Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Sezatoarea canadiana (211)


Recommended Posts

Cristipid="red">, nu stiu sa mi-l organizez, asta este una din problemele mele... dar se prinde greu lumea.[:)] Dar pentru dans, las totul la o parte, eu dansez linga ei, desi acum vad ca ma aseaza frumusel pe scaun, ca spectator.

 

Ei, iti dai seama ca si eu tot in 60-70 imi am preferintele, dar am o slabiciune pentru MJ, mai ales pentru dansator. Ei, daca nu esti la curent cu conspiratiile...[pup]

 

CORNELIAid="green">, mami de AGATAid="red">, TUDORAid="limegreen"> si LISANDRUid="blue">id="Century Gothic">id="size1">

 

Life is just what happens to you, while you're busy making other plans. (John Lennon)id="size1">
id="right">id="Times New Roman">id="purple">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 194
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui cristip71
Citat:
citat din mesajul lui Denisam
Cristi-noi am fost la Riu Negril-eu lasam la camerista,la cel ce ne schimba bauturile in camera, la lunch, la barman 1-2, si seara la cina, si da e mult 100, am gresit cred ca in jur de 50 iti ajung pt tips. Noi am fost intr-o excursie si ne-a costat 2 persoane cam 150, plus suveniruri si rom si cafea inca vreo 50-60. Dar eu cred ca credit cards sunt ok. Denisa cu Emma Andrea 5 ani si Mark Alex 3 ani Zambeste, si maine e o zi!
Buna Denisa, Merci pentru info. M-ai mai linistit cu tips-urile. Apropo ati fost cumva la cascada Dunns River fall sau ceva de genul asta? Daca da, merita sa o vezi? Apropo, am si eu o prietena in Toronto care vine din Ramnicu Valcea. O chema Valentina Barsan - fosta Popescu. Sunt si eu curioasa sa stiu daca o cunosti? Merci si numai bine, Cristina - mama lui Alexander si Kaitlyn
Eu am vizitat YS falls (merita vazuta) si apoi am fost pe Black River unde am vazut crocodili. Born to shop, forced to work.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Podeanu
Exclusive, nu pe Pm please. Spui lucruri tare interesante si adevarate, cine nu vrea sa citeasca poate trece mai departe. Sunt atitea subiecte cu zero valoare pe forum si nu le muta nimeni. Si eu iau zilnic o lingura de flax seed.[flo] Lorelaim, ptr tine vom face poze data viitoare.sa nu cumva sa ne uiti pina vei apuca sa te intorci in ca. Born to shop, forced to work.
Noi avem toti chia in program. Pe-asta ati pomenit-o? Ca n-am citit tot... Dana, eu stiu ca flax seed cum il maninci asa il... produci, ca nu se sparg semintele alea la digestie. De-aia ar tb. sa fie ori risnite ori ulei... S. http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=72985
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Simonna
Citat:
citat din mesajul lui Podeanu
Exclusive, nu pe Pm please. Spui lucruri tare interesante si adevarate, cine nu vrea sa citeasca poate trece mai departe. Sunt atitea subiecte cu zero valoare pe forum si nu le muta nimeni. Si eu iau zilnic o lingura de flax seed.[flo] Lorelaim, ptr tine vom face poze data viitoare.sa nu cumva sa ne uiti pina vei apuca sa te intorci in ca. Born to shop, forced to work.
Noi avem toti chia in program. Pe-asta ati pomenit-o? Ca n-am citit tot... Dana, eu stiu ca flax seed cum il maninci asa il... produci, ca nu se sparg semintele alea la digestie. De-aia ar tb. sa fie ori risnite ori ulei... S. http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=72985
Eu cumpar praf, deci sunt deja risnite Born to shop, forced to work.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ce ma bucur pentru voi ca v-ati intalnit.Sper din tot sufletul ca la anul o sa fiu si eu la intalnirea de 8 martie. Am si eu o nelamurire.Trebuie sa printez pentru interviul pentru CSQ niste oferte de apartamente de inchiriat si vreau sa fiu sigura ca am inteles bine: Un apartament 5 1/2 inseamna un apartament cu 3 dormitoare , salon, bucatarie si baie sau e vorba doar de 2 dormitoare. Sper sa ma poata ajuta cineva Multumesc Stefan- 2 ani si 9 luni interviu CSQ- 5 aprilie 2011
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...