Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Muresence........... pe DC !!!!!! (22)


Recommended Posts

Buna dimineata, poftiti la o cafea si.....[asia]

Multumesc ptr. urari,sunteti dragute, am fost surprinsa ca dupa atata lipsa unele sa va amintiti de mine[flo].Inca o data mea culpa.Revin sapt. viitoare, acasa am prbl. cu calc dar promit solemn ca revin.Sanatate si fericire la toata lumea[flo].

Noi suntem bine, tot timpul pe fuga[bang],programe peste programe dar e frumos asa[:)]

Distractie placuta la spa,nu pot veni[asia],poate la urmatoarea intalnire[flo]

Vazut poze, copii frumosi, frumosi si.....trece timpul[:D], au crescut. Mai ales ZIBE[flo], superba,sa va traiasca!Inca putin si daddy o sa aiba prbl., ma refer la baieti[:D]

CAROLA(eu nu folosesc KOVER, nu pot[:D])[flo],citesc cu placere despre baieti[pup]

CRISS,bucatareaso,te urmaresc, pup frumosul

OANA,BIANCA[pup], mai vb si particulair

Fug, asa sunt eu,dar revin sapt viitoare.

Pupici muresencelor[pup]

 

BRIGITA mami de[zana] TIMEA(13.11.2001) si [zana] ADRIENN(16.10.2004)

poze din concediu ... [foto]...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 197
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Cris [olala] ce baiat mare...

Cu serbarea.. ce sa zic... asta e, frustarile altora cad te miri in capul cui [:(] pacat ca nu rezolva nimic asat - si cu reclamatia, nu va iesi nimic pt ministerul a dat ordin sa nu se faca, asa ca lor (educatoarelor) nu li se poate imputa nimic... Eventual sa le tineti minte de 8 martie [:D]

 

[asia] Anca, hehe, cu armata din facultate mai am povesti [:D] ca tot omu'care a facut armata [:-)))]

 

Eu sunt in gashca cu rusii - adica nu fam. noastra [:D] ci ai lui Criss. Vedem noi cum o sa fiu sambata, dar luna trecuta a fost jale, cat alaptez am tot felul de surprize...

 

Oana, mami de Ana Mariaid="red"> (intr-o zi de 13... 13 iunie 2008) si Paul-Victorid="blue"> (ziua cea mai lunga: 21 iunie 2006)

Priveste partea buna a lucrurilor

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani!!id="red"> Helga si de la noi [pup][pup][pup][pup] (de la toti patru [;)])

Tot nu mi-am luat aparat de wafe... poate in ianuarie [;)]

Acum caut de muffins..

 

Asa am niste toane azi... jale..

 

Oana, mami de Ana Mariaid="red"> (intr-o zi de 13... 13 iunie 2008) si Paul-Victorid="blue"> (ziua cea mai lunga: 21 iunie 2006)

Priveste partea buna a lucrurilor

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am o problema cu linistea. Sau ea cu mine. A plecat gasca formata din cei doi, de-acasa, si-am deschis sa va scriu... mergea si ceva muzica pe fundal. Insa ma agita. Vreau Liniste!

 

Pentru cele ce se intrebau, ca mine, ce se vinde la piata de vechituri, ui` ce-am gasit. http://www.verdecronic.blogspot.com/

 

Hai sa va zic Intamplarea.

 

Evoluam. Sau involuam. Nimic nu ramane cum e. Sufletul nostru, nimic.

Imi mai gasesc timp de carti, uneori, sau mai bine-zis, imi fac. Si mai citesc despre credinta, nu neaparat cea in Divinitate cat in ceea ce faci, in tine. De-aici ajung la cealalta credinta, din rugaciuni. Aud vorbele mamei, tot timpul, `mai roaga-te din cand in cand`. Tot timpul m-au rascolit. Ultima data i-am spus "mami, eu nu ma pot ruga, nu pot sa cer ceva, trebuie mai intai sa multumesc, sa fac ceva, pentru mine sau altii, si de-abia apoi, am `tupeul` sa cer". A ramas gandita... Intr-una din carti am gasit cum trebuie sa ceri, in rugaciune, sau fiecare cum stie. Sa ceri ca si cum ai primit deja. No, v-am incuiat? ... Sa ceri ca si cum ai deja...

