataria din casa meaid="red">Poti sa ai orice valoare,sa fii DOMN(A) e o-intamplare,sa fii OM e lucru mare...id="size1">........Fiecare om pe care il intalnesc in drumul meu imi este superior prin ceva. De aceea incerc sa invat cate ceva pe langa fiecare. (S. Freud) id="size2">id="blue">
[asia] "Multumiri persoanelor care se intereseaza de viata altor persoane" [:D] id="purple">
align="right" id="quote2">eu merg! din cate stiu, carola, oana si cu anca vin si ele.rog confirmare :)pe aura o sun vineri, daca nu apare pe forum sa confirme...…I want to build a bridge from my world into yours. Will you meet me half-way?Maybe one day, can it really be that simple?!To shower you in unconditional love, not leave you to flounder,But inspire you to test the waters of this alien land…(‘Open Your Eyes’ - T.Granell)id="size1">id="purple">
Licurici, in sufletul nostru pentru totdeaunaid="size1">
align="right" id="quote2">da!da! eu vin.dar unde mergem(bussines,president)?,ca mi-a scapat.d-na cu organizarea unde e?pe la ce ora mergem?mamica de Robert(23.11.2004) si Kristian(01.09.2006)http://stirileprotv.ro/exclusiv/avem_viata_in_sange/avem-viata-in-sange-click-aici-daca-vrei-sa-devii-donator-de-celule-stem.html
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

pt.BRIGITTAid="red">,care nu mai are timp sau oare s-a suparat?

LA MULTI ANIid="purple">id="size4">,

[flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo],

te rugam onoreaza-ne cu prezenta.oana tu mai stii ceva de ea?

 

mamica de Robert(23.11.2004) si Kristian(01.09.2006)

http://stirileprotv.ro/exclusiv/avem_viata_in_sange/avem-viata-in-sange-click-aici-daca-vrei-sa-devii-donator-de-celule-stem.html

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

poftiti la[cafea],pt.Anca,Oana dau un capuccino,ceai,...

intru acum ca pe utrma nu am cind,asa ca rog un sms pt.locatie si ora(aproximativ).

Robert are azi serbare,si la 6 ma trezeste ca sa repete textul,cintecele,asa ca de la 6 eu am "vizionat"serbarea .el este povestitor,a trebuit sa se imbrace intr-o pelerina(alba sau rosie) cu fulgi de nea,si are in mina o luminare infipta in mar.am tot vrut si nu am reusit sa o intreb pe educatoare de ce a primit rolul de povestitor(avind in vedere problemele lui in exprimare,inca lucreaza logopedul la tz,ci,ce;apropo de asta d-na logoped ii lasa saptaminal exercitii,acum a avut o lista de cuvinte iar in dreptul fiecarui cuvint trei cerculete.eu a trebuit sa ii citesc cuvintul iar el sa coloreze acel cerculet in care considera el ca se afla litera ceruta:inceput-primul cerculet,la mijloc al doilea...si ieri tati a lucrat pina seara,asa ca si Kristian participa la exercitiu,problema a fost ca spunea mai repede decit Robert raspunsul,cel mare se enerva,si a trebuit iar sa facem "planificare":un cuvint Robert unul Kristian),asta micul are afinitati spre limbi,cel mare este cu practica

cam atit ca am o lista de indatoriri,

o zi usoara

[pup]

 

mamica de Robert(23.11.2004) si Kristian(01.09.2006)

http://stirileprotv.ro/exclusiv/avem_viata_in_sange/avem-viata-in-sange-click-aici-daca-vrei-sa-devii-donator-de-celule-stem.html

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata, haideti la [cafea].

 

Am vb cu Brigita si e bine, i-am propus sa vina la piscina si a spus ca se gandeste dar s-ar putea sa plece la munte.

 

Eu la 11 merg la gradinita la serbare inchisa. Sa vedem ce va fi. Macar o sa vina mosul si asta e tot ceea ce conteaza.

Fetitele la gradi erau tare frumos imbracate, care mai de care [olala]. Baietii....ca ei [alcool]. Eu l-am dus in camasa si pantaloni de stofa dar e singurul parca in camasa. Restul sunt in haine de interior.

Ne auzim mai incolo.

 

 

Bianca[vampa] [9cer] , mami de Sandra( 8.07.1997)[zana] si de Daniel (17.01.2006)[auto]

Poze cu noi

Bucataria din casa meaid="red">

 

Poti sa ai orice valoare,sa fii DOMN(A) e o-intamplare,sa fii OM e lucru mare...id="size1">

........Fiecare om pe care il intalnesc in drumul meu imi este superior prin ceva. De aceea incerc sa invat cate ceva pe langa fiecare. (S. Freud) id="size2">id="blue">

 

[asia] "Multumiri persoanelor care se intereseaza de viata altor persoane" [:D] id="purple">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Kover,am scris in acelasi timp. Rolul de povestitor e un rol important [pk]. Bafta la serbare. Ai nostrii nu fac mare lucru pt ca e interzis s afaca serbari. Grupa cealalta mijlocie nici nu face, a fost mos Nicolae luni si atat. Ai nostrii canta ceva acolo, spun ceva poezii si atat.

E prostie pentru ca dupa atatea luni de gradi vrei sa vezi munca lor ...si de fapt nu o poti vedea ca nu e voie.

 

 

Bianca[vampa] [9cer] , mami de Sandra( 8.07.1997)[zana] si de Daniel (17.01.2006)[auto]

Poze cu noi

Bucataria din casa meaid="red">

 

Poti sa ai orice valoare,sa fii DOMN(A) e o-intamplare,sa fii OM e lucru mare...id="size1">

........Fiecare om pe care il intalnesc in drumul meu imi este superior prin ceva. De aceea incerc sa invat cate ceva pe langa fiecare. (S. Freud) id="size2">id="blue">

 

[asia] "Multumiri persoanelor care se intereseaza de viata altor persoane" [:D] id="purple">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...