Intamplarea.... ca m-am lungit cu introducerea... e din sfera celor materiale.

 

Eram intr-o zi la Real, rupti in ... si plini de praf. Cumparaturi. Casa. Trebuie sa punem inapoi pe banda, ok, pentru soatza frustrant, ca de, e capul familiei, in capul lui, nu suntem doi... Mai scoatem ceva banuti, ramanem la 0. Zero.

Mergem cu cosul la masina, vine un tzanc sa-i dam cosul. Stiti povestea, ca sa recupereze cei 50 de bani. El cu z in mei-tai, golesc eu cosul, si i-l dau.

Povesti. `Ca noi n-avem.... si tu dai...` [:-@] Ajungem acasa. Aceleasi povesti. Imi sare tandara si urlu, `te .... pe tine pt 50 de bani, habar n-ai ca o sa facem cat de curand de 10 pe-atata, de 100 de ori pe-atata.`

Aveti deja in minte imaginea celor doi?

Ei, la vreo 2 zile, intra in casa 50 ron. (nu conteaza de unde si cum, el sau eu, sunt in casa, neimprumutati. facuti.) Se cruceste. La vreo alte doua, 500 ron. E pe spate. Si-si cere iertare. Ma-ntreaba de unde-am stiut. Ii spun ca am Credinta.

 

Asta e doar din sfera celor materiale [8D], dupa cum spuneam...

 

Ma duc sa termin mancarea, deci maine ne vedem?

 

Mami de Saraid="Comic Sans MS">id="size1">id="maroon"> (8 dec 2008)id="Comic Sans MS">id="size1">id="maroon">

============

Poarta-ma, mami! id="Comic Sans MS">id="size1">id="green">

id="right">

===================

"Fii tu schimbarea pe care vrei sa o vezi in lume."(Mahatma Ghandi)id="red">id="size1">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Brigi, nu ti-am multumit![asia]

 

Ui` ce-am mai gasit, o romanca - Winner Photografer of the year 2009.

Dedicatie celor pasionati de fotografie. [flo]

 

Mami de Saraid="Comic Sans MS">id="size1">id="maroon"> (8 dec 2008)id="Comic Sans MS">id="size1">id="maroon">

============

Poarta-ma, mami! id="Comic Sans MS">id="size1">id="green">

id="right">

===================

"Fii tu schimbarea pe care vrei sa o vezi in lume."(Mahatma Ghandi)id="red">id="size1">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Criss75
Hai sa va arat ce am improvizat eu pentru serbarea de azi. Pentru ca n-am avut de unde sa fac rost de costum popular pe ultima suta de metri, am improvizat ceva. Si a iesit un ...taranus modern.
align="right" id="quote2">M-am uitat si la pozele taranusului. Romanas original![olala] V-ati hotarat asupra scolii? Ramane Europa?De [auto] nu ne-ai mai zis nimic. Cand sa scoatem [majoreta]?Mami de Saraid="Comic Sans MS">id="size1">id="maroon"> (8 dec 2008)id="Comic Sans MS">id="size1">id="maroon">============ Poarta-ma, mami! id="Comic Sans MS">id="size1">id="green"> id="right">==================="Fii tu schimbarea pe care vrei sa o vezi in lume."(Mahatma Ghandi)id="red">id="size1">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sa stiti ca si eu sunt cu "rusii", dar eu imi rezolv problema foarte simplu, e drept ca abia daca ne mai vedem, ca ei sunt cam pe picior de plecare, cu o chestie "dinauntrul organizatiei". Oricum scopul nu e numai piscina ci masajul, pedichiura, manichiura, eventual si o sauna... plus nu in ultimul rand faptul ca va vad si discutiile ce vor avea loc.

 

[mamica]Aura si samburelu' Dimitrieid="purple">[copil]

Don't argue with an idiot. They'll drag you down at their level and beat you with experience.id="purple"> id="Comic Sans MS">[:D]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui brigita
Buna dimineata, poftiti la o cafea si.....[asia]Multumesc ptr. urari,sunteti dragute, am fost surprinsa ca dupa atata lipsa unele sa va amintiti de mine[flo].Inca o data mea culpa.Revin sapt. viitoare, acasa am prbl. cu calc dar promit solemn ca revin.Sanatate si fericire la toata lumea[flo].Noi suntem bine, tot timpul pe fuga[bang],programe peste programe dar e frumos asa[:)]Distractie placuta la spa,nu pot veni[asia],poate la urmatoarea intalnire[flo]Vazut poze, copii frumosi, frumosi si.....trece timpul[:D], au crescut. Mai ales ZIBE[flo], superba,sa va traiasca!Inca putin si daddy o sa aiba prbl., ma refer la baieti[:D]CAROLA(eu nu folosesc KOVER, nu pot[:D])[flo],citesc cu placere despre baieti[pup]CRISS,bucatareaso,te urmaresc, pup frumosulOANA,BIANCA[pup], mai vb si particulairFug, asa sunt eu,dar revin sapt viitoare.Pupici muresencelor[pup]BRIGITA mami de[zana] TIMEA(13.11.2001) si [zana] ADRIENN(16.10.2004) poze din concediu ... [foto]...
align="right" id="quote2">[wow]a venit Brigita,a venit Brigita,..[pk]te asteptam cu povestimamica de Robert(23.11.2004) si Kristian(01.09.2006)http://stirileprotv.ro/exclusiv/avem_viata_in_sange/avem-viata-in-sange-click-aici-daca-vrei-sa-devii-donator-de-celule-stem.html
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

pe scurt:deci miine la (in jur de)12 la President,habar nu am pe unde se intra dar cred ca ma descurc[:D]daca nu veniti vai de c...l vostru.ba;de imi trageti tzeapa o sa vin cu[neand].

[pup],ca eu trebuie sa ma retrag la datorie(de mamica , sotie, bucatareasa,spalatoreasa,menajera, etc..)

 

mamica de Robert(23.11.2004) si Kristian(01.09.2006)

http://stirileprotv.ro/exclusiv/avem_viata_in_sange/avem-viata-in-sange-click-aici-daca-vrei-sa-devii-donator-de-celule-stem.html

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna seara si de la mine.

Am bifat si eu porcul pe anul asta. Gata treaba, friptura e mancata, carnatul in balcon si in tigaie fript, jumerile facute, carnea pusa la congelator...am fost harnici.

Kover, cam repede te retragi la garaj[:D].

Anca si eu dau banii de la cos dar nu am sesizat sa mi se inzeceasca [:-@]. Am sa fiu atenta data viitoare dar nu cred ca am eu norocul ala. Esti tu o norocoasa [pk]. Deci te-ai convins cu piata ce gasesti in ea [:D]?

Criss hai nu te-ai razgandit? hainde si tu...e pacat daca in sfarsit ne-am hotarat sa ne vedem toate.

Brigita, ma bucur ca ai intrat si sper sa te tzii de promisiune si sa te mai vedem pe aici [flo]

Aura, deci maine ne vedem. In sfarsit [pk]. Esti blonda sau bruneta? Sau roscata? [:D]

 

Bianca[vampa] [9cer] , mami de Sandra( 8.07.1997)[zana] si de Daniel (17.01.2006)[auto]

Poze cu noi

Bucataria din casa meaid="red">

 

Poti sa ai orice valoare,sa fii DOMN(A) e o-intamplare,sa fii OM e lucru mare...id="size1">

........Fiecare om pe care il intalnesc in drumul meu imi este superior prin ceva. De aceea incerc sa invat cate ceva pe langa fiecare. (S. Freud) id="size2">id="blue">

 

[asia] "Multumiri persoanelor care se intereseaza de viata altor persoane" [:D] id="purple">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